Skocz do zawartości
Forum

Brak jądra a wytrysk


Gość tormented

Rekomendowane odpowiedzi

Mój chłopak przeszedł zabieg usunięcia jądra uszkodzonego w wypadku w dzieciństwie i obecnie ma problemy z osiągnięciem orgazmu i wytrysku. Szybko dostaje wzwodu penisa, przy czym potrafi ona długo trwać i ejakulacja pojawia się dopiero po dłuższym czasie. Czy brak jednego jądra koreluje w jakiś sposób ze zjawiskiem opóźnionego wytrysku? Dziękuję za odpowiedź!

Odnośnik do komentarza
Gość odpowiedź

na spermę składa się w ogromnej części zawiesina produkowana przez prostatę a nie jądra, więc z wytryskiem nie powinno być kłopotu. A, że jest opóźniony, ale jest, to jest to korzystne dla kobiety potrzebującej dosyć długiego( 10 minut) tarcia penisem o łechtaczkę i punkt G by osiągnąć orgazm. Z zapłodnieniem kobiety też nie będzie problemu.

Odnośnik do komentarza
Gość ciąg dalszy

orgazm męski= ejakulacja; im więcej tryska spermy tym przyjemniej dla mężczyzny. Dla kobiety, oprócz zapłodnienia, sperma pełni rolę lubrykanta, by tłok/chuj nie zatarł się w pochwie/piżdzie.

Odnośnik do komentarza
Gość muszka 19

gdybyś chciał szybciej wyzdrowieć, mogę ci zaproponować ćwiczenia regeneracyjne w mojej cipce, zupełnie gratis. Jedyne co musiałbyś umieć, to spuszczać się dopiero po moich orgazmach. pisz na muszka19@op.pl , załącz zdjęcie buzi i siurka ok.
Myślę, że 20 treningów co drugi dzień wyleczyłoby Cię. Buziaczki.

Odnośnik do komentarza
Gość muszka 19

Mamusia mówi, rze ja nie rosnę i nowej sókienki nie chce mi dać. A ja jusz rosnę 19-stą wiosnę i pod staniczkiem dobże mi znać.
Miałam kohanka ulóbionego, ktury przynosił ruży ukochany kfiat. Ras w łuszku lerzę jusz rozebrana, on mocno chycił za me kolana i szepnął w ócho: ach kocham Cię. I tak zasnęłam w jego objenciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic..
A gdy minęło 9 miesiency, mały benkarcik przyszet na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo takom miłość niech trafi szlag.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...