Skocz do zawartości
Forum

Samoczynne zmniejszenie penisa


Gość heaton69

Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam 20 lat jestem mezczyzna i mam takie male pytanka ktore mnie nurtuja. zobaczylem ze od jakiegos czasu, powiedzmy kilku miesiecy moj penis zmalal w stanie wzwodu i to o niecale 3cm. czesto sie masturbuje oraz posiadam stala partnerke i wspolzyjemy srednio raz na tydzien z uwagi na to ze widujemy sie tylko w weekendy. jest w ogole mozliwe cos takiego? w dodatku dodam ze wlasnie od tych kilku miesiecy zauwazylem ze zoladz jak i okolice nie sa juz takie twarde, czuc roznice wyrazna miedzy podstawa, srodkiem penisa a okolicami zoledzia w twardosci. mozliwe jest ze to z tego powodu ubylo tych niecalych 3cm? co zrobic zeby bylo jak kiedys? ostatnie pytanie jest takie ze co jakis dluzszy czas na skorze penisa wystepowala u mnie jakas krostka, tak jakby zapalenie mieszka wlosowego, po ostatniej bardzo ciezko gojacej sie i peczniejacej krostce wyczuwam w stanie erekcji podczas masturbacji lekkie zgrubienie takie guzkowate. dodam ze gdy dotkne je palcem tak jakby zaczynalo zanikac i w pewnym momencie po malej chwili przestaje je czuc. gdy kontynuuje masturbacje znowu da sie wyczuc to i znowu jak dotkne zanika. co to moze byc? pozdrawiam i wypatruje odpowiedzi. Marek

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...