Skocz do zawartości
Forum

Zazdrość o znajomą chłopaka


Gość hannnna

Rekomendowane odpowiedzi

Moj chlopak co jakis czas odzwiedza na fb profil dziewczyny ktorej nie ma w znajomych i nie wiem czy ja zna. Jestem zazdrosna bo co innego zeby to byly przypadkowe dziewczyny, ale od pol roku wchodzi na jej profil co jakis czas(czasem raz na miesiac czasem 2 razy w tyg roznie ale zawsze na jej profil)Kiedys pytalam czemu to robi to cos wymyslil ze nie pamieta kto to.zapytalabym go wprost ale wtedy wyjdzie na jaw ze mam jego haslo... co robic?

Odnośnik do komentarza

do końca nie wiesz kim ona jest... moim zdaniem oni moga się znać, bo to trochę dziwnie żeby przez takich czas zaglądał na profil obcej kobiety... .Przynajmniej mi się to wydaje dziwne.. może ona mu się podoba, bo jesli chodziło by o to że skądś ją zna to by zajrzał raz, max dwa i dał sobie spokój... a nie przez pół roku ją śledził

Somewhere over the rainbow
Skies are blue
And the dreams that you dare to dream
Really do come true

Odnośnik do komentarza
Gość Martita.89

Twoje zachowanie jest nie w porządku , wobec partnera - czy masz jakiś powód , dla którego mu nie ufasz i zaczęłaś go kontrolować ?

Jeśli chcesz poznać prawdę kim jest ta dziewczyna - to powinnaś zebrać się na odwagę , przeprosić go za nieufność oraz za to , że szpiegujesz jego konto - i poprosić o wyjaśnienie kim jest ta Kobieta..

Bo jak widzisz niczego do dnia dzisiejszego nie dowiedziałaś się - jedynie w Twojej głowie rodzą się teraz różnego rodzaju domysły.

Odnośnik do komentarza

Jestem juz starszym facetem, mam juz duzy bagaz doswiadczen, wiem ze jedynie szczera rozmowa z partnerem w zaciszu domowym moze pomoc. Jezeli dazycie sie uczuciem to juz 50% sukcesu, ale niestety zaufanie i relacje miedzy soba bedziecie budowac cale zycie. Musisz pamietac jedynie o zrownowarzonej i spokojnej rozmowie z partnerem.

Odnośnik do komentarza

kwiatuszek nie ufam mu bo duzo razy zawiodl moje zaufanie np pisal z innymi z historia nie przejdzie bo nie zapisuje mu historii

lawendowa on powie ze sie czepiam, nawet jakby z nia pisal to by bylo ze ja sie czepiam a on nic zlego nie robi

martita89 tak mam mnostwo powodow on mowi ze to przeszlosc ale nawet jak obiecywal ze juz nie bedzie zdarzalo mu sie robic to samo

Odnośnik do komentarza

Nie mówię, że masz zerwać przez to, iż oglądał profil jakiejś tam dziewczyny. Ale nie rozumiem tkwienie w związku, który tylko nas rani i trzeba się bacznie przyglądać każdym czynom partnera, żeby ten znowu czegoś nie wywinął, bo przecież tyle już tego było.. Chciałabym się mylić, ale z tego co tu piszesz nie widać mocnego zaangażowania w ten związek Twojego partnera.

Odnośnik do komentarza
Gość Martita.89

~zuza-29][quoteMartita.89
Twoje zachowanie jest nie w porządku , wobec partnera - czy masz jakiś powód , dla którego mu nie ufasz i zaczęłaś go kontrolować ?

a jego jest w porządku bo mi się wydaje że nie?

anonimie bez twarzy - nie obchodzi mnie co się tobie wydaje , a co nie - moja wypowiedz nie była kierowana do ciebie więc **** .

Odnośnik do komentarza
Gość Martita.89

~hannnna
Martita.89 ale mnie obchodzi, kazdy ma prawo sie wypowiedziec pod warunkiem ze nie obraza innych wiec w czym problem?

Owszem każdy ma prawo się wypowiedzieć , zgadzam się z tym - ale jej wypowiedz była skierowana do mnie , bo moja wypowiedz została zacytowana przez nią i bezpośrednio jej wypowiedz była ustosunkowana do mnie .

Dlatego również jej odpisałam co na ten temat myślę .

Odnośnik do komentarza

Martita.89
~hannnna
Martita.89 ale mnie obchodzi, kazdy ma prawo sie wypowiedziec pod warunkiem ze nie obraza innych wiec w czym problem?

Owszem każdy ma prawo się wypowiedzieć , zgadzam się z tym - ale jej wypowiedz była skierowana do mnie , bo moja wypowiedz została zacytowana przez nią i bezpośrednio jej wypowiedz była ustosunkowana do mnie .

Dlatego również jej odpisałam co na ten temat myślę .

Wątek nie jest Twój dziecino więc nie szczekaj ja napisałam swoją opinie a że jest inna niż twoja to już cię boli bo nie jesteś najmądrzejsza namawiasz dziewczyny na facetów których bez zastanowienia powinny zostawić

Odnośnik do komentarza

~hannnna
kwiatuszek rzucał slowa na wiatr,nie wiem jak jest teraz dlatego go sprawdzam. Pozatym nie zerwalabym z nim przez to ze wchodzi na profil (jak sie okazalo kolezanki z gimnazjum) bo gorsze rzeczy mu wybaczalam

Może to jego jakaś była niespełniona miłość.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...