Skocz do zawartości
Forum

Obniżone libido i impotencja po leku


Gość savior

Rekomendowane odpowiedzi

Gość do autora

a co to jest, do chuja pana, c********? Jakąś chińszczyznę uprawiasz, cycuś?
Drogi NN , impotencja, to choroba naczyń krwionośnych!!! Jeżeli do twojego ch*ja nie dopłynie optymalna ilość krwi, to Ci nie stanie i nie ejakuluje, i z seksu będzie wielki ch*j. A libido ma się do orgazmu jak wół do karety!!! Leki, owszem mogą zakłócić jakość doznań seksualnych, czyli taki mężczyzna może nie czuć przyjemnego tarcia penisa w pochwie, wyzwalającego wytrysk nasienia.
Notabene, orgazm męski = wytrysk spermy!!!!!Czyli bez wytrysku nie ma przyjemności. Kumasz jusz tera?

Odnośnik do komentarza

Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać, a już rosnę 16-stą wiosnę i pod stanikiem mało mi znać. Miałam kochanka ulubionego, który przynosił mi róży ulubiony kwiat. Raz w łóżku leżę już rozebrana, on przyszedł do mnie i szepnął w ucho: ach ma kochana jak bardzo kocham Cię.. I tak zasnęłam w jego objęciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło 9 miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag!!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...