Skocz do zawartości
Forum

W jakim wieku powinno się stracić cnotę?


Gość halonio

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mery49836

Musi dojrzeć psychicznie jak i fizycznie. Nie zmuszaj jej. Wiem co piszę, jestem z chłopakiem i w czerwcu minie nam 2 laat - jeszcze nie współżyliśmy. Po prostu ja nie dojrzałam psychicznie, panicznie boje się bólu chociaż wiem że może mnie nie boleć, ale boję się i tyle, a mój chłopak to rozumie i czeka, za co go bardzo kocham :) i wiem że mnie nie zdradza bo bardzo mnie kocha - mieszkamy ze sobą od roku już :) bardzo chciałabym zacząć współżyć dla siebie i dla mojego chłopaka, i już wymyśliłam, że stanie się to w jego urodziny, postaram się jakoś przełamać strach i dać rozkosz sobie i mojemu facetowi ! :)

Odnośnik do komentarza
Gość pedagog

Witam

Utrata dziewictwa
jest utratą czegoś !!!

Sama nazwa na to wskazuje. Każdy facet chce mieć żonę dziewicę, żeby nikt wcześniej nie miał jej przed nim. Sam jednak chce zaliczyć przed ślubem jak najwięcej.
Kurcze zacznie nam w końcu brakować dziewic na żony ;)

Teraz poważnie:
Świat mówi tak jest gotowa - psychologia mówi zupełnie nie jest gotowa.
Jeśli się waha to na pewno nie jest gotowa, choć o tym marzy. Ale co innego marzenia a co innego real.
Jeśli ci na niej zależy to czekaj, jeśli nie to nie to ją zostaw i nie krzywdź.

Pozdrawiam ><>

Odnośnik do komentarza

Nie ma prawdy że utrata dziewictwa jest jakąkolwiek stratą, to po prostu początek seksu w życiu i nic więcej.

A odpowiedniego wieku nie ma, nie ma ani co czekać, ani co się śpieszyć. Jak będzie ktoś z kim się chce, i kto z tobą chce, i można mu/jej zaufać, i wiecie jak odpowiedzialnie(z zabezpieczeniem/ami), to proszę bardzo.

A facet który chce mieć żonę dziewicę(czy kobieta męża prawiczka) to albo hipokryta, albo po prostu ma problemy z samooceną i mu się wydaje że to go w jakiś sposób gorszym czyni, ew. porównywać się będzie do poprzedniego/niej.

Równie dobrze można stracić w wieku 16 lat jak i 36, to nie jest coś co magicznie zmienia życie.

Odnośnik do komentarza
Gość Gin-ekolog
W dniu 21.03.2014 o 11:58, Gość mery49836 napisał:

Musi dojrzeć psychicznie jak i fizycznie. Nie zmuszaj jej. Wiem co piszę, jestem z chłopakiem i w czerwcu minie nam 2 laat - jeszcze nie współżyliśmy. Po prostu ja nie dojrzałam psychicznie, panicznie boje się bólu chociaż wiem że może mnie nie boleć, ale boję się i tyle, a mój chłopak to rozumie i czeka, za co go bardzo kocham :) i wiem że mnie nie zdradza bo bardzo mnie kocha - mieszkamy ze sobą od roku już :) bardzo chciałabym zacząć współżyć dla siebie i dla mojego chłopaka, i już wymyśliłam, że stanie się to w jego urodziny, postaram się jakoś przełamać strach i dać rozkosz sobie i mojemu facetowi ! :)

I jak poszło?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...