Forum Seks

Gry erotyczne dla par

~Oczy Twoje

~Oczy Twoje

Część, ciekawi mnie wasza opinia na temat gier erotycznych, chodzi mi o różnego rodzaju kości do gry z pozycjami, czy z podpowiedziami co robić, kartach , czy innych jakiś grach. Jak to wychodzi w praktyce czy nie jest to sztuczne albo jakoś wymuszone.Zastanawiam się nad takim prezentem dla męża... z okazji walentynek

Odpowiedzi znajdują się poniżej

kwiatuszek2

kwiatuszek2

Zmusić do gry nikt Was nie może, wiec zmuszone tu nie będzie. Czy sztuczne? To zależy od Waszego zaangażowania w grę/nastawienia. Najlepiej zanim zaczniecie grać spróbujcie z grą wstępną :P A potem zacząć grać. Wtedy to ma sens tak mi się wydaje. Ale możecie tez spróbować się rozpalić w trakcie gry. Na walentynki- świetny pomysł.
Ale mnie osobiście nie kręcą takie rzeczy. Ty znasz swojego męża i wiesz co go/Was kręci wiec zaryzykuj.

88352 kwiatuszek2 Kobieta, 26 lat, Katowice
franca

franca

Dla mnie byłoby to jakieś sztuczne. Np z tymi kostkami z pozycjami: według mnie to dziwne, że trzeba się kochać w takiej a nie innej pozycji, bo akurat ta została wylosowana. xD Naturalne wydawałoby się robić to tak, jak się w danym momencie chce.
Ale jeśli zarówno Ciebie jak i partnera podniecają takie rzeczy, to czemu nie.

85177 franca Kobieta, 13 lat, Wrocław
~prezent

~prezent

Dla męża proponowałbym fajnie sexownie się ubrać , ew zrobić jakiś show czy to rozbierankę w takt muzyki czy pokaz mastrurbacji kiedyś dziewczyna mi pokazała i powiedziała że będę mógł ją dopiero dotknąć jak sama skończy ahhh to było doznanie !

~Kamczatka

~Kamczatka

moim zdaniem to fajny pomysł na grę wstępną i rozkręcenie się. Kości czy karty mogą być tylko preteksem i inspiracją i sama mysl o takiej grze może być podniecająca.

~Graczka

~Graczka

Jak dla mnie gry erotyczne t fajny sposób, by pod przykrywką narzuconego polecenia zrobić coś na co ma się ochotę, a nie zawsze ma się jak wyrazić pragnienie. Tu, grając w gry dla dorosłych wchodzimy w pewne role, nie boimy się ośmieszenia, że to nasz pomysł - bo to narzucone :)

monia092

monia092

Witam serdecznie ;)
Mam do Was pytanie. Co sądzicie o tego typu grach erotycznych? Czy ktoś z Was grał już w jakąś? Możecie podzielić się wrażeniami? My ciągle się zastanawiamy, lecz potrzebuje czyjejś opinii czy w ogóle warto.
Znalazłam fajną ofertę takich gier w sklepie internetowym . Przeglądając inne sklepy nie znalazłam większego wyboru niż w tym, a ceny również mają niższe niż pozostałe sklepy erotyczne.
Mógłby ktoś się wypowiedzieć? Bardzo mi na tym zależy, ale nie do końca jestem przekonana.

168920 monia092 Kobieta, 25 lat, Poznań
~DarkRivers

~DarkRivers

Ale to jest bez sensu. Żeby to się chociaż grało w taką grę z inna osobą:-)
np... z taką, które się jeszcze nigdy nie bzykało itp... to wtedy jak najbardziej byłoby to pociągające i nawet miłe doznanie:) No ale, grać z własną partnerką, której każdą część ciała zna się już na wylot.
Mnie to nawet by nie jarało.
Lepiej już jest od razu przejść do sedna i przeorać jej raz a dobrze bruzdę, niż bawić się w jakieś dziecinne podchody :-)

~Ula8585

~Ula8585

Myślę że przy wyborze gry erotycznej powinno się kierować takimi samymi zasadami co przy zakupie jakiejkolwiek gry.
Jeśli gra jest ciekawa fajnie wykonana to podtekst erotyczny doda tylko dodatkowych wrażeń. Podejrzewam że w przypadku tego gatunku z jakością może być ciężko.
Jeśli są tanie to parę złotych najwyżej stracisz więc nie ma co się tak strasznie zastanawiać.
Ja kiedyś mojemu kupiłam najnowszą wersję monopoly za kupę kasy i niestety to był niewypał bo ani jemu ani mi nie chciało się w to grać;)

Nie wiem czy można wklejać na forum ale jeśli tak to prosze adres tego sklepu albo na priva bo sama jestem ciekawa co to za gry:)

~DarkRivers

~DarkRivers

Pani Urszulo, ja wczoraj podałem link do sklepu internetowego z tymi grami, ale moderatorka usunęła. Musi Pani po prostu wpisać w góglarkę coś takiego... Gry erotyczne planszowe dla dorosłych i tam będzie mnóstwo takich sklepów z tymi grami :-)

monia092

monia092

Ja również podałam link, ale usunięty ;( chodziło mi o sklep erotyczny...
Jak do tej pory, to w innych sklepach nie znalazłam większej oferty

168920 monia092 Kobieta, 25 lat, Poznań