Skocz do zawartości
Forum

Zmniejszony popęd i osłabienie erekcji


YUp

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio podczas seksu zadzwonil kurier. wiec szybko wylecialem odebrac paczke. wrocilem do lozka i... stracilem zupelnie cała chęc na seks. Całe moje podniecenie znikneło. i od tego czasu zaczalem miec problemy z seksem. np w polowie seksu zaczynam sie stresowac "co bedzie jesli znow strace podniecenie i mi opadnieę. i wtedy na ogol zaczyna powoli opadac. to takie bledne koło. stres zeby sie nie zestresowac. ale jakos sobie z tym poradzilem. wiedzialem ze wszystko jest kwestia psychiki.
Ale martwi mnie inna rzecz. mam 22 lata. Jakis czas temu nie bylo dnia zebym nie byl podniecony. masturbowalem sie codziennie. od 2 lat mam dziewczyne. i wszystko było ok(poza tą akcja pare linijek wstecz). ale od jakiegos czasu moj popęd ma swoje humory. albo pare dni jestem ciagle podniecony, a pare dni zupelnie nie mam ochoty. ogolnie na nic. na seks tym bardziej. Dzis dziewczyna przyszla i troche mnie zdenerwowala. no ale pozniej sie to jakos rozeszlo. nagle ni z tad ni z owąd mowi. to co? gotowy na seks?
a problem w tym ze wcale nie mialem. zupelnie nie bylem podniecony. a mysl o tym ze ją zawodze tak mnie zdolowala ze zupelnie nie byloby szans zeby dostal wzwodu. Dodam ze czesto sie stresuje. nawet malymi rzeczami. ta sytuacja miala miejsce dzis a ja juz sie przyjmuje dentysta w srode.
Pije ok 2 piw dziennie i czasami zapale fajke. Ostatnio rozmowy o seksie mnie męczą a nie podniecaja. na sama mysl mam w glowie tylko to co bedzie jak akurat nie bede mial ochoty. przez to czuje presje. prosze doradzcie cos

Odnośnik do komentarza

A ja mysle,ze Ty sam sie nakrecasz. MAsz problem i widzisz to wiec rob cos w kierunku zeby sie go pozbyc. Skoncz z reką bo masz dziewczynę,ktora Cie potrzebuje,pragnie. Nie przejmuj sie tak i co najwazniejsze nie przekladaj stresow z zycia codziennego do łóżka. Jestes młody a to juz wyglada na jakies wypalenie praca,zyciem,problemami...

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Hmm. jakby to powiedzieć mam podobnie. Kiedyś nie było tego problemu. Mogłem to robić wszędzie i o każdej porze. Jak tylko pomyślałem o zbliżeniu penis robił się sztywny jak drut.
Potem trochę problemów rodzinnych. Rozstanie z długoletnią partnerką i przerwa od związków około roku. Potem nowa dziewczyna i zaczął się problem. Jak już raz mi nie wyszło tak jest do tej pory. Czasem się udawało ale albo opadał przed albo w trakcie.
Teraz znów jestem sam i mam wrażenie że wszystko już jest do d... Nie mam kompletnie ochoty na seks, mój organizm tak jakby wyeliminował tą czynność z życia i wg jej nie potrzebuje. Widok ładnych dziewczyn mnie nie podnieca. Nie czuję żadnego pociągu do płci przeciwnej. Przebadałem się urologicznie i neurologicznie bo czasem boli mnie kręgosłup. I co? jedynie jakieś drobne zmiany które nie powinny mieć wpływu. To CO MA WPŁYW?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...