Skocz do zawartości
Forum

Urozmaicenia seksualne


37sjnx

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, jestem od jakiegoś czasu w związku ze swoim facetem. W łóżku jak i (szczególnie) poza nim dogadujemy się rewelacyjnie, aczkolwiek mam mały problem. Obydwoje mieliśmy w miarę bogate życie seksualne, jednak z rozmów wynika, że on bardziej. Boję się, że nie dam mu tyle wrażeń co poprzednie partnerki i coś się miedzy nami pogorszy. W szczególności, że boję się z seksem wychodzić poza dom ( jego poprzednie partnerki to robiły), robić striptizu ( nie czuję się komfortowo w swoim ciele i strasznie mnie to stresuje) czy nawet pozwalać mu dochodzić w moich ustach. Mówi, że to nie ważne i wgl., ale boje się, że przez to usłyszę do niego, że nasze życie łóżkowe zrobiło się nudne. Staram się jak najczęściej zaskakiwać go w łóżku tylko pomysły mi się już kończą. Doradzicie coś lub opowiecie o waszych przeżyciach np. związanych z rzeczami, na które ja się nie zgadzam? ( Może tak dużo osób wspomina to tak dobrze, że moje lęki są bezpodstawne.)

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem, dlaczego chcesz dorównać jego byłym.
Chyba masz niską samoocenę co?

Ty taka nie jesteś i nie chcesz być, ok, albo to zaakceptuje( a mówi, że tak jest), albo nie i wtedy zapewne Wasz związek dobiegnie końca.

Lepiej nie dręcz tematu, bo zacznie wychodzić mu to bokami i rzeczywiście zacznie mu to przeszkadzać.
Bądź pewna siebie i ciesz sie związkiem takim jaki jest !:)

Odnośnik do komentarza

Nie warto tego robic. Badz soba takze w łozku przeciez za to chyba Cie pokochał. Nie rob nic na sile zwlaszcza w łozku.Przede wszystkim nie udawaj niczego. Skoro sie wstydzisz albo nie czujesz komfortowo to tego nie rob.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Może dla Ciebie to wszystko jest za szybkie? Może jesteście ze sobą zbyt krótko, żebyś całkowicie potrafiła się przed nim otworzyć? Ja tez potrzebowałam czasu, żeby w tych sprawach z moim mężczyzną czuć się w 100% komfortowo, upłynęło naprawdę sporo czasu zanim zaakceptowałam swoje niedoskonałości, o których jak widzę Ty również wspominasz. Być może Ty trochę wolniej do tego wszystkiego podchodzisz i on musi to zaakceptować. Żeby Wasze życie seksualne układało się tak jak powinno się układać musicie oboje czuć się komfortowo ze wszystkim, jeśli tak nie jest porozmawiajcie o tym i spróbujcie razem do tego dojść.

Odnośnik do komentarza

Osobiście uważam, że takie urozmaicenia mogą przełamać pewne blokady w związku, a także zbliżyć do siebie partnerów/partnerki.
Jest wiele możliwości żeby zabić rutynę i wprowadzić coś nowego w życie erotyczne, od subtelnych po szalone. Ogólnie polecam żele intymne
durex intense
libi gel
kupcie sobie wibrator :P

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...