Forum Seks

Czy jestem w ciąży?

~_Natt_

~_Natt_

Mam 19 lat i wczoraj kochałam się z moim chłopakiem.. Tylko problem jest w tym, że najpierw 'masowaliśmy się' i potem do tego doszło. Kochaliśmy się bez zabezpieczenia, ponieważ seks nie był zamierzany.. Chłopak nagle szybko wyciągnął penisa z mojej pochwy i poszedł do łazienki. Powiedział mi, że raczej wyciągnął przed wytryskiem, ponieważ jak go wyciągnął wyleciała mu taka kropla spermy. Ale to jeszcze nie wszystko, gdyż nie wiedziałam czy mam dzień płodny, z początku podejrzewałam, że nie.. Ale chcąc być trochę spokojniejszą, weszłam sobie w google kalkulator dni płodnych i okazało się, że wczoraj (według google) byłam dzień po owu.. Ja nie wiem co mam zrobić.. On mówi, że nie czuł żeby w środku coś było.. Nie pójdę do lekarza, bo mieszkam w małym mieście i zaraz wszyscy będą gadać.. Proszę pomóżcie mi.
Chciałabym jeszcze, żeby ktoś przybliżył mi jak oblicza się dni płodne..
Proszę o rady.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~barii

~barii

Nie martw się na zapas, tak na prawdę tak łatwo w ciążę się nie zachodzi. Jeżeli chcesz być pewna czy masz dni płodne to idź do apteki i kup test owulacyjny
~prosisz i masz

~prosisz i masz

1)
11 dni przed spodziewaną miesiączką, to dni niepłodne, więc dzień po owulacji przypuszczalnie mieścił się w niepłodnych.
2)
jeżeli nie minęło jeszcze 72h to zastosuj globulkę "dzień po"
3)
zrób test, jeśli "zaskoczyłaś", to wal do gina po tabletkę aborcyjną lub zachowaj ciążę i wyjdź zamąż.
Gdy będziesz już wiedzieć, że nie jesteś, to na przyszłość stosuj oprócz wyboru dni niepłodnych dodatkowe zabezpieczenie globulka Oval Patentex, i wtedy chłopak może spokojnie spuścić się do środka, a ty osiągniesz pełną rozkosz bez zmartwień o niechcianą ciążę. Jeśli najdzie Was ochota w dniach płodnych, to jeszcze dodatkowo oprócz globulki Oval Patentex prezerwatywa, a najlepiej "szklanka zimnej wody".

~Do Autorki

~Do Autorki

sorki, ma być tabletka "dzień po" a nie globulka, gdyż globulki są przeważnie dopochwowe, doodbytnicze

~Naat

~Naat

Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać, a już rosnę 19-stą wiosnę i pod stanikiem mało mi znać. Miałam kochanka ulubionego, który przynosił mi róży ulubiony kwiat. Raz w łóżku leżę już rozebrana, on przyszedł do mnie i szepnął w ucho: ach ma kochana jak bardzo kocham Cię.. I tak zasnęłam w jego objęciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło 9 miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag!!!!

~Gabryśka87

~Gabryśka87

Najlepiej to idź szybko do lekarza on po badaniu wszystko ci powie. Prywatnie można się umówić przez www.ranking.abczdrowie.pl

~do dziewczyn i chłop

~do dziewczyn i chłop

Plemników w pełnym ejakulacie jest >200 mln, a pojedynczy jest tak mikroskopijny, że go gołym okiem nie widać. Większość debili myśli, że jak go z chuja zetrze to już może kopulować bez ryzyka ciąży. Niedrodzy debil, plemnik to nie chrabąszcz, którego widać i który da wypłoszyć. Plemnik jest tak cwany, że schowa się nawet w szczelinie skóry paca, a pod prąd miesiączkowej krwi zapierdala jak węgorz, na randkę z jajeczkiem, by go zapłodnić.
Często młodzi mężczyźni popuszczają mimowolnie kropelkę spermy, nawet nie czując tego, a w tej kropelce może być kilka tysięcy plemników.
Niektórzy debile po wytrysku na zewnątrz pochwy idą umyć chuja i zaraz kopulują, będąc przekonanym, że pozbyli się plemników. Otóż gówno prawda, gdyż w cewce moczowej pozostało kilkanaście tysięcy plemników, które pod wpływem podciśnienia wywołanego ruchami frykcyjnymi penisa w pochwie, uwalniają się, i dalej wiadomo...

~zdziwko

~zdziwko

cyt.:
~_Natt_ • 07.07.2011, 18:24
Mam 19 lat i wczoraj kochałam się z moim chłopakiem.. Tylko problem jest w tym, że najpierw 'masowaliśmy się' i potem do tego doszło. Kochaliśmy się bez zabezpieczenia, ponieważ seks nie był zamierzany..
SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
Co to ma znaczyć, skąd się wziął post sprzed 7-dmiu lat?
Komputer zgłupiał czy serwer?