Forum Seks

Zbyt długa regeneracja po wytrysku

~Jakub007

~Jakub007

po wytrysku potrzebuję minimum 7 dni na regeneracje i kolejną sprawność seksualną. Dopiero po tylu dniach wraca popęd, czucie w penisie i chęci. Czy taki czas to norma?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

ka-wa

ka-wa wpis edytowany

Zależy w jakim jesteś wieku,taka "regeneracja",to raczej w wieku emerytalnym byłaby normą.
ale czy w ogóle są jakieś normy ,wszystko zależy od temperamentu.

--

Szanuj zdanie innych...

104146 ka-wa Kobieta, 103 lata, Toruń
~Pangolin

~Pangolin

KA-WA ma zupełną rację. Zależy to od wieku, indywidualnego temperamentu i wielu innych czynników. Mnie się jednak wydaje, że podstawową sprawą jest jednak wiek a Ty nie napisałeś, ile masz lat.

Hahaha !
Ja teraz dobiegam setki to potrzebuję na regenerację rok ale jak dawno - dawno temu jeździłem na obozy studenckie i byłem piękny i młody to na "regenerację" wystarczało mi 7 minut a nie 7 dni i mogłem to robić kilka razy pod rząd. Nasienie mi się kończyło i moje ostatnie "wytryski" nie przypominały już wodospadu ale smętną kropelkę ale jeszcze mogłem.

A tak na poważnie to 7 dni na "regenerację" to stanowczo za długo. Jak sobie pomyślę, że miałbym się ograniczać do 4 razy w miesiącu, to pewnie zacząłbym pisać w temacie
"jak szybko ze sobą skończyć" :) !

~Pangolin

~Pangolin

~Jakub007
mam 24 lata nie pale, pije okazyjnie

Jejku ! Kuba !
Nie mam pojęcia, co Ci doradzić. Średnio statystycznie to w tym wieku powinno się bzykać codziennie albo i częściej :) ! ... no może trochu przesadziłem.
Może zbadaj sobie na początek poziom testosteronu. To nie kosztuje majątku i robią to bez skierowania. Mam kumpla, co też się długo "regeneruje". Łaził po lekarzach ( seksuologach, urologach ). W końcu wyszło to jakoś tak, że z powodu zaburzeń hormonalnych nie rozwijał się prawidłowo jako nastolatek, ma małe jądra i niewielkie libido. Oczywiście nie mam pojęcia, jakie są przyczyny u Ciebie. Ja bym na Twoim miejscu się tym jednak zajął. Dyskutowanie na forum niestety niewiele Ci pomoże. Napisałeś o tym a to znaczy, że jest to dla Ciebie problem. Zamiast się dalej martwić to może na początek oznacz sobie ten poziom testosteronu i ewentualnie wybierz się do lekarza specjalisty. Może się okazać, że nic Ci nie jest i taka po prostu "twoja uroda" ale lepiej to sprawdzić.

A tak przy okazji, to masz jakieś problemy z erekcją i jak tam u Ciebie poranne wzwody ?

~Jakub007

~Jakub007

tydzień temu robiłem pełne badanie krwi morfologia bez zastrzeżeń, tarczyca ok, testosteron też dobry... chyba taka genetyka że mój organizm powoli produkuje substancje potrzebne do dobrego wzwodu i samą sperme.

~Marcin ccc

~Marcin ccc

Po tygodniu dopiero?Młody facet powinien codziennie być gotowy.Okresowe przerwy są wskazane i potrzebne żeby maksymalnie wyostrzyć zmysły i wtedy jak którejś zdejmiesz majtki to sam sie pcha między nogi.

~onkaY

~onkaY

Po wytrysku musisz robić sobie lewatywę. Wtedy twój wacek będzie stawał częściej.