Skocz do zawartości
Forum

2 cm penis u 19 latka prosze o rady


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, mam bardzo poważny problem. Otóż mój penis w stanie spoczynku wynosi jakieś 2-2,5 cm. A w stanie wzwodu koło 5-6 (jest długości środkowego palca) jest to dla Mnie bardzo poważny problem, czy penis z wiekiem stanie się większy? Dodam, że nie urósł nawet o cm a ostatnio mierzyłem go w wieku 15 lat. Proszę o szybka pomoc :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli przez ostatnie cztery lata nie urusł to już nie urośnie, znajdz partnerkę, która będzie akceptowała takiego jakim jesteś i się nie przejmój. Nie liczy się wielkość tylko jakość, a są wręcz kobiety na tym świecie kobiety, ktrórych bez języczka nie zaspokoisz więc wielkość penisa ma dla nich drugorzędne znaczenie.

Odnośnik do komentarza

To tylko penis...liczy się charakter a nie wielkość penisa czy przyjemność.
Myślę że on już nie urośnie.
To jest to samo ja dziewczyna była by dechą całe życie..co byś zrobił jak miał byś taką dziewczyne? Nic..kochał byś ją tak samo jak miała by biust czy nie. To samo jest z kobietami,nie liczy się wielkość penisa tylko Ty :)
Niektórzy mają po 20 cm,15 cm a jeszcze inni 5 cm. To tak samo jak ludzie są chudzi czy grubi.Nie martw się :) Jak prawdziwie kocha to nie będzie jej robić różnicy ile Twój penis ma cm.
Ważne że będą z tego dzieci ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Dawidooo1

obecnie są różne sposoby na powiększenie członka w każdym wieku. sam uzyskałem dodatkowe 4cm a stosowałem tabletki z 1 miejsca w rankingu rspp.pl, tabletki to suplement diety, dlatego nie mają skutków ubocznych. jeśli twój mąż zastosuje dłużą kurację może wydłużyć członka nawet o 7,5cm

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...