Skocz do zawartości
Forum

Opadanie penisa w trakcie stosunku


Gość agnieszka789

Rekomendowane odpowiedzi

Gość agnieszka789

Witam, Od niedawna spotykam się z pewnym chłopakiem.Jest nam ze sobą naprawde dobrze. Wszystko byłoby dobrze gdyby nie to że za każdym razem kiedy się kochamy jemu opada...W trakcie pieszczot jest ok,stoi mu ale kiedy tylko we mnie wejdzie po kilku min mu opada..Nie wiem juz co mam robić. Ten problem powtarza się za każdym razem. w jedną noc próbowaliśmy 3 razy i nic. Nie wiem czy to stres,no raczej nie..On ma 28 lat,ma za sobą juz kilka związków,tak więc nie wiem w czym problem.Według niego to przez to że dawno nie kochał się z żadną kobietą,ale ja juz sama nie wiem. Staram się być wyrozumiała,ale wiem że mimo iż on udaje że jest ok,to jednak bardzo się tym przejmuje. Boje się że on się podda i nie będzie chciał więcej próbować.Co zrobić w takiej sytuacji?? Mam jeszcze jedno pytanie,czmu mimo iż na zewnątrz jestem wilgotna to jednak w środku nie i kiedy on we mnie wchodzi to odczuwam ból? On mnie bardzo podnieca,i naprawde chce tego. czy przyczyną tego mogą być tabletki antykoncepcyjne? Prosze o szybką odpwiedź.:-(

Odnośnik do komentarza

W opisanej sytuacji tak na szybko bez wdawania się w szczegóły polecam dla kobiety dopochwowo globulki z kwasem hialuronowym przed planowanym zbliżeniem, a dla mężczyzny gładki silikonowy pierścień erekcyjny (do nabycia w drogeriach na regałach z prezerwatywami itp.) do nakładania na nasadę penisa tuż przed wsunięciem członka do pochwy, gdy penis jest w fazie pełnego usztywnienia.
Naturalnie pamiętajcie obydwoje o grze wstępnej i wzajemnej gotowości do stosunku oraz nic na siłę!

PSALM 91

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...