Skocz do zawartości
Forum

seks analny


Gość nie wiem nie wiem

Rekomendowane odpowiedzi

Musisz być pewna że tego chcesz, najpierw spróbuj pieszczot palcem, zobaczysz czy będzie Ci miło czy nieprzyjemnie. Jeżeli zdecydujesz się na taki rodzaj seksu kup provag żel, który nawilży (ułatwi zbliżenie) i będzie chronił okolice intymne przed migracją bakterii z odbytu.

Odnośnik do komentarza
Gość qwertyuifvguifd

Trzeba się po prostu dobrze nastawić psychicznie i nie zrażać się po pierwszym razie. I rozluźnić jak najbardziej się da! Jak się będziesz stresować i spinać przed seksem analnym to nici z przyjemności - będzie nieprzyjemnie.

Nie ma co sie stresować, pamiętaj ;) Pamiętaj też, żeby nie robić nic na siłę. Spróbuj raz, jak Ci się ani trochę nie spodoba to nie ma co dalej się męczyć, ale jak stwierdzisz, że kiedyś może być fajniej, to próbuj dalej z partnerem. (Dyskomfort na początku jest jak najbardziej normalny). Może np. płytko wchodzić, żeby zminimalizować to dziwne uczucie. Z czasem będzie coraz fajniej. Nie bój się eksperymentować w łóżku ;D A monotonia nie będzie Ci groziła :D

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza

oczywiscie ze nalezy sie przygotowac,jesli naprawde chcesz sprubowac to pierwsza rzecz to zrobienie dobrze lewatywy
radze zaczac od seksu tradycyjnego ,i bardzo powoli zaczac analny ,nie wkladac szybko ,traktowac odbyt z miloscia
jak sie spodoba -kontynuowac ,jak nie ,no to trudno
nie dla kazdej bajka
p.s nie zalujcie oliwki

Odnośnik do komentarza

Uprawiam sex analny od dawna i szczerze mówiąc bardzo lubię ten rodzaj sexu. To prawda że trzeba mieć otwartego na to partnera a i sama musisz być otwarta na ten rodzaj sexu. Ja miałam to szczęście i mój partner zwyczajnie mnie tego nauczył. Oczywiście musisz zadbać o higienę to ważne. Lewatywa to dobry rada. Z rozmów z koleżankami wiem, że całkiem dużo kobiet lubi sex analny. Ja zawsze mam wspaniały orgazm. Musisz spróbować, jeśli (a jestem tego pewna) spodoba Ci się taki sex, wtedy go uprawiaj. I nie słuchaj "wioskowych głupków" wypowiadających na temat kobiet lubiących sex analny nic nie warte frazesy. Ja w każdym razie bardzo Ci ten rodzaj sexu polecam.
Iwona

Odnośnik do komentarza
Gość ekierka007

Ja na razie spróbowałam tylko jeden raz. Oczywiście były przygotowania tego psychiczne. Bardzo długo tego nie chciałam zrobić z powodu opini, która mówi, że jak dziewczyna lubi analnie, to znaczy się się nie szanuje.
WCALE TAK NIE JEST! Jeżeli facet proponuje, ale nie biega za Tobą i nie jęczy, że masz się zgodzić i poczeka na to, powie Ci jak to wygląda, BĘDZIE OSTROŻNY (!) , pytał się, czy jest OK. Wiadoma sprawa, ze trzeba zrobić lekatywe.. no chyba, że naturalnie na sprawa była załatwiona chwile wcześniej ;) obmyć się i użyć lubrykantu :) Dalej się nie wypowiadam, bo to był tylko jeden raz i doświadczona nie jestem, ale nie było źle jak to niektórzy powiadają ;)

Odnośnik do komentarza
Gość już nie dziewica...

Cześć
Jestem początkujący w tej dziedzinie jeszcze..
Ale kilka razy było.. z 7-8 jakos..
generalnie jest coraz lepiej..
Z mojego punktu widzenia.. jest inaczej .. inne odczucia.. ciasniej.. inny układ dotyku.. podniecajaco..
A zarazem niesamowicie intymnie .. poczucie bliskosci..

Trzeba koniecznie zachowac daleko idącą higinę..
bo mozna sie zrazić w razie wpadki.. z tym trzeba sie zawsze liczyć. i mozna sie wtedy raz ze zatrzeć dwa ze no.. ubrzudizc.. polecam bliskość łazienki..
Albo i zaczęcie od tego miejsca... dla poczucia pewnosci..

Trzeba tez stworzyć atmosfere.. poczucie akceptaji że zeby nie wiem co sie stało to bedzie ok... Dziewczyna musi sie czuć komfortowo i pewnie.. inaczej po prostu sie nie rozlużni a wtedy.. mozna jej krzywde zrobić..

I nic na siłę..!!
najlepiej paluszkiem najpierw rozluznić.. albo uzyc zatyczki.. to rozluznia wstepnie... a i podniecajace jest dla obojga..
No i generalnie nie zrażać sie.. powoli nauczyć sie jak to sie robi żeby było coraz lepiej..
Dużo empatii przy tym i bedzie ok:)
Pierwsze razy sugeruję po prostu na stojąco albo od tyłu na kolankach...
Powodzenia:)
Pozdrawiam wszystkich:)

Odnośnik do komentarza

Pamiętaj, orgazmu analnego nie ma i nie może być, gdyż odbytnica nie połączeń nerwowych z Ośrodkiem Rozkoszy w Mózgu.
Przez anal możesz nabawić się brodawczaka i później wyglądać jak potwór obrośnięta na twarzy brodawkami, które z biegiem czasu rakowacieją a wycinanie nic nie daje, odrastają jak grzyby po deszczu.

Odnośnik do komentarza
Gość Wyjaśnienie

Na anal decydują się kalecy pozbawieni orgazmu: kobiety wainalnego a mężczyźni wytrysku nasienia=orgazmu męskiego. Błędnie myśląc, że uzyskają orgazm w śmierdzącej i ciaśniejszej dupie, nie zważając na to, że nabawią się śmiertelnego w skutkach wirusa brodawczaka, który akrat bytuje w okolicach odbytu.
No cóż, popęd seksualny jest tak silny, że modliszek dla takiej chwili przyjemności daje się żywcem pożreć samicy.

Odnośnik do komentarza
Gość przygotowanie

trzeba się przygotować. najlepiej kupić specjalny żel rozluźniający mięśnie zwieracza i coś antybakteryjnego. polecam sklepik w którym kupujemy z moim facetem.

Dodam, że należy przygotować się na "zejście z tego padołu" i kupić zawczasu trumnę, gdyż kochany brodawczak złośliwieje, a narazie szczepionki na to kochane świństwo nie ma.

Odnośnik do komentarza

Do sexu analnego zdecydowanie be lover. Ostatnio przetestowaliśmy. Mam porównanie z durexem i unimilem. Durex i unimil dają radę ale be lover zdecydowanie lepszy poślizg. NO i wydaje mi się,że jest wydajniejszy bo trzeba go o wilee mniej. A i udało mi się ostatnio kupić stacjonarnie w Wawie ( sklep intymność na dworcu głownym w podziemiu)

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Gość labo napisał:

A jakies opinie o rozgrzewających?

Czytałam, że nie powinno się używać rozgrzewającego do anala, ale jak taki był w zasięgu ręki to go użyliśmy( bo lepiej taki niż ślina) i było wszystko ok

Odnośnik do komentarza

No moja kobieta nie przepadała za rozgrzewającymi. Mi to różnicy nie robiło. W sumie fajne uczucie jednak ona powiedział,że ją piecze i nie chciała czegoś takiego wiecej stosować. Tak więć aktualnie tak jak wspominałem jedynie be lover doanala albo jak mamy ochote na jakiś mocniejszy seks. Albo libi gel.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...