Skocz do zawartości
Forum

Czy mogę byc w ciązy


Gość ewuniacz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ewuniacz
Dziewczyny poradzcie cos bo juz sama nie wiem. Kochałam się z moim chłopakiem dzien po okresie dodam ze byl to moj pierwszy raz, zabezpieczenie bylo bo kochalismy sie z prezerwatywa ale ja mam teraz jakies schizy ze moge byc w ciazy a do nastepnego okresu jeszcze troche czasu pozostalo i napewno bede sie denerwowac:( Po stosunku krwawilam jeszcze przez jakies 2 dni bo pekla mi blona i to tez wydaje mi sie troche dziwne ze az tak dlugo leciala mi krew no ale przestala. Teraz jest 6 dzien od tego pierwszego razu i ze stresu boli mnie brzuch tak jak zawsze bolal przed okresem, czy to moze byc wywolane moim lekiem przed ciaza?? Mam 21 lat ale nie chcialabym wpasc. Prosze napiszcie co o tym sadzicie.
Odnośnik do komentarza
Gość lady_em
Ja powiem tak: sama się bałam, że jestem w ciąży.
I miałam takie objawy jak Ty: bolał mnie brzuch tak jak przed miesiączką i tak dalej. Ale to nie jest objaw ciąży :)
Moja koleżanka wpadła i powiedziała, że przede wszystkim bardzo ją bolały piersi (podobno bardziej niż przed okresem) i bardzo dużo jadła, ale nic więcej się nie działo.
Nie miała też normalnego okresu, tylko plamienia.
Wiem, że jesteś teraz bardzo zestresowana :) Ja dla swojego własnego spokoju zrobiłam sobie test i wszystko było jasne, przynajmniej się uspokoiłam :)
I Tobie też bym polecała tak zrobić :)
Ale nie denerwuj się na zapas - na pewno wszystko jest w porządku ;)
Odnośnik do komentarza
No właśnie ja tak miała, jak zaszłam w ciążę, że strasznie mnie bolały piersi. Tak strasznie, że często je sobie masowałam i raz niestety w pracy kolega to zauważył i popatrzył na mnie bardzo dziwnie hehehe.
Odnośnik do komentarza
Gość do panikary

jeżeli gumka nie pękła, to nie panikuj! Ciąża niemożliwa.
Zapamiętaj na przyszłość: 11 dni przed spodziewaną miesiączką, to dni niepłodne, wtedy chłopak może spuścić się do środka bez gumki, ale na wszelki wypadek włóż sobie do pochwy globulkę Oval Patentex
Jeżeil najdzie Was chcica w twoich dniach płodnych, to dodatkowo prezerwatywa.

Odnośnik do komentarza
Gość do panikary

jak już wyjdziesz zamąż i urodzisz dziecko/dzieci, to załóż se spiralkę domaciczną i będziesz miała święty spokój. Do momentu urodzenia dziecka nie pchaj się antykoncepcję hormonalną, bo możesz utyć jak , za przeproszeniem, świnia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...