Forum Schizofrenia

MEDYCYNA KWANTOWA

GRZEGORZ222G

GRZEGORZ222G

wantowej

Kwantoterapia jest bezbolesna i działa przeciwzapalnie, rozszerza naczynia, powiększa utylizację tlenu komórkowego, zwiększa dotlenienie tkanki, regeneruje komórki.

Jej efekty mogą się okazać pomocne przy:
•zaburzeniach krążenia mózgu, serca, kończyn dolnych,
•niedotlenieniu mięśnia sercowego, choroby wieńcowej,
•nadciśnieniu tętniczym, miażdżycy,
•zaburzeniach przemiany materii, otyłości,
•obniżonej odporności,
•stanie zapalnym kręgosłupa, stawów,
•zapaleniu mięśni,
•ostrym katarze, zapaleniu zatok,
•zapaleniu krtani, tchawicy, oskrzeli i płuc,
•astmie oskrzelowej,
•ostrym zapaleniu migdałków,
•niedosłuchu, szumie uszu, zapaleniu ucha środkowego.

Efekty

Udowodniono, że terapia kwantowa wpływa na działanie całego organizmu, a nie tylko miejscowych schorzeń. Polepsza sen i mikrocyrkulację, przywraca uczucie przepływu energii, obniża cholesterol i dotlenia krew.

Ze względu na niskie oddziaływanie energetyczne nie powoduje efektów ubocznych.

Naukowcy przyrównują komórkę do miasta, które jest otoczone murem, ma strzeżone wejścia i wyjścia, sieć transportu i łączności, elektrownie, zakłady produkcyjne, system usuwania i utylizacji odpadów, służby zapewniające obronę, a nawet, w samym jądrze, swoiste centrum zarządzania. Naukowcy przyrównują komórkę do miasta, które jest otoczone murem, ma strzeżone wejścia i wyjścia, sieć transportu i łączności, elektrownie, zakłady produkcyjne, system usuwania i utylizacji odpadów, służby zapewniające obronę, a nawet, w samym jądrze, swoiste centrum zarządzania. Co więcej, każda komórka promieniuje energią.

Wypromieniowana w postaci fali elektromagnetycznej energia ta ma ścisłe parametry – m.n. długość, częstotliwość. Energetyczna natura człowieka, mająca wpływ na fizyczny rozwój komórek organizmu nie jest nowa w nauce.

Tradycje poszukiwania istoty życia w zjawiskach energetycznych w nauce sięgają lat 1920-1935, gdy na Uniwersytecie w Yale H.S.Burr i N.S.C. Northrop opracowali technikę fotografowania biopola roślin, a później i ludzi i ogłosili „elektrodynamiczną teorią życia”.

Uważali, że wszystkie formy życia są podtrzymywane przez pola elektrodynamiczne o charakterze elektromagnetycznym (pola życia). Dzięki nim następuje podtrzymywanie, ale i regeneracja organizmów.

Znany na całym świecie fizyk i laureat Nagrody Nobla Werner Heisenberg określił to jeszcze wyraźniej: „Energia elektromagnetyczna jest elementarną energią, od której zależy całe życie świata”. Człowiek jest istotą elektryczną – ogromnym zbiorem ładunków elektrycznych, ponieważ każdy z nas jest zbiorem ogromnej ilości atomów. Człowiek jest też istotą magnetyczną, ponieważ wszystkie procesy biologiczne są regulowane przez pole magnetyczne. Zatem człowiek jako istota elektromagnetyczna jest stworzony do odbioru wszelkiej informacji – przede wszystkim jednak elektromagnetycznej.
W świetle takich odkryć nową dziedziną medycyny staje się więc medycyna informacyjna, której istotą jest podawanie rozregulowanemu organizmowi informacji, jak ma prawidłowo funkcjonować. Terapia fal milimetrowych została opracowana przez słynnych rosyjskich naukowców pod kierownictwem członka Akademii Nikołaja Dmitrijewicza Dewiatkowa i prof. S.P.Sitko.

W ciągu ostatnich 30 lat metoda ta przeszła szereg badań klinicznych w wyniku, których uzyskano tysiące pozytywnych referencji. RGAmed generuje te same częstotliwości milimetrowe, jakie generowane są przez błony komórkowe i zasila energetycznie komórki naszego organizmu. Czy ktoś z was leczył Shizofrenię MEDYCYNĄ KWANTOWĄ?

210024 grzegorz222g Mężczyzna, 38 lat, MŁAWA
~Ustinja25

~Ustinja25

Panie Grzegorzu w pierwszej kolejności proszę o nie spamowanie wystarczy że raz pan poda dany link i miło by było gdyby pan napisał coś o tym linku dodał opis.
Jeżeli chodzi o terapie przedstawioną przez pana to powstrzymam się od opinii ponieważ nie widzę aby podał pan statystkami dotyczące wyników w leczeniu czy wyleczeniu w procentach... Pozdrawiam i proszę o pousuwanie zdublowanych postów.

~Ustinja25

~Ustinja25

Lub na przyszłość o je ponumerowanie jeżeli ilość znaków się nie mieści w jednym poście będzie nam się później po prostu łatwiej odnaleźć ;-) Z góry dzięki ;-) I miłego dnia życzę.