Skocz do zawartości
Forum

Czy jestem w ciąży?


Gość _Natt_

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 19 lat i wczoraj kochałam się z moim chłopakiem.. Tylko problem jest w tym, że najpierw 'masowaliśmy się' i potem do tego doszło. Kochaliśmy się bez zabezpieczenia, ponieważ seks nie był zamierzany.. Chłopak nagle szybko wyciągnął penisa z mojej pochwy i poszedł do łazienki. Powiedział mi, że raczej wyciągnął przed wytryskiem, ponieważ jak go wyciągnął wyleciała mu taka kropla spermy. Ale to jeszcze nie wszystko, gdyż nie wiedziałam czy mam dzień płodny, z początku podejrzewałam, że nie.. Ale chcąc być trochę spokojniejszą, weszłam sobie w google kalkulator dni płodnych i okazało się, że wczoraj (według google) byłam dzień po owu.. Ja nie wiem co mam zrobić.. On mówi, że nie czuł żeby w środku coś było.. Nie pójdę do lekarza, bo mieszkam w małym mieście i zaraz wszyscy będą gadać.. Proszę pomóżcie mi.
Chciałabym jeszcze, żeby ktoś przybliżył mi jak oblicza się dni płodne..
Proszę o rady.
Odnośnik do komentarza
Gość prosisz i masz

1)
11 dni przed spodziewaną miesiączką, to dni niepłodne, więc dzień po owulacji przypuszczalnie mieścił się w niepłodnych.
2)
jeżeli nie minęło jeszcze 72h to zastosuj globulkę "dzień po"
3)
zrób test, jeśli "zaskoczyłaś", to wal do gina po tabletkę aborcyjną lub zachowaj ciążę i wyjdź zamąż.
Gdy będziesz już wiedzieć, że nie jesteś, to na przyszłość stosuj oprócz wyboru dni niepłodnych dodatkowe zabezpieczenie globulka Oval Patentex, i wtedy chłopak może spokojnie spuścić się do środka, a ty osiągniesz pełną rozkosz bez zmartwień o niechcianą ciążę. Jeśli najdzie Was ochota w dniach płodnych, to jeszcze dodatkowo oprócz globulki Oval Patentex prezerwatywa, a najlepiej "szklanka zimnej wody".

Odnośnik do komentarza

Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać, a już rosnę 19-stą wiosnę i pod stanikiem mało mi znać. Miałam kochanka ulubionego, który przynosił mi róży ulubiony kwiat. Raz w łóżku leżę już rozebrana, on przyszedł do mnie i szepnął w ucho: ach ma kochana jak bardzo kocham Cię.. I tak zasnęłam w jego objęciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło 9 miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag!!!!

Odnośnik do komentarza
Gość do dziewczyn i chłop

Plemników w pełnym ejakulacie jest >200 mln, a pojedynczy jest tak mikroskopijny, że go gołym okiem nie widać. Większość debili myśli, że jak go z chuja zetrze to już może kopulować bez ryzyka ciąży. Niedrodzy debil, plemnik to nie chrabąszcz, którego widać i który da wypłoszyć. Plemnik jest tak cwany, że schowa się nawet w szczelinie skóry paca, a pod prąd miesiączkowej krwi zapierdala jak węgorz, na randkę z jajeczkiem, by go zapłodnić.
Często młodzi mężczyźni popuszczają mimowolnie kropelkę spermy, nawet nie czując tego, a w tej kropelce może być kilka tysięcy plemników.
Niektórzy debile po wytrysku na zewnątrz pochwy idą umyć chuja i zaraz kopulują, będąc przekonanym, że pozbyli się plemników. Otóż gówno prawda, gdyż w cewce moczowej pozostało kilkanaście tysięcy plemników, które pod wpływem podciśnienia wywołanego ruchami frykcyjnymi penisa w pochwie, uwalniają się, i dalej wiadomo...

Odnośnik do komentarza
Gość zdziwko

cyt.:
~_Natt_ • 07.07.2011, 18:24
Mam 19 lat i wczoraj kochałam się z moim chłopakiem.. Tylko problem jest w tym, że najpierw 'masowaliśmy się' i potem do tego doszło. Kochaliśmy się bez zabezpieczenia, ponieważ seks nie był zamierzany..
SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
Co to ma znaczyć, skąd się wziął post sprzed 7-dmiu lat?
Komputer zgłupiał czy serwer?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...