Skocz do zawartości
Forum

Zbyt długa regeneracja po wytrysku


Gość Jakub007

Rekomendowane odpowiedzi

KA-WA ma zupełną rację. Zależy to od wieku, indywidualnego temperamentu i wielu innych czynników. Mnie się jednak wydaje, że podstawową sprawą jest jednak wiek a Ty nie napisałeś, ile masz lat.

Hahaha !
Ja teraz dobiegam setki to potrzebuję na regenerację rok ale jak dawno - dawno temu jeździłem na obozy studenckie i byłem piękny i młody to na "regenerację" wystarczało mi 7 minut a nie 7 dni i mogłem to robić kilka razy pod rząd. Nasienie mi się kończyło i moje ostatnie "wytryski" nie przypominały już wodospadu ale smętną kropelkę ale jeszcze mogłem.

A tak na poważnie to 7 dni na "regenerację" to stanowczo za długo. Jak sobie pomyślę, że miałbym się ograniczać do 4 razy w miesiącu, to pewnie zacząłbym pisać w temacie
"jak szybko ze sobą skończyć" :) !

Odnośnik do komentarza

~Jakub007
mam 24 lata nie pale, pije okazyjnie

Jejku ! Kuba !
Nie mam pojęcia, co Ci doradzić. Średnio statystycznie to w tym wieku powinno się bzykać codziennie albo i częściej :) ! ... no może trochu przesadziłem.
Może zbadaj sobie na początek poziom testosteronu. To nie kosztuje majątku i robią to bez skierowania. Mam kumpla, co też się długo "regeneruje". Łaził po lekarzach ( seksuologach, urologach ). W końcu wyszło to jakoś tak, że z powodu zaburzeń hormonalnych nie rozwijał się prawidłowo jako nastolatek, ma małe jądra i niewielkie libido. Oczywiście nie mam pojęcia, jakie są przyczyny u Ciebie. Ja bym na Twoim miejscu się tym jednak zajął. Dyskutowanie na forum niestety niewiele Ci pomoże. Napisałeś o tym a to znaczy, że jest to dla Ciebie problem. Zamiast się dalej martwić to może na początek oznacz sobie ten poziom testosteronu i ewentualnie wybierz się do lekarza specjalisty. Może się okazać, że nic Ci nie jest i taka po prostu "twoja uroda" ale lepiej to sprawdzić.

A tak przy okazji, to masz jakieś problemy z erekcją i jak tam u Ciebie poranne wzwody ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...