Skocz do zawartości
Forum

RE: Pomocy! Czy mogłam zajść w ciążę?


Gość piinkaa

Rekomendowane odpowiedzi

No ok. To już Cię spróbuję uspokoić ;).
W sumie skoro się zabezbieczyliście i on nie miał wytrysku to jest mała szansa żebyś zaszła w ciążę.
A co do tego że się źle czujesz to raczej nie wygląda mi to na jakieś objawy ciążowe. Zresztą z tego co wiem to jakieś objawy to można zaobserwować dopiero tak po kilku tygodniach. Także raczej niepotrzebnie narazie się denerwujesz i przez to pewnie źle się czujesz.
Take it easy ;) . Będzie doobrze .
Odnośnik do komentarza
zgadzam się z piinkaą . skoro się zabezpieczyliście , on nie miał wytrysku tą szanse na to, że jesteś w ciąży są naprawdę niewielkie . nie wspominasz o tym, że spóźnia ci się okres, więc pewnie nie spóźnia się. moim zdaniem te objawy to tylko wynik stresu, więc nie denerwuj się . :)
Odnośnik do komentarza
Uff... Uspokoiłyście mnie ;D
Okresu jeszcze nie dostałam :P Zobaczymy jak to z nim będzie ;)
Ale wczoraj robiłam test ciążowy i wynik wyszedł negatywny :D <jupi>
Piinkaa, pewnie masz rację, przez ten stres tak źle się czułam :D
Powoli się uspokajam i wszystko mija :D
Dziękuję Wam dziewczyny :**
Odnośnik do komentarza
Gdybym była złośliwa, powiedziałabym Ci, żebyś poczekała te 9 miesięcy i się okaże.
Oprócz lekarza istnieją apteki, a tam testy ciążowe. Jak nie masz na nie kasy, to Ci kurczę pożyczę. Albo weź od chłopaka. Szansa jest nikła.
Ale zanim zacznie się uprawiać seks powinno się przynajmniej dowiedzieć co to jest.
Odnośnik do komentarza

Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać, a już rosnę 14-stą wiosnę i pod stanikiem dobrze mi znać. Miałam kochanka ulubionego, który przynosił mi róży ulubiony kwiat. Raz w łóżku leżę już rozebrana, on przyszedł do mnie i szepnął w ucho: ach ma kochana jak bardzo kocham Cię.. I tak zasnęłam w jego objęciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło 9 miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag!!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...