Forum Seks

Impotencja

Mężczyzna 25

Mężczyzna 25

Witam, mam 25 lat. Od prawie 4 lat jestem z moją pierwszą i jedyną dziewczyną. Gdy miałem około 20 lat przeszedłem operacje usunięcia stulejki. Początki współżycia były trudne. Po pierwszych kilku nieudanych próbach postanowiłem spróbować zrobić to pod wpływem. Udało się i od tego momentu w przeciągu ostatnich 4 lat nasze współżycie układało się bez problemu. Niestety pod koniec roku pokłóciłem się z moją dziewczyną. Niewiele brakowało, a nasz związek rozpadłby się, choć ja nie chciałem go kończyć. Myślałem o niej w dzień i w nocy. Na szczęście po miesiącu wróciliśmy do siebie. Niestety podczas pierwszego od prawie miesiąca stosunku doszło do erekcji po kilkunastu sekundach od rozpoczęcia. Niestety ta sytuacja powtórzyła się już dwukrotnie. Ostatnio zauważyłem, że mój penis w zwodzie jest znacznie mniej twardy i krótszy niż poprzednio. Zaznaczam, że przez cały ten okres bardzo często masturbowałem się. Ostatnio zauważyłem, że pornografia nie wywołuje u mnie wzwodu. Pomóżcie! Czy mam objawy impotencji?

136715 mezczyzna-25 Mężczyzna, 27 lat, Lublin

Odpowiedzi znajdują się poniżej

mgr Kamila Krocz

mgr Kamila Krocz

Odpowiedź eksperta

Wskutek silnej stymulacji członka pod wpływem masturbacji, stałeś się mniej wrażliwy na "standardowe" pieszczoty, dlatego wzwód jest mniej trwały i mniej silny. Zrezygnuj z masturbacji, a powinno być lepiej podczas zbliżeń z dziewczyną. Pozdrawiam i powodzenia!

100945 mgr-kamila-krocz Kobieta, 31 lat, Lublin
~do Menszczyzny

~do Menszczyzny

chopie, impotencja to choroba naczyń krwionośnych!!!
Wal do lekarza naczyniologa, on będzie wiedział co Ci poradzić i ew. przepisać. Wyguglaj w necie hasło "prostacyklina" tam dowiesz się więcej.

~prostacyklina

~prostacyklina

ROSTACYKLINA – hormon znajdujący się w ściankach naczyń krwionośnycllll. Wytwarza go wewnętrzny nabłonek żył i tętnic.

Na czym polega rola prostacykliny i jaki to ma związek z biegiem po zdrowie?
Otóż krążące w osoczu krwi najmniejsze z białych ciałek zwane płytkami mają naturalną tendencję do zlepiania się. Ich rola jest w organiźmie bardzo przydatna w razie uszkodzenia naczynia krwionośnego: uszkodzenie zostaje “zalepione”, a krwawienie zahamowane. W innych warunkach tendencja do zlepiania się płytek krwi jest dla
organizmu szkodliwa. Oblepiają one ścianki naczynia krwionośnego i zmniejszają jego przepustowość . Przez naczynie krwionośne o zmniejszonej przepustowości krew przepływa z większym wysiłkiem, pokonując liczne zapory. W skrajnych przypadkach następuje zahamowanie przepływu krwi i w zależności od części ciała, gdzie to nastąpi mamy do czynienia z zawałem serca, udarem mózgu itp. Zlepianie sią płytek krwi jest też istotnym czynnikiem przyspieszającym z razu niewidoczne a z wiekiem coraz bardziej odczuwalne zmiany miażdżycowe.
Prostacyklina zapobiega procesowi “klejenia” się płytek krwi. Zdrowe naczynia krwionośne same produkują ją w wystarczającej ilości. Z wiekiem, a także z powodu wielu zaburzeń funkcjonowania organizmu, naturalna zdolność nabłonka naczyń krwionośnych do produkowania prostacykliny słabnie. Można ją uzupełnić farmakologicznie i w tym kierunku prowadzone są doniosłe badania i eksperymenty. Jednakże już w tej chwili wiadomo, że najprostszy sposób zmuszenia organizmu do produkowania większej ilości prostacykliny polega na intensywnym wysiłku fizycznym. Największym producentem prostacykliny są płuca. Zmuszanie płuc do większego wysiłku powoduje automatycznie wytwarzanie się hormonu i rozprowadzanie go z krwią po całym organiźmie. “Rozładowane” zostają wówczas “zlepy” płytek, poprawia sią krążenia, znikają lub co najmniej zmniejszają sią problemy z ciśnieniem krwi. Jedni powinni biegać, by odzyskać utracone zdrowie, inni jeśli nawet ogólnie zdrowi, by opóźnić procesy nieuchronnie związane z upływem lat.Trening fizyczny powoduje odmłodzenie funkcji organizmu – COFNIĘCIE SIĘ WIEKU BIOLOGICZNEGO!
Bieg , najnaturalniejszy z ruchów człowieka jest najlepszym przepisem na dobre samopoczucie i dłuższe życie. Lekarstwa (tabletki, zastrzyki) nigdy nie zastąpią samoregulujących się zdolności organizmu ludzkiego, jakie uruchomimy przez prosty bieg na świeżym powietrzu. Zatem biegajmy po zdrowie!! Po biegu konieczny jest prysznic hartujący dla naturalnej wit. C pobudzającej układ immunologiczny do ochrony organizmu przed infekcją chorobotwóczą.
Optymalny wysiłek fizyczny to 3 x 30 x 130

Gdzie:
3 – oznacza 3 razy tygodniowo
30 – oznacza 30` ciągiem dla efektu aerobowego
130 – oznacza bieg w takim samym tempie by serce uderzało 130 razy/minutę (minimum)
Tętno badać na tętnicy szyjnej przez 15’’ i pomnożyć wynik przez 4. Otrzyma się wynik tętna w wymaganej jednostce czyli (ud/min). Można liczyć uderzenia przez 1`, da to bardziej dokładny wynik.Dużą wygodą jest zegarek z pulsomierzem a szczytem techniki kardiolider.