Skocz do zawartości
Forum

pomocy ! czy to ciaza?


Gość czinczin1993

Rekomendowane odpowiedzi

Gość czinczin1993
9 dni temu chcielismy kochac sie z chłopakiem . miałby to byc mój pierwszy raz ! zanim doszło do stosunku leżeliśmy na sobie nago . on nie miał na sobie prezerwatywy . jego członek byl blisko mojej pochwy . raz sie nim o nia otarł . mówił ze nie miał wytrysku ale nie wiem czy to prawda. ". miałam dni płodne. czy jest możliwość ze jestem w ciąży ?:upset::upset:
Odnośnik do komentarza
Gość do dziecka

Drogie dziecko, mężczyzna może w wyniku dużego podniecenia mimowolnie uronić kroplę spermy, nie czując tego. Jeśli takim "usmarkanym" penisem zahaczył o twoje wargi sromowe, to ciąża możliwa. Plemnik to takie "bydlę", że jak węgorz, jeśli tylko napotka wilgotną śluzówkę, zapierdala na randkę z jajeczkiem!!!!
Na przyszłość: w dniach niepłodnych globulka Oval Patentex i może się spuścić do środka, bez debilnej zabawy.
W dniach płodnych dodatkowo prerwatywa lub szklanka zimnej wody.
Zapamiętaj: 11 dni przed spodziewaną miesiączką to dni niepłodne, pod warunkiem pełnego zdrowia i braku zmiany klimatu.

Odnośnik do komentarza
Gość czinczin 1993

Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać, a już rosnę 16-stą wiosnę i pod stanikiem mało mi znać. Miałam kochanka ulubionego, który przynosił mi róży ulubiony kwiat. Raz w łóżku leżę już rozebrana, on przyszedł do mnie i szepnął w ucho: ach ma kochana jak bardzo kocham Cię.. I tak zasnęłam w jego objęciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło 9 miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag!!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...