Skocz do zawartości
Forum

czy moglam zajsc w ciaze?


Gość malenka1

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli masz na myśli kąpiel wspólnie ze swoim partnerem, który w tym czasie ma wytrysk to NIE. Jeżeli masz na myśli stosunek bez zabezpieczeń, odbyty w kąpieli to TAK. Z prysznicem jest tak samo. Ogólnie, żeby zajść w ciąże sperma musi zostać głęboko wprowadzona do pochwy. A to jest możliwe tylko podczas penetracji albo przy dużym ciśnieniu. Czyli nie są to warunki do osiągnięcia podczas zwykłąej kąpieli.
Odnośnik do komentarza
a-ja napisał/a:
Jeśli masz na myśli kąpiel wspólnie ze swoim partnerem, który w tym czasie ma wytrysk to NIE. Jeżeli masz na myśli stosunek bez zabezpieczeń, odbyty w kąpieli to TAK. Z prysznicem jest tak samo. Ogólnie, żeby zajść w ciąże sperma musi zostać głęboko wprowadzona do pochwy. A to jest możliwe tylko podczas penetracji albo przy dużym ciśnieniu. Czyli nie są to warunki do osiągnięcia podczas zwykłąej kąpieli.


BZDURA!
Zdarzają się wypadki gdzie dziewica zachodzi w ciąże. Plemniki poza organizmem mogą przeżyć do 48 h jeśli są w środowisku wodnym lub wilgotnym. Oczywiście szansa na zajście w ciąże bez głębokiej penetracji jest znacznie mniejsza ale istnieje takie ryzyko.
Mężczyzna w czasie silnego podniecenia wydziela gęsty śluz w którym czasem też są nieznaczne ilości plemników. Twój facet nie musiał skłamać co do wytrysku a miałaś plamy na ręczniku.
Reasumując - szansa zajścia w ciąże jest b. niewielka. Na przyszłość - idz do ginekologa i porozmawiaj o antykoncepcji, chociażby na przyszłość. ..

www.wizaz.wroc.pl --> moja szkółka
Polecam!
Odnośnik do komentarza
Gość XxxskwarekxxX
Hej, mam pytanie..ostatnio z moim chłopakiem dotykaliśmy się i gdy on dotykał swoim członkiem mojej pochwy wydawało mi się że miał wytrysk (nie pytałam potem o to jego) czy mogło dojść do tego że zaszłam skoro nie uprawialiśmy seksu? Proszę o szybkie odpisanie
Odnośnik do komentarza
Gość szypka otpowieć

~XxxskwarekxxX
Hej, mam pytanie..ostatnio z moim chłopakiem dotykaliśmy się i gdy on dotykał swoim członkiem mojej pochwy wydawało mi się że miał wytrysk (nie pytałam potem o to jego) czy mogło dojść do tego że zaszłam skoro nie uprawialiśmy seksu? Proszę o szybkie odpisanie

SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
Bardzo ciemna dziefczyno. A co ty uważasz za seks? Można kopulować, czyli po Twojemu uprawiać seks i o ciąży ani ani. Można nie kopulować a zajść w ciążę. Otóż jak: walisz konia ręką lub ustami, wkładasz do swojej zaspermionej buzi palec, później grzebiesz tym palcem w cipce i ciąża gotowa, i bez seksu. Tak można złapać i uziemić chłopaka. Nie było seksu a jest dziecko i alimenty lub żeniaczka.

Odnośnik do komentarza
Gość XxxskwarekxxX

Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać, a już rosnę 15-tą wiosnę i pod stanikiem dobrze mi znać. Miałam kochanka ulubionego, który przynosił mi róży ulubiony kwiat. Raz w łóżku leżę już rozebrana, on przyszedł do mnie i szepnął w ucho: ach ma kochana jak bardzo kocham Cię.. I tak zasnęłam w jego objęciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło 9 miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag!!!!

Odnośnik do komentarza
Gość samotna17

Mam genialny pomysł: poproszę chłopaka mieszkającego 500kn ode mnie, by spuścił się do próbówki i kurierem wysłał mi materiał na dziecko. Po otrzymaniu cennej przesyłki zawartość szybciutko wleję do swojej cipeczki i poczekam na cudowny efekt. Ciekawa jestem czy Wysoki Sond dowiódłby ojcostwa by przydzielić alimenty?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...