Skocz do zawartości
Forum

Jak działają leki na schizofrenie ?


Gość Dobrostan

Rekomendowane odpowiedzi

Na to pytanie nikt Ci nie odpowie ponieważ na każdego działają inaczej a na niektórych w ogóle nie działają dla tego dobór leków jest sprawą indywidualną. Na pewno na stosowanie leków mają wpływ takie czynniki jak dieta a wszelakie możliwe działania leków są obszernie opisane w ulotkach dołączanych do opakowań. A jeżeli chodzi Ci o całokształt procesów chemicznych zachodzących w umyśle po ich zastosowaniu to myślę że Wikipedia powinna odpowiedzieć na wszelkie twoje pytania.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli chodzi o NEUROLEPTYKI, które są powszechnie stosowane, to na każdego człowieka działają różnie. W zależności od substancji czynnej. Ja po ABILIFY wariowałem, miałem wielomocz, zaparcia, skórcze w bokach i plecach. Warto czytać ulotki dołączone do opakowania, ponieważ wiesz, co może cię spotkać po zażyciu danego specyfiku. Po w prowadzeniu danego leku na rynek i późniejszej jego refundacji, są nadal dopracowywane NEUROLEPTYKI, ponieważ kiedyś po HALOPERIDOLU był ZESPÓŁ POLETA, a teraz jest DYSONIA. Nawet ulotka i opakowanie jest trochę inne. Po ARYPIPRAZOLU - ABILIFY, LURAZYDONIE - LATUDA i KSEPLIONIE - PALIPERIDON możesz umerzeć, co jest napisane w punkcie czwartym tych leków, czyli działania nie porządane, a żaden lekarz nie da ci stó procentowej pewności, że tak się nie stanie. Ja jestem za leczeniem SHIZOFRENI MEDYCYNĄ KWANTOWĄ, która jest skuteczniejsza od leków, o czym można poczytać w sieci i nie tylko.

Odnośnik do komentarza
×
×
  • Dodaj nową pozycję...