Skocz do zawartości
Forum

Związek z dużo starszą partnerką


Gość Lawendowa

Rekomendowane odpowiedzi

CZeść,
Ostatnio oglądałam program o małżeństwach gdzie różnica wieku wynosiła np około 20 lat. Z tym że to kobiety były starsze. np było tam przedstawione małżeństwo gdzie Pani miałam lat 89 bodajże a Pan 40, lub para która się dopiero zaręczyła gdzie chłopak miał 25 Pani 58 czy jaoks tak. Zastanowiło mnie co oni w nich widzą, czy to smao co młode kobiety wiążące sie ze starszymi mężczyznami czy coś innego....

Odnośnik do komentarza

Może pieniądze widzą,...
Generalnie takie związki, jeżeli nie są obłożone dużymi pieniędzmi, marnie kończą. Rozumiem, że zaraz ktoś poda mnóstwo przykładów na to, że skończyły się dobrze lub, że trwają i jest ok. Co jednak może robić facet który ma obecnie 24 lata z partnerką która jest od niego starsza o 21 lat. Taki związek mam przed oczyma. Teraz jeszcze ok. Zastanawiam się jednak co będzie gdy niewiasta będzie miała 60 lat a oblubieniec 39,... Nie chciał bym być tą niewiastą,...

Odnośnik do komentarza

no wiesz---- obrażasz mnie,, mimo że podchodzę pod 50-tkę, to wciąż jestem atrakcyjna i oglądają się za mną młodzi faceci..ja sama, nie związałabym się z młokosem- bo niby o czym miałabym z nim rozmawiać, a co dopiero- aby się liczyć z jego zdaniem. Uważam że starsza kobieta, może się czuć w takim związku młodziej, z kolei- młody chłopak- prawdopodobnie ma niewłaściwie poukładane chromosomy, no i jeszcze kasa......

Odnośnik do komentarza

Też oglądałam takie filmy dok. gdzie pani była starsza i byli szczęśliwi.
To była prawdziwa miłość, tam pieniądze nie odgrywały roli, bo ich było mało.
Generalnie jestem przeciwna takim związkom, ale zwykle to, co widać, to że starszy pan bierze sobie młódkę- a w domyśle - "kupuje ją sobie"
Jednak zdarzają się wyjątki, czasem jest to prawdziwa miłość.

Odnośnik do komentarza

ale właśnie te Panie jak je pokazywali to takie sobie były. Fakt ćwiczyły, chodziły na zabiegi ale nie oszukujmy się czasu nie oszukasz....
Najbardziej rozwalił mnie tekst jednego Pana który był po ślubie juz 10 lat. To był ten co miał 40 a jego żona 89 i stwierrdził że jeszcze jakiś czas temu nie wychodzili z łóżka...
Bardzo intersujące to było, jak np chłopak lat 20 kilka przyprowadza do domu swoją narzeczoną lat 50 kilka i mówi że się żeni. Jego matka w płacz... ta narzeczona pyta się jej dlaczego płacze a ona : że czeka na wnuki a ona jej ich nie da... ciekawe czy Ci mężczyźni myślą o tym, o dzieciach i reszcie życia...

Odnośnik do komentarza

Kiedyś pokazali w TV prostytutkę, koło 70-ki i mówiła, że nadal ma ogromne powodzenie, czyli mnóstwo klientów i to w większości dość młodych.
Tak mi się to przypomniało, musiała nadal mieć dużo seksapilu.

A w tych filmach, co je oglądałam, to te starsze panie miały więcej obaw, od swoich młodych partnerów. Oni mówili, że są bezgranicznie zakochani.
Chcą być razem, a nie wszyscy myślą o potomstwie, nie każdy czuje potrzebę posiadania dzieci.

Wiadomo, że nie wszystkim tak cudownie się układa, ale i wśród młodych, taka miłość zdarza się rzadko.

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Jakiś czas temu w USA badania na ten temat prowadziła dr F. Barkley. Dlaczego młodzi mężczyźni wiążą się ze starszymi od siebie partnerkami? Badania wykazały kilka przyczyn: seks (starsze partnerki są bardziej doświadczone, lubią eksperymentować, nie odczuwając przy tym wstydu), dojrzałość, mądrość, stabilność emocjonalna oraz niezależność finansowa.
Rośnie również odsetek kobiet zainteresowanych związkiem z młodszym mężczyzną - jest wśród nich grupa tak zwanych kobiet - kuguarów.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem dlaczego sie nad tym zastanawiacie i zakladacie taki wątek. Ja uważam, że cos takiego jak wybór partnera/ki to sprawa indywidualna i nikt nie ma prawa sie wtrącać w zadnym wypadku. Każdy robi to co uważa za stosowne i ma do tego prawo.Istnieje tyle powodów ile ludzi. Po co więc sie nad tym rozwodzić? Skoro nie rozumiecie postępowania takich ludzi to nad tym nie główkujcie.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Lauret - Wybór partnera i kłopoty z tym związane - to temat jakiś 90% wątków na tym forum.
A temat o tyle mnie interesuje, że podrywał mnie młody, przystojny i sama zastanawiałam się, czy nie "skorzystać"
Nie, nie zdecydowałam się ale czasem z nostalgią myślę, czy nie przegapiłam czegoś w życiu.

Odnośnik do komentarza

Nikogo nie chciałam oceniać, chciałam poznać opinię innych ludzi, reportaż był kręcony w stanach a oni mają inną mentalność iż nasza. Dlatego założyłam ten wątek. Dla mnie to ciekawe dlaczego ludzie wiążą się w takie związki i co nimi kieruje. Nie chciałam nikogo krytykować ani obrażać

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...