Skocz do zawartości
Forum

Powiększanie piersi


Gość jolcia09

Rekomendowane odpowiedzi

mimo wielu zapewnień to ja jakoś nie potrafię uwierzyć, że za pomocą tabletek można sobie powiększyć piersi. Jestem bardzo sceptycznie do tego przekonana i ciężko mi zmienić zdanie. A co do samej operacji plastycznej to te z nas, które uważaj, że zabieg jest w stanie im pomóc to czemu nie. Naprawdę się nie ma czego bać pod warunkiem, że wybierzemy się do świetnego specjalisty, jak dr Osuch, który dobierze odpowiednią metodę, ale też przeprowadzi zabieg, a jego efekty będą nas zadowalać.
Odnośnik do komentarza
body jet to mnie się kojarzy z liposukcją, a raczej z metodą, która ma na celu usunięcie tkanki tłuszczowej i jest swego rodzaju alternatywą dla liposukcji. Ale też się mogę mylić. Co do tabletek to ja nie jestem do nich w ogóle przekonana.
Odnośnik do komentarza
Gość WaniliaiPieprz
Na piękny biust pomagają przede wszystkim ćwiczenia. Ale także, dobrze dobrany stanik. Warto udać się do dobrego sklepu z bielizną, gdzie pomogą nam dobrać odpowiedni stanik. Warto też stosować dobre kremy ujędrniające na biust. Do tego raz w tygodniu porządny peeling i masaże podczas kąpieli.
Odnośnik do komentarza
Gość beatamarysia

tabletki na powiększanie biustu to chyba obecnie, jeden z najbezpieczniejszych sposobów. Implanty nie są zbyt dobrym pomysłem.. mój chłopak mówi, że piersi brzydko wtedy wyglądają. Nie da się ukryć tego, że są sztuczne. Dodatkowo implant może pęknąć i wtedy to dopiero jest problem, poza tym nie zapominajmy, że jet to operacja, pod całkowitym znieczuleniu, czyli chyba najniebezpieczniejszym..

Odnośnik do komentarza

no ale jak się chce mieć większy biust to nie od razu to oznacza, że trzeba się dać pokroić. Są przecież wypełniacze, jak kawas hialuronowy, czy własny tłuszcz i można mieć bardzo ładny biuścik bez skalpela i bez długiej rekonwalescencji. myślę, że on będzie bardziej skuteczny niż tabletki

Odnośnik do komentarza

Z własnego doświadczenia wiem, że żadne tabletki, herbatki czy kremy nie pomogą w walce z małym biustem. Próbowałam chyba już wszystkiego co dostępne na rynku i teraz całkiem poważnie myślę o operacji. Polecacie jakiegoś dobrego specjalistę z centrum Polski (Łódź, Warszawa)? Dużo dobrego słyszałam o szpitalu Lux Med w Warszawie i może ktoś poratuje mnie opinią z pierwszej ręki?

Odnośnik do komentarza

Na stronie opisane są wszystkie sposoby powiekszania piersi:
https://dbam-o-zdrowie.pl/najpopularniejsze-metody-powiekszania-piersi/

I na pewno nie są to tabletki.... Nie możecie wierzyć w działanie tabletek bo tabletki nie działają....

Są 3 opcje w gabinetach medycyny estetycznej
Kwas hialuronowy. Piersi po podaniu kwasu hialuronowego starają się jędrne i wyglądają bardzo naturalnie, rezultaty utrzymują się mniej więcej od 18 do 30 miesięcy.
Przeszczep własnego tłuszczu.
Ewentualnie implanty.

Odnośnik do komentarza

ani tabletki ani kremy nie są w stanie skutecznie powiększyć piersi np o 2 czy 3 rozmiary. Tu tylko operacja i dobrej jakości impalnt dadzą dobre efekty. Ja sama zdecydowałam się na taki zabieg kilka miesięcy temu. Wybrałam mentory bo mają najlepszą jakość i nie ma po nich praktycznie w ogóle powikłań. Ważny jest też dobór odpowiedniego rozmiaru i kształtu, te mają taki anatomiczny łezkowy. Efekt bardzo naturalny.

Odnośnik do komentarza
Gość Frużelina

Nie jestem pewna jak dzialają tabletki, aczkolwiek tak jak piszecie pewnie nie da się nimi powiekszyc biustu w znacznym stopniu. No i problem będzie na pewno jeśli będzie się chciało podnieśc piersi, opadnięte na skutek karmienia piersią przykładowo. W takim przypadku najlepsze będzie faktycznie zdecydowanie się na zabieg. Nie namawiam do zabiegów, bo jest to dość poważna operacja, jednak nie jestem im równiez przeciwna. Szczególnie, ze w wielu przypadkach potrafią znacznie bardziej podnieść pewność siebie kobiety.

Polecam zapoznanie się z tym artykułem;
http://myslipotarganej.pl/metody-powiekszenia-piersi-co-wybrac-by-biust-byl-wiekszy/

Opisane sa tutaj metody powiekszania biustu jakie są obecnie stosowane.

Odnośnik do komentarza
Gość rossmere

W zasadzie to obecnie jedynym trwałym sposobem na powiększenie biustu jest powiększanie implantami i sama się na takie powiększanie zdecydowałam, dodam, ze wykonywałam to u doktor Raczkowskiej w jej gabinecie:
https://www.raczkowska.pl/powiekszanie-piersi/

W Krakowie.
Operację wykonuje się tylko u pełnoletnich kobiet. Nawet nie ze względu na możliwość samodzielnego podejmowania decyzji, ale przede wszystkim, dlatego że do 18 roku życia gruczoły piersi się stale kształtują.

Decyzja opwinna być indywidualna, sama jestem zadowolona z rezultatu.

Odnośnik do komentarza

ja dla mnie żadne kremy, tabletki i im podobne nie dają wiele, próbowałam i wiem z doświadczenia, dopiero implanty pomogły zyskać oczekiwany efekt. dr Boligłowa u któego miałam robione piersi podołał zadaniu bez wątpienia, polecam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...