Forum Schizofrenia

SHIZOFRENIA PARANOIDALNA.

GRZEGORZ222G

GRZEGORZ222G

Gdy pierwszy raz leżałem w szpitalu psyhiatrycznym w KOBIERZYNIE w KRAKOWIE to żona TOMASZA MAJKA - BOŻENA BUKOWIEC-MAJKA, ta która mówi na mój temat nie prawdę, mówiła: "Niech będzie przklęty, kto cie z płodził smrodzie".

210024 grzegorz222g Mężczyzna, 38 lat, MŁAWA
Jowita 009

Jowita 009

Bardzo dobrym ośrodkiem leczącym uzależnienia i schizofrenię jest ośrodek Medox. Tam są bardzo przyjaźni i doświadczeni lekarze. A program leczenia dostosowywują indywidualnie do pacjenta. Moja ciocia się u nich leczyła na depresję i bardzo jej pomogli.

202066 jowita-009 Kobieta, 47 lat, Warszawa
GRZEGORZ222G

GRZEGORZ222G

Ja chcę się leczyć MEDYCYNĄ KWANTOWĄ, ponieważ leki nie poprawiają mi zdolności poznawczych. Brałem już ARYPIPRAZOL i po nim miałem: zaparcia, wielomocz, obrzęk twarzy i skórcze w bokach i plecach; nawet w czasie brania prysznica. Lekarze, gdy mówiłem po za anteną mediów mówią o MEDYCYNIE KWANTOWEJ: "nie ma tego dla niego". Dziwi mnie więdz, że PROFESOR, który uczył się trzydzieści lat, że musi mieć pomoc prądem mikrofalowym z nadajnika tehnicznego, napisanego na komputer w formie programu, a przecież chorych powinno się nim leczyć. FRILIFONOWA MIKROFALOWA TERAPIA REZONANSOWA jest możliwa na odległość, ponieważ media nadają falami milimetrowymi. Są na ten temat książki, chociaż by: "BIOMAGNETYZM, CUDOWNA MOC W ŻYCIU" I "CZŁOWIEK ISTOTA ELEKTROMAGNETYCZNA". Każda komórka w człowieku, każdy receptor w muzgu, jest radiem odbiorczo nadawczym. Nie trzeba jeździdź do studia, ponieważ muzg emituje myśli na częstotliwości łączności radiowej i media za pomocą programów, a ściślej mówiądz oprogramowaniem SONAR firmy STAINBERG są wstanie odczytać je i nawet w żucić na antenę główną. Wystarczy mieć wszystkie PLUGINY - wtyczki do SONARA, a chodzi ono też na KOMPUTER PC i metody kwantowe są nim wtedy możliwe. Wszystkiego nie znajdzie się w internecie, ale jak ma się układy, to można mieć te wtyczki.

210024 grzegorz222g Mężczyzna, 38 lat, MŁAWA