Skocz do zawartości
Forum

Wypłynięcie nasienia zamiast wytrysku


Rekomendowane odpowiedzi

Wzwód taki sam od wielu lat, nawet silniejszy ostatnimi czasy, kolor nasienia taki sam jak na początku masturbacji, tylko mam watpliwosci czy wyplyniecie nasienia a nie wytrysk to źle czy nie.
Kolega kwiatuszek2 napisał, że nie - tylko czy w drogach rodnych kobiety konieczny jest wytrysk do zaplodnienia? bo jakbym chcial miec dzieci w przyszlosci to mialbym problem, i dla czystej satysfakcji chcialbym partnerce po prostu trysnac tam gdzie trzeba, by nie bylo sytuacji takiej, ze sperma po prostu wyplywa :/

Odnośnik do komentarza

Saur0n100, to, że nasienie wypływa, a nie wytryskuje z penisa, nie jest żadną anomalią. Jeżeli nie odczuwasz bólu, pieczenia, świądu podczas mikcji, to najprawdopodobniej nie ma powodu do niepokoju. Jeżeli chcesz zwiększyć siłę wytrysku, konieczna jest zmiana trybu życia, m.in. zwiększenie wypijanych płynów, stosowanie zdrowej diety i dbanie o kondycję fizyczną. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Gość małopolanin

Hej, mam 42 lata i mam normalny wytrysk, ale jak się postaram, to umiem mieć wytrysk w postaci powolnego wypłynięcia spermy i to jest równie przyjemne, co normalny wytrysk, a nawet po takim powolnym wypłynięciu wacek nie wiotczeje, tylko wciąż jestem podniecony i to bardzo i zaraz potem, jak wzmocnię stymulację penisa, dochodzę do normalnego wytrysku z dodatkową porcją spermy. Ta chęć wzmocnienia stymulacji penisa po powolnym wypłynięciu spermy jest tak duża, że trudną ją opanować, ale parę razy udało mi się nad nią zapanować i umiałem sprawić, że w odstępach ok. 5 minut mogłem mieć nawet 5 wytrysków z powolnym wypłynięciem spermy. Jak wspomniałem wyżej, całą zabawę kończy normalny wytrysk i mam dość na jakiś czas :-) Polecam też masturbację "na sucho". Na początku masturbacji, gdy penis często jest wilgotny po ściągnięciu napletka, stymulacja ręczna żołędzi penisa sprawia nieprzyjemne uczucie, ale gdy umiejętnie to robisz, po chwili, tak ręka, jak i penis, zaczyna wysychać i po pewnym czasie masturbacja na sucho jest bardzo pyrzyjemna. Podczas wytrysku mój penis i żołądź są bardzo wrażliwe na dotyk. Parę razy spróbowałem w tym czasie (przy wytrysku) na maska pieścić i ściskać ręką żołądź oczywiście na mokro, co spowodowało nawet oddanie moczu, ale powiem szczerze, że było to dosyć przyjemne uczucie. Po takiej masturbacji często swędział mnie penis, bo był troszkę "zeszlifowany", ale za taką przyjemność warto było troszkę go zatrzeć :-) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...