Skocz do zawartości
Forum

SHIZOFRENIA PARANOIDALNA.


Rekomendowane odpowiedzi

Ja chcę się leczyć MEDYCYNĄ KWANTOWĄ, ponieważ leki nie poprawiają mi zdolności poznawczych. Brałem już ARYPIPRAZOL i po nim miałem: zaparcia, wielomocz, obrzęk twarzy i skórcze w bokach i plecach; nawet w czasie brania prysznica. Lekarze, gdy mówiłem po za anteną mediów mówią o MEDYCYNIE KWANTOWEJ: "nie ma tego dla niego". Dziwi mnie więdz, że PROFESOR, który uczył się trzydzieści lat, że musi mieć pomoc prądem mikrofalowym z nadajnika tehnicznego, napisanego na komputer w formie programu, a przecież chorych powinno się nim leczyć. FRILIFONOWA MIKROFALOWA TERAPIA REZONANSOWA jest możliwa na odległość, ponieważ media nadają falami milimetrowymi. Są na ten temat książki, chociaż by: "BIOMAGNETYZM, CUDOWNA MOC W ŻYCIU" I "CZŁOWIEK ISTOTA ELEKTROMAGNETYCZNA". Każda komórka w człowieku, każdy receptor w muzgu, jest radiem odbiorczo nadawczym. Nie trzeba jeździdź do studia, ponieważ muzg emituje myśli na częstotliwości łączności radiowej i media za pomocą programów, a ściślej mówiądz oprogramowaniem SONAR firmy STAINBERG są wstanie odczytać je i nawet w żucić na antenę główną. Wystarczy mieć wszystkie PLUGINY - wtyczki do SONARA, a chodzi ono też na KOMPUTER PC i metody kwantowe są nim wtedy możliwe. Wszystkiego nie znajdzie się w internecie, ale jak ma się układy, to można mieć te wtyczki.

Odnośnik do komentarza
×
×
  • Dodaj nową pozycję...