Skocz do zawartości
Forum

Nagła niechęć w trakcie seksu oralnego


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ja i moja kobieta uprawiamy sex oralny. Zdarza się, że wszystko jest fajnie, a po pewnym czasie dziwnie czuje i przerywa. Rozmawiałem z nią o tym, pytałem co czuła że przerwała i ona powiedziała coś takiego "Nie umiem tego opisać. Było fajnie, fajniej itd. Później nagle z najfajniej zmieniło się na "nie chce" Co to oznacza? Czemu tak się dzieje? Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Powodów może być wiele, dlatego najlepiej żebyście szczerze o tym pogadali,bo tak to można się tylko domyślać.
Po pierwsze może robić to bo wie,że ty to lubisz,a ona chce sprawić Ci frajdę, jednak sama nie jest do tego przekonana i w pewnym momencie ją to zwyczajnie blokuje.
Po drugie może zastanawia się czy jest Ci dobrze i czy wszystko co ona robi jest ok.
Po trzecie może ma jakieś kiepskie doświadczenia, jakieś stereotypowe myślenie. Znam dziewczyny którym się to bardzo źle kojarzy z prostytucja np.
Po czwarte może nie chce dokończyć ze względu na wytrysk,bo jej to przeszkadza,ale nie wie jak Ci to powiedzieć.
Jedynym wyjściem jest rozmowa,bo nie sądzę, że ona nie wie dlaczego. Może zwyczajnie boi się ci powiedzieć ze względu na twoje uczucia. Bo gdybać o tym można wiele.

Odnośnik do komentarza

Rozmawiamy o wszystkim - więc spokojnie. Przepraszam że nie sprecyzowałem tego co powiedziałem. Tutaj chodzi o to że ona przerywa gdy ja jej pieszczę łechtaczkę palcami, więc to nie ma nic wspólnego z wytryskiem itd. Po prostu mówiła że jest fajnie, po pewnym czasie jeszcze fajniej, a gdy już jest jak to powiedziała "najfajniej" nagle to zmieniło się że już nie chciała. A co do tego tematu to Ona o tym wie że ja tutaj go napisałem, bo ona też chce się dowiedzieć czemu tak jej się dzieje.

Odnośnik do komentarza

Powiem wprost czegoś tu nie rozumiem. Zawsze gdy ja w ten sposob piesciles to jej to odpowiadalo a tak nagle juz przestalo? Chodzi o jakis konkretny sposob czy ogolnie?
Potrzebna tu rozmowa ale na temat,zapytaj raz jeszcze mimo ze rozmawiacie co konkretnie sprawia,ze nie ma juz ochoty.
Partnerka moglaby tez doradzic jak chce byc dotykana,w jaki sposob aby bylo jej najlepiej.Porozmawiajcie o tym jak wyglada wasz seks, co kazdemu sie podoba a co nie.To wazne aby mówic o seksie bo w inny sposob tego nie mozna zrobic.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Kilka razy już się tak zdarzyło, że nagle przychodziła "niechęć" żeby doszła. Nigdy wcześniej nie mieliśmy partnerów z którym posunęliśmy się chociażby do sexu oralnego, tak więc odkrywamy co sprawia przyjemność itd. Chodzi o pieszczenie łechtaczki palcami. Mimo wszystko mówi że jest fajnie, ale chcemy się dowiedzieć przez co się pojawia ta nagła "niechęć"

Odnośnik do komentarza

Może sie blokuje bo gdzies w glebi uważa że to coś złego. Wiele dziewczyn tak ma ze od dziecka jest im wpajane czy to przez rodzicow czy przez kosciol jakby seks byl czyms feee i moze nagle ona czuje ze robi cos zlego cos wstydliwego itp. Długo jestescie ze soba?

Odnośnik do komentarza

Jesteśmy ze sobą ponad 10 miesięcy. No nie wiem czy się blokuje. Ona chciałaby mieć orgazm, a ja chcę ją do tego doprowadzić. Pozostaje nam próbować różne techniki, metody itd. A może to nadwrażliwa łechtaczka? Bo ostatnio było bardzo delikatnie i nie centralnie na łechtaczkę to było jej szybko fajnie, a wcześniej bardziej na łechtaczkę, a wtedy sporo dłużej zajmowało jej doprowadzenie do stanu w którym było jej bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza

Trzeba próbować różnych technik, urozmaicać seks, bawić się nim.
Takie jednostronne działanie może nudzić, może też czuć, że ty "odwalasz tylko robotę" - w tym sensie, ze pieścisz bez zbytniego zaangażowania.
Ja bym stawiała na nudę, na zbytnią jednostajność.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...