Skocz do zawartości
Forum

Seks a zdrowie


Gość angela079

Rekomendowane odpowiedzi

Gość magnificia
Podobno nic nie spala tak kalorii jak seks właśnie. Do tego faktycznie jest sporo opinii, że nie ma niczego zdrowszego ;) Opinii negatywnych jest w tym wypadku o wiele mniej, a jeżeli już są, to podawane przez osoby bardzo pruderyjne.
Odnośnik do komentarza
Gość WaniliaiPieprz
Regularne współżycie zmniejsza ryzyko zawału serca, poprawia kondycję mięśni i krążenie krwi. Seks działa także jak środek antydepresyjny i przeciwbólowy, zmniejsza stres, co ma pozytywny wpływ na twój wygląd i dobre samopoczucie.
Odnośnik do komentarza

Seks jest koniecznością biologiczną, gdyż narząd nieużywany zanika lub rakowacieje. Seks jest koniecznością by przedłużyć gatunek.
Nadmiar seksu, ale kosztem żarcia, może tak osłabić Układ Immunologiczny, że można kopytami strzelić w kalendarz.
Przytoczę eksperyment na szczurach: wszepiono im elektrody do Ośrodka Rozkoszy w Mózgu, i w klatce umieszczono 2 przyciski: seks i żarcie. Tak długo przyciskały "seks", robiąc se dobrze, że błyskawicznie pozdychały!!!

Odnośnik do komentarza

Seks to zdrowie i prawda, jednak często może być powodem wielu kłopotów w związku. Ja miałem kiedyś problemy ze zwodem i bardzo stresowały mnie kontakty z żoną, przez co ich unikałem. Dopiero dziewczyny ze strony https://sextelefon.org pomogły mi znowu wrócić do gry. Nie bałem się tutaj dzwonić bo na odległość nie było widać, że nie jestem w 100% "gotowy". Z czasem pozbyłem się swoich obaw i na nowo działam z żoną :D Dobrze tylko, że nie wie w jaki sposób się wyleczyłem.

Odnośnik do komentarza

seks to zdrowie, ale pamiętać trzeba o zabezpieczeniu, szczególnie jak nie mamy stałego partnera/ partnerki. Choroby przenoszone drogą płciową to zmora, więc konieczne jest mechaniczne zabezpieczenie. Dla kobiet polecam diafragmę Caya

Odnośnik do komentarza

Seks jest zdrowiem to prawda.. Wydłuża życie. W moim otoczeniu wielu mężczyzn korzysta z usług sex telefonów na https://tele-seks.pl i mają się dobrze. Myślę, że to doskonała alternatywa dla panów, którzy wiedzą czego chcą od życia. Po za tym jest to doskonały sposób na samotność. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Są pewne rozwiązania. Ćwiczenia, wizyta u seksuologa. Można również spróbować środków bez recepty. Polecam tutaj Viamen, cum on, penis complete. Nie polecam natomiast środków takich jak braveran czy olimp Może i są o wiele szumniej reklamowane, ale ich działanie jest mniejsze ( już któryś raz się przekonuję,że coś co jest reklamowane nie jest wcale najlepsze). Nie ma się co wstydzić pomocy. Wbrew pozorom takie zaburzenia mogą powstać w każdym wieku.

Odnośnik do komentarza
Gość emerytkaa
W dniu 30.09.2016 o 00:18, Gość Jarek30 napisał:

Seks jest koniecznością biologiczną, gdyż narząd nieużywany zanika lub rakowacieje. Seks jest koniecznością by przedłużyć gatunek.
Nadmiar seksu, ale kosztem żarcia, może tak osłabić Układ Immunologiczny, że można kopytami strzelić w kalendarz.
Przytoczę eksperyment na szczurach: wszepiono im elektrody do Ośrodka Rozkoszy w Mózgu, i w klatce umieszczono 2 przyciski: seks i żarcie. Tak długo przyciskały "seks", robiąc se dobrze, że błyskawicznie pozdychały!!!

Po menopauzie dluga chwile nie współzyje i funkcjonuje. Moze wznowie zycie seksualne ale poki co partnerowi nie wychodzi co opisalam w imnym temacie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...