Skocz do zawartości
Forum

reklamy wibratorów na przystankach autobusowych


Gość magnificia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość magnificia
Ostatnio przejeżdżając przez centrum Warszawy zauważyłam na przystanku reklamę..wibratora. Nie wiem, czy to nie jest już przesada. Czy już naprawdę nawet jadąc do pracy mamy myśleć o seksie i zabawkach erotycznych? Co myślicie na ten temat? Czy naprawdę są potrzebne takie reklamy? Przecież nie tylko osoby dorosłe stoją na tych przystankach..
Odnośnik do komentarza
Ale jazda, naprawdę gumowe fallusy są na przystankach? jak to wygląda, gdzie dokładnie widziałaś tę reklamę? Moim zdaniem to jest bardzo śliska kampania, ciekawe co powiedzieć dzieciakowi jak się spyta co to jest - masażer? ;)
Odnośnik do komentarza
Gość magnificia
Reklamę widziałam na ul. Marszałkowskiej, a koleżanka mówiła mi, że na ul. Emilii Plater też można ją zobaczyć. Także ścisłe centrum Warszawy. Nie jest to reklama typowego dildo, no ale jednak wibratora! No a może ona zainteresować dzieciaki, ponieważ reklama jest dosyć kolorowa ;)
Odnośnik do komentarza
Gość dama_pik
Według mnie to trochę przesada. Na litość boską... Seks jest już WSZĘDZIE, a firmy chcą na seksie zarabiać i to robią. Co 2 reklama ma przynajmniej podtekst erotyczny i to w każdych mediach, telewizja, radio, internet a teraz ULICE? Trochę przesada, cofamy się w rozwoju społecznym
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...