Forum Schizofrenia

Co to jest

Agnieszka Sablert

Agnieszka Sablert

Chciałabym sie dowiedzieć( mam nadzieję ze spotkam tu osobe z podobnym problemem) co mi może być
Moim zdaniem jestem zdrowa. Chodziłam do terapeuty. Powiedziałam jej ze slysze coś(lub kogoś) kogo o dziwo nikt inny nie słyszy.Widze osoby i zwierzęta ktore sa dla mnie (i dla innych (rysowalam je)) przerażajace. Maja pocharatane twarze,chca bym umarła. Czuje zapach y które śmierdzą. Czuje dotyk którego nie ma bo nikogo ze mna nie ma. Mam podobno swój świat-dla mnie realny. Czuje sie obserwowana. Mam podsłuchy w telefonie. ludzie mnie nienawidzą i chcą zaszkodzić ja to wiem. Jest tego duzo więcej. Jade we wtorek do klimontowa na oddzial psychiatryczny bo po tylu lekach nic sie nie zmieniło. Mam tez skoki nastroju i podczas "ataków" .nie poznaje ludzi i gdzie jestem mimo iz znajduje sie np w domu. Mam sen (koszmar)przez ktory budze sie zawsze o 4 (ta jest magiczna) Wiem przez internet nikt nie postawi diagnozy jednak zawsze to cos

189053 agnieszka-sablert Kobieta, 14 lat, Będzin
Justyna5077B

Justyna5077B

No nikt Ci jej tutaj nie postawi, zacytuje Ci słowa pewnego lekarza, otóż: "psychozę to może sobie dostać każdy".

Na twoje pytania odpowiedzi udzielić ci może jedynie specjalista.

186924 justyna5077b Kobieta, 29 lat, Koniec Świata
mgr Kamila Krocz

mgr Kamila Krocz

Odpowiedź eksperta

Mam nadzieję, że w szpitalu, gdy będzie Pani na obserwacji, lekarze postawią diagnozę. Objawy są dość sugestywne, ale wirtualnie nie można postawić rzetelnego rozpoznania.

100945 mgr-kamila-krocz Kobieta, 32 lata, Lublin