Skocz do zawartości
Forum

Częsta masturbacja a pierwszy raz z dziewczyną


Rekomendowane odpowiedzi

witam..

odrazu przejdę do rzeczy. od około 10/13 lat się sam zadowalam sam nie wiem dlaczego zacząłem to robić. najpierw było sporadycznie aż później zacząłem codziennie. w wieku 19l miałem 1 dziewczynę ale nie było między nami żadnej bliskości typu pieszczoty czy Sex nic przez 2 lata. później byłem ponad 5 lat sam. teraz mam super kobietę od 8 miesiacu i nie mamy też żadnej bliskości aż parę dni temu uznała ze czas zacząć współzycw( dla nas oboje to będzie 1 raz). tylko raz miałem okazję piescic znajoma ok 2l temu ale stawał mi całkiem tzn nie był tak twardy jak gdy robie sobie ręką. boje się ze jak będę z moja ukochana w łóżku ze po prostu nie będzie mi wystarczająco stał i nici z sexu dlatego chciałbym się dowiedzieć czy to ta cała masturbacja będzie miała duży wpływ na Sex. ogólnie jestem nerwowy przez problemy rodzinne od zawsze. ( pisze o tym bo nie wiem czy to ma znaczenie). np dziś pisząc z moja w sposób jakbyśmy byłi obok siebie czułem podniecenie oraz był elajkuklat ale nie był tak twardy jak gdy robie sobie ręką. mogę mieć problemy z pełną erekcja / wzwodem podczas sexu?

Odnośnik do komentarza

Możesz. A masturbujesz się nadal? Jeżeli tak to przestań. Pełny wzwód powinien wrócić po jakimś czasie.
Odzwyczaj się i naucz nowych bodźców z dziewczyną.

Porażkami przy pierwszych próbach się nie przejmujcie, bo one zazwyczaj są. Stres itp. to normalne, ale im częściej będziecie próbować, tym będzie lepiej aż w końcu osiągniecie to czego pragniecie :)

Odnośnik do komentarza

długa historia nie lubię o tym mówić publicznie jak juz to przez prywatna wiadomość. czsami jest ciężko gdy nawet własną rodzina dobija. rozmawiałem z moja ma ten temat co jak nie dojde to uznała ze będziemy próbować różnych pozycji. zawsze chce by było tak jak powinno być dlatego się martwię ze albo mogę nie dość albo dojść za szybko

Odnośnik do komentarza

Ok. No wiesz przy stresie może być różnie. Ale nie ma co się przejmować. Chyba każdy to przechodzi.
Mojemu byłemu ciągle opadał przy pierwszych próbach, strasznie się stresowa. Potem jak się udało ja znowuż byłam zestresowana i spięta, przez to okropnie mnie bolało.
Ale kroczek po kroczku i było potem już ok.
Najważniejsze to miła atmosfera, całkowity luz i spontan. Nic na siłę..

Odnośnik do komentarza

tutaj za bardzo nie będzie spontanicznie bo jest napalona że już by chciała :-) a tu musi do piątku poczekać. oczywiście oboje tego chcemy :-) tylko przez ta... masturbacje mam obawy że nie podolam a bardzo bym chciał ją zadowolić
ale dzięki za każdą odp opinie. pisząc z nią ogólnie o tym widzę że jest bardziej wyluzowana niż ja. nie mowilem jej o tym ze sie sam zadowalalem kilkanaście lat bo nie chciałbym żeby coś złego sobie myślała zw jakiś niewyzyty jestem. po prostu mnie martwi to ze nie dam rady dość bo nowe bodźce będą

Odnośnik do komentarza

Miałam na myśli ogólnie przyszłość. Spontan jest najmniej stresujący.
A takie umawianie się na konkretny dzień, czy godzinę może zniechęcić. Ja może i bym się zestresowała i w ten sposób podniecenie byłoby zerowe.

Ale jeżeli oboje jesteście napaleni to nie widzę problemu :)
Chyba, że ona jest, a Ty tylko chcesz spełnić jej oczekiwania?

Odnośnik do komentarza

oboje jesteśmy na siebie napaleni tylko teraz jest zła o pierdoły ( że powiedziałem w domu ze znów jesteśmy razem) wiec zobaczymy czy jej złość przejdzie doopiątek bo jeśli nie to nie będzie żadnego sexu.

niestety u mnie są przeciwko temu związku. jedynie u niej są po naszej stronie. ale dzięki za pomoc. wszystko się okaże w piątek / sobotę

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...