Skocz do zawartości
Forum

Seks na pierwszym spotkaniu


Rekomendowane odpowiedzi

Gość przeczytałam

Jak logicznie?
Na pierwszej randce do łóżka idzie prostytutka, a za usługę dostaje wynagrodzenie, ponieważ ja za seks pieniędzy nie biorę, nie będzie on miał miejsca na pierwszej randce. Logiczne?
Jeśli ktoś kto ma myśleć o Tobie poważnie, na pierwszej randce choć wspomni słowo seks, już powinna Ci się lampa nad głową świecić, bo oznacza to że nie zależy mu na Tobie. Taki, któremu zależy nie będzie miał śmiałości poruszać tego tematu na pierwsżej randce.

Odnośnik do komentarza

Nyan... Ty teoretyzujesz. Jesteś mężczyzną, siedzisz przed komputerem nie wychodząc z domu, więc nie za bardzo znasz realne życie.
Nie tak dawno na forum był temat, że cudowna, kochająca się rodzina, z udanymi dziećmi nagle rozpada się, bo mąż dowiedział się o bujnej przeszłości żony.
Normalni faceci, ale też i kobiety, nie za bardzo lubią wiązać się z osobami, które miały zbyt dużo partnerów. Teoretycznie nie powinno stanowić to dla nich żadnej różnicy, skoro są sobie obecnie wierni, ale jednak z tego co piszą, dla wielu osób jest to istotny problem.
Ja nie miałam tych dylematów, ale ludzie piszą, ja czytam...

Odnośnik do komentarza

Eh, płeć nic tu do niczego nie ma. I nie nazywaj mnie mężczyzną bo jak czytałaś mój temat to wiesz co i jak :c

I może i wielu facetów tak myśli, ale oni są raczej "przeciętni", jak "normalni". Tego typu poglądy to świństwo.

Nie wiem, może to po prostu z mojej strony przyzwyczajenie do innych(nie-polskich) społeczności, ale tam tego typu poglądy są rzadkie i generalnie uważane za problem i oznakę że się z takim facetem(ew. kobietą) zadawać nie należy.

Nie wiem, ja chyba przestanę na tym forum pisać bo mnie to wszystko męczy i stresuje, nie mam siły na depresję i tyle dyskusji na wszelkie tematy. Nie lubię konfliktu.

Odnośnik do komentarza

NyanHooman

Nie wiem, ja chyba przestanę na tym forum pisać bo mnie to wszystko męczy i stresuje, nie mam siły na depresję i tyle dyskusji na wszelkie tematy. Nie lubię konfliktu.

Hej, przecież nie musisz z nikim dyskutować. Te forum może Ci pomóc się wygadać, poczuć lepiej, ale jak ma wpędzić Cię w depresję to nic na siłę, możesz usunąć konto :)

Odnośnik do komentarza

A czy ta niechęć nie wynika z tego, że podejrzewamy taką osobę o pewnego rodzaju nietrwałość i problem z zaangażowaniem?
Jeżeli spotkania intymne następowały za uzgodnieniem i były pozbawione tej części, którą określamy uczuciami, to niechęć mogłaby powstawać gdy nieświadomie u jednej ze stron pojawiły się uczucia, wielokrotnie odchodząc któraś z osób odniesie krzywdę, niekiedy są w tym dzieci, które po części uczestniczą.

Odnośnik do komentarza

NyanHooman

Nie wiem, ja chyba przestanę na tym forum pisać bo mnie to wszystko męczy i stresuje, nie mam siły na depresję i tyle dyskusji na wszelkie tematy.

To kiepski pomysł, bo forum by wiele na tym straciło. Bardzo mądrze i ciekawie piszesz. A jeśli chodzi o ten wątek, to ja akurat z większością z tych rzeczy co tu napisałaś się zgadzam, zresztą nie pierwszy, nie drugi i nie trzeci raz się to zdarza. :)))
Co do dyskusji, to faktycznie nie musisz się w nie wdawać. Możesz po prostu wyrazić swoje zdanie, i tyle.
Za bardzo się tym wszystkim przejmujesz, a to normalne, że pojawiają się różnice zdań.
Głowa do góry! :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...