Skocz do zawartości
Forum

Krwawienie po pierwszym razie


Mitka994

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam problem, otóż w sobotę pierwszy raz z chłopakiem "próbowaliśmy" się kochać. Kiedy włożył we mnie członka odczuwałam ogromny ból oraz pojawiło się krwawienie, niewielkie, na drugi dzień nasiliło się ale tylko podczas oddawania moczu, natomiast na trzeci dzień rano krwawienie znacznie się nasiliło. Sama nie wiem czy to jest skutek przerwania błony dziewiczej? Miesiączkę powinnam mieć dopiero 24.11.
Jeśli potraficie mi jakoś pomóc albo mieliście podobną sytuację proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Nie musial wcale Ci jej przerwać a jedynie naruszyć stad niepelne krwawienie moglo byc. Nie mam pewnosci,tylko domniemam. Czasem wcale nie jest tak łatwo przebić blonę. Podczas nastepnego razu powinno wyjsc czy "oficjalnie" masz blone czy juz moze nie.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Mitka994, podejrzewam, że krwawienie, o którym napisałaś, wynika z naderwania/przerwania błony dziewiczej podczas pierwszego stosunku seksualnego. Niemniej jednak i tak zachęcam do wizyty u lekarza ginekologa, który powinien Cię zbadać. Po rozpoczęciu współżycia powinnaś skonsultować się z ginekologiem - nawet profilaktycznie. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...