Skocz do zawartości
Forum

Jak zapobiec niezręcznej ciszy po seksie?


Gość mariooo

Rekomendowane odpowiedzi

Czasami kobieta chce coś usłyszeć jak np. że dobrze Ci z nią, że jest fantastyczna czy coś w tym stylu. Czasami fajnie jest poleżeć popatrzeć na siebie, przytulić się i cisza wtedy nie przeszkadza.
Ale jak już wcześniej zauważyli przedmówcy, jeśli dziwnie jest po to znaczy, że nie ta dziewczyna, bo z właściwą osobą nawet cisza jest cudowna.

Odnośnik do komentarza

poznaje dziewczyny i jestesmy u niej lub u mnie ...jestesmy na etAPIE POZNAWANIA SIE, w ciuchach
umnie to zle sie czuje gdy
- wczasie dotykania sie czy lekkich pieszczotach podniecam sie i dostaJE ORGAZM z nowymi partnerkami,
wtedy szybko zakanczam dotykanioe i ide do lazienki ,
czuje nie smak ze tak szybko dostalem , i co robic u niej sie nie umyje a u siebie to tak,
UNIEJ - oki jakos sie ogarne ale zapach zostaje przeciez bielizny nie mam zapasowej ...i co wtedy
co czuje dziewczyna jak znikam do lazienki? wie ze dostalem domysla sie ....
jak wracacam z lazienki to juz nie cche tego robic i pewnie ona mysli ze mi sie nie spodobalo bo sie do niej do tzw nie dobieram......jak wy macie ? co robic ?

Odnośnik do komentarza

Możesz ugasić pragnienie partnerki i poskakać do lodówki po różnego rodzaju smakołyki, ciszę może rozładować śmiech kobiety widoku Twojego bladego tyłka.W dalszej konsumpcji już w łóżeczku, powymieniajcie się jedzeniem. Rozluźnij atmosferę, niektóre osoby nie potrzebują wiedzieć jak było, to widać po zaspokojeniu partnerki, rozmowy i deklaracje bywają zbędne. Jednak takie humorystyczne akcenty i mocne wtulenie, są jak najbardziej na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Gość karollll

co o tym sadzicie :!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
poznaje dziewczyny i jestesmy u niej lub u mnie ...jestesmy na etAPIE POZNAWANIA SIE, w ciuchach
umnie to zle sie czuje gdy
- wczasie dotykania sie czy lekkich pieszczotach podniecam sie i dostaJE ORGAZM z nowymi partnerkami,
wtedy szybko zakanczam dotykanioe i ide do lazienki ,
czuje nie smak ze tak szybko dostalem , i co robic u niej sie nie umyje a u siebie to tak,
UNIEJ - oki jakos sie ogarne ale zapach zostaje przeciez bielizny nie mam zapasowej ...i co wtedy
co czuje dziewczyna jak znikam do lazienki? wie ze dostalem domysla sie ....
jak wracacam z lazienki to juz nie cche tego robic i pewnie ona mysli ze mi sie nie spodobalo bo sie do niej do tzw nie dobieram......jak wy macie ? co robic ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...