Forum Schizofrenia

Co mi jest pustka w głowie ??

~Psychotropek

~Psychotropek

Witam mam 26 lat od 4 lat zmagam się z pustka w głowie chodzi o brak obrazów wyobraźni wizualizacji brak jakich kolwiek wspomnień z przeszłości czuje się jak bym miał tylko oczy nic więcej . Ogólnie funkcjonuje normalnie pracojesz chodzę na siłownię spotykam się z znajomymi . Ale opisane objawy jednak strasznie utrudniają mi życie :) odwiedziłem parunastu lekarzy psychiatrów i psychologów i nic leczony byłem a depresję nerwicę schizofrenię zasne leki nie pomagały i nie pomagają więc też sobie odpuściłem od roku nie biorę nic i żadnego po gorszenia nie zauważyłem przez ten czas ani potrawy :) brałem seronil abilifi zolaxe zolafren kwetaplex arbit welbutrin valdoxan dexapin aripilek xanax efectin po prostu cała aptekę można powiedzieć i wiele innych środków depresyjnych jak i neuroleptycznych w dawkach od najmniejszych do maxymalnych i żadnych popraw . Powiem szczerze że coraz mniej mi na tym zależy wszystkim odnośnie wyzdrowienia bo nauczyłem się żyć w takim stanie jak żyje . Ale nie ukrywam że lepiej by się żyło jak by wszystko grało tak jak powinno . Co do objawów to dodam jeszcze że nie odczuwam za bardzo emocjo czy to negatywnych czy pozytywnych po prostu nie wzbudza nic ich w mnie . Może ktoś był w podobnej sytuacji co udało mu się z tego wydostać :)

~jan12344567890

~jan12344567890

witam,
ja tez tak mam nie jest pan sam!
prosze przestac narzekac i zyc spokojnym zyciem
pozdrawiam,
jan12344567890

Jowita 009

Jowita 009

Wydaje mi się że może powinieneś skorzystać z pomocy jakiegoś ośrodka leczącego schizofrenię. Dobrzy specjaliści są w ośrodku Medox w Nowym Modlinie. Mój wujek był tam na terapii i bardzo mu pomogli. Może warto spróbować?

202066 jowita-009 Kobieta, 47 lat, Warszawa
GRZEGORZ222G

GRZEGORZ222G

Spróbuj ELEKTROSTYMULACJI PANA DR. WIKTORA ŻENNI. Numer telefonu do niego znajdziesz w INTERNECIE. Ma on swoje gabinety w większych miastach.

210024 grzegorz222g Mężczyzna, 38 lat, MŁAWA