Skocz do zawartości
Forum

Brak podniecenia i wzwodu przy wytrysku


Gość Anonim

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam prawie 20 lat i poważny problem, obawiam się najgorszego. Od jakiegoś tygodnia nie odczuwam podniecenia które było kiedyś bardzo silne. Ciężko postawić penisa a jak wstanie to nie do końca i na krótko (wytrysk nadal jest). Codziennie rano miałem "stójkę", która także znikła. Nie palę, pijam okazyjnie, nie biorę żadnych leków, spożywam dużo owoców - prowadzę zdrowy tryb życia. Wcześniej miałem taki problem: gdy mocno napierałem wyciekała tak jakby sperma, teraz to znikło i pojawił się nowy problem. Odczuwam to tak jakby krew nie dopływała do penisa, ogólnie reakcja na bodźce jest teraz bardzo słaba.

Odnośnik do komentarza

mam podobny poblem powiec mi co ci zalecił lekarz i czy te leki dziłają czy nie
moje obiawy były dłusze bo misioc oraz sie pociłem po nocach i traciłem siły nawet gdy cwczłem to z dnia na dzień słabłem i zanikała mi swetka np msnie .

Odnośnik do komentarza

mam pytanie u jakiego lkarza byłes i jakie leki cin dał oraz jak bardzo sa skutczne
mam podbny poblem tylko troche inne obiawy były inne nie tydzien ale misioc i pocłem sie ciogle w nocy oraz mnie wybudzało i misnie mi zwotczły i nawet cwcznia nie pomgały było coraz gorzej

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...