Skocz do zawartości
Forum

Ile razy zdradziłyście?


Andy30

Rekomendowane odpowiedzi

ZERO :)
A tak odnośnie tego kto kogo częściej zdradza to :
"Jak wynika z badań seksuologa, prof. Zbigniewa Izdebskiego, na które powołuje się "Dziennik", najbardziej skorzy do skoku w bok są mężczyźni przeżywający kryzys wieku średniego. Według prof. Izdebskiego, zdrady małżeńskiej dopuścił się co trzeci mężczyzna po pięćdziesiątce. A prawie co dziesiąty zrobił skok w bok tylko w ciągu ostatniego roku.

Czytaj więcej na http://kobieta.interia.pl/uczucia/seks/news-kto-kogo-czesciej-zdradza,nId,406102?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox"
Aczkolwiek znalazłam dane też że to kobiety częściej zdradzają :/ pewnie co badanie to inne wyniki, bo tego chyba nie da się tak w 100% określić.

Odnośnik do komentarza

austeria
nie rozumiem zależności płci jeśli chodzi o zdradę, tak naprawdę to nie chodzi o płeć ale o człowieka, a teraz w dobie Conchity to już w ogóle nie powinniśmy patrzeć w ten sposób ;)

Jeśli chodzi o to tłustym drukiem, to 100% racji, ładnie powiedziane. :)
Natomiast co do drugiej części to nie wiem, bo nie mam pojęcia, kto to jest Conchita. xD

Odnośnik do komentarza

Wracając do tematu - ja nigdy nie zdradziłam i zdradzić nie zamierzam. Byłam w 6-letnim związku i nigdy nawet przez myśl mi nie przeszło żeby zrobić skok w bok. Jak tak można? Jeśli uczucie się wypali, albo dojdę do wniosku, że nic mnie z partnerem nie łączy, to po prostu odchodzę, tak by jak najmniej zranić. Ale zdrada?! Cóż, szkoda tylko, że byłam wtedy z kimś, kto nie kierował się w życiu zasadami podobnymi do moich... Związek zakończył się właśnie w momencie, w którym dowiedziałam się, że mój niedoszły narzeczony (zaręczyny miały być na dniach) zdradzał mnie co najmniej od roku i... ma dziecko ze swoją "panienką" ;)

Teraz jestem w nowym związku i nie mam zamiaru się odegrać za to co mnie kiedyś spotkało. Narzeczonemu na dzień dobry na pierwszym spotkaniu oświadczyłam, że jeśli tylko dowiem się o zdradzie, bez skrupułów zasadzę mu kopa w tyłek.

Szanuję siebie, nie ranię innych z premedytacją i tego samego oczekuję od innych...

Odnośnik do komentarza

Ktoś kto zdradza z całą pewnością nie dojrzał do stałego związku.Niestety ale miałam już do czynienia z takim osobnikiem :( jeśli chcecie wiedzieć czy partner/partnerka was zdradza sprawdzcie to szpiegujsms.pl/1e8c6d636d

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...