Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego wydziela się sperma po oddaniu moczu?


Gość zaklopotany

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zaklopotany

Witam. Mam 19 lat. Zauważyłem, że jak zaprzestaję na dłuższy czas masturbacji podczas oddawania moczu, a w zasadzie po, to mam wrażenie dość specyficzne i dziwne, że jeszcze muszę coś wydalić i nie jest to wcale mocz. Czuję podczas tego coś dziwnego w kroczu (ten przewód pod jądrami którym idzie sperma - na moje oko) i często czuję jak to idzie. Ostatecznie nic nie leci. Niemniej jednak później mam bardzo mokrą główkę. Muszę jeszcze nadmienić, że ostatnio podczas oddawania moczu poczułem to dziwne uczucie przyparłem tak jakbym chciał dalej oddawać mocz i zobaczyłem w muszli że to co wypłynęło to niewielkie grudki spermy. O co tu chodzi? Przepraszam, że tak chaotycznie i może dosłownie, no ale starałem się oddać sprawę jak najwierniej. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość adam 34

Taki efekt może być po wytrysku wstecznym. Wytrysk wsteczny, to sperma zamiast pójść do pizdy cofa się do pęcherza moczowego. Tam sperma opada na dno i po opróżnieniu pęcherza z moczu ma prawo wypłynąć na zewnątrz. Złap kroplę takiej mazi i zanieś do badania, to się dowiesz prawdy.
Coś takiego zdarza się po usunięciu gruczolaka z prostaty i jednoczesnym podczas operacji, uszkodzeniu mm zwieracza pęcherza.
Suchy orgazm, czyli wytrysk wsteczny osiągają też tantrycy, specjalnymi ćwiczeniami mm Kegla. NN
PS: no, to chłopie jak się ożenisz, to nie zapłodnisz żony, i będziesz musiał poprosić sąsiada.. Na dziwki możesz śmiało iść , bo nie wpadniesz.. Współczuję.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...