Forum Seks

Powiększanie piersi

~jolcia09

~jolcia09

Moja koleżanka stosuje tabletki FABULOUS BREASTS na powiększenie piersi i zachwala mi je w niebo głosy, ja jednak wciąż nie dowierzam w skuteczność takiej metody... w końcu co skalpel to skalpel... a wy jak myślicie?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~98marta

~98marta

Ja również zaczęłam stosować tabletki na większy biust. Przyniosły one większy efekt niż się spodziewałam. Takie powiększanie biustu to ja rozumiem. Szybko, tanio i bez zbędnych zabiegów.

~ona56

~ona56

Niestety mi żadne proszki nie pomagały na ujędrnienie czy powiększenie piersi .Próbowałam juz wszystkiego .Dlatego zdecydowałam się na zabieg powiększenia własnym tłuszczem .Czytałam o tej metodzie i wydała mi się najlepsza porównując z innymi .Metoda jest naturalna - tłuszcz zostaje na zawsze- wiec jest lepsza od powiekszania piersi kwasem hialuronowym - bo kwas trzeba uzupełniac. Moje piersi są super ,nareszcie jestem z nich zadowolona .Zabieg wykonała mi dr .Monika Grzesiak. Doświadczona specjalistka .Polecam
~amanda30

~amanda30

Czy tabletki faktycznie działają? Jaki jest ich koszt? Chciałabym zrzucić pancerny biustonosz i mieć odpowiedni rozmiar piersi. Na pewno gwarancją na idealny biust są zabiegi powiększania piersi, ale są bardzo kosztowne.
~fusu

~fusu

Dziewczyny tabletki wam biustu nie powiększą, nie ma opcji. Tylko i wyłącznie chirurgia plastyczna. Ja sama wypróbowałam tabletki Bustello i wiem na czym to wszystko polega. Nie chodzi o to , że z rozmiaru A wpadniesz na C, tylko o to, że jeśli na przykład karmiłaś piersią, albo z innej przyczyny piersi straciły jędrność, stały się sflaczałe to wówczas sięgamy po tabletki, tu polecam wyżej przeze mnie wspomniane. Dzięki nim mój biust wrócił do swojej kondycji, jest ładnie uniesiony. Na plaży nie ma wstydu :)
~yellow

~yellow

mimo wielu zapewnień to ja jakoś nie potrafię uwierzyć, że za pomocą tabletek można sobie powiększyć piersi. Jestem bardzo sceptycznie do tego przekonana i ciężko mi zmienić zdanie. A co do samej operacji plastycznej to te z nas, które uważaj, że zabieg jest w stanie im pomóc to czemu nie. Naprawdę się nie ma czego bać pod warunkiem, że wybierzemy się do świetnego specjalisty, jak dr Osuch, który dobierze odpowiednią metodę, ale też przeprowadzi zabieg, a jego efekty będą nas zadowalać.
~llemony81

~llemony81

a slyszalyscie o elite i zabiegu body jet? ja wlasnie sobie o tym poczytalam i szczerze powiedziawszy brzmi interesujaco, bo silikonow to ja sie boje ale jednak moje male b nie jest zbyt zachwycajace...
~yellow

~yellow

body jet to mnie się kojarzy z liposukcją, a raczej z metodą, która ma na celu usunięcie tkanki tłuszczowej i jest swego rodzaju alternatywą dla liposukcji. Ale też się mogę mylić. Co do tabletek to ja nie jestem do nich w ogóle przekonana.
~Perfekcyjna

~Perfekcyjna

Ja też biorę tabletki na powiększenie biustu i naprawdę działają, nie wiem jak będzie po odstawieniu, ale jak na razie to jestem zaskoczona aż tak fajnym efektem.
~mikolajdrew

~mikolajdrew

Dziewczyny... błagam was nie zmieniajcie się! Każda kobieta jest piękna w naturze! Powiększanie piersi będzie fajne przez kilka lat, a co potem? jestem facetem i jestem przeciwny jakimkolwiek sztucznym upiększaniom!
~Perfekcyjna

~Perfekcyjna

A próbowałaś ćwiczeń, masaży, kremów, serum, peelingów, tabletek na ujędrnienie? Najszybszym rowiązaniem jest operacja, ale dla mnie to ostateczność.
~angelikan

~angelikan

a ja mam za duży biust i chciałabym żeby był mniejszy ale bez ingerencji chirurga jest na to jakas rada?
~WaniliaiPieprz

~WaniliaiPieprz

Na piękny biust pomagają przede wszystkim ćwiczenia. Ale także, dobrze dobrany stanik. Warto udać się do dobrego sklepu z bielizną, gdzie pomogą nam dobrać odpowiedni stanik. Warto też stosować dobre kremy ujędrniające na biust. Do tego raz w tygodniu porządny peeling i masaże podczas kąpieli.
~beatamarysia

~beatamarysia

tabletki na powiększanie biustu to chyba obecnie, jeden z najbezpieczniejszych sposobów. Implanty nie są zbyt dobrym pomysłem.. mój chłopak mówi, że piersi brzydko wtedy wyglądają. Nie da się ukryć tego, że są sztuczne. Dodatkowo implant może pęknąć i wtedy to dopiero jest problem, poza tym nie zapominajmy, że jet to operacja, pod całkowitym znieczuleniu, czyli chyba najniebezpieczniejszym..

~tatarak

~tatarak

tak wiem, co to macrolane, fajny sposób na większy biust, ale niestety efekt nie jest na stałe. Myślałam o tym, ale po rozmowie z doktorem Osuchem postawiłam na implanty i nie żałuję, bo mam bardzo fajne piersi teraz.
~sawyer

~sawyer

no ale jak się chce mieć większy biust to nie od razu to oznacza, że trzeba się dać pokroić. Są przecież wypełniacze, jak kawas hialuronowy, czy własny tłuszcz i można mieć bardzo ładny biuścik bez skalpela i bez długiej rekonwalescencji. myślę, że on będzie bardziej skuteczny niż tabletki

ninaxk

ninaxk

Z własnego doświadczenia wiem, że żadne tabletki, herbatki czy kremy nie pomogą w walce z małym biustem. Próbowałam chyba już wszystkiego co dostępne na rynku i teraz całkiem poważnie myślę o operacji. Polecacie jakiegoś dobrego specjalistę z centrum Polski (Łódź, Warszawa)? Dużo dobrego słyszałam o szpitalu Lux Med w Warszawie i może ktoś poratuje mnie opinią z pierwszej ręki?

193085 ninaxk Kobieta, 33 lata, Łódź
~ilennna

~ilennna

Na stronie opisane są wszystkie sposoby powiekszania piersi:
https://dbam-o-zdrowie.pl/najpopularniejsze-metody-powiekszania-piersi/

I na pewno nie są to tabletki.... Nie możecie wierzyć w działanie tabletek bo tabletki nie działają....

Są 3 opcje w gabinetach medycyny estetycznej
Kwas hialuronowy. Piersi po podaniu kwasu hialuronowego starają się jędrne i wyglądają bardzo naturalnie, rezultaty utrzymują się mniej więcej od 18 do 30 miesięcy.
Przeszczep własnego tłuszczu.
Ewentualnie implanty.

~Aleksandraxxd9

~Aleksandraxxd9

Jeśli ktoś się zastanawia czy powiększanie piersi jest jemu potrzebne, to powiem tak. Ja miałam miseczkę B i czułam się mega niekobieco. Powiększyłam sobie do D i odrazu widzę różnice. Nikt wam nie każe robić biustu wielkości piłek do koszykówki. Estetyka powinna zostać zachowana

~Malwina2323

~Malwina2323

Ja po zabiegu powiekszenia piersi jestem zadowolona, wreszcie mam takie o jakich marzy-łam i sa duże, mam się czym pochwalić. Zabieg robiłam w Klinice Galena w Bielsko Białej