Skocz do zawartości
Forum

Trudności w powiedzeniu dziękuję


Gość marta0446

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z powiedzeniem słowa dziękuję, przytuleniem i wyrażeniem wdzięczności.
Może to jest troche dziwne i nienormalne, ale tak mam.
Moi rodzice zrobili mi pokój, a ja mam problem właśnie teraz z tym problem. Co mam robić?

Odnośnik do komentarza

Witaj Marta.
A czy w ogóle kiedykolwiek dziękowałaś, czy zawsze tak było, czy też to jakaś nagła zmiana?
Pozdrawiam.

Gdyby ktoś, kiedyś na chwilę się zatrzymał być może wykwitłaby z tego minuta refleksji. Poszedł jednak zmierzch do poranka a temu wcale nie było do śmiechu, bo gdyby chcieć przeczytać własne wspomnienia można by je odnieść do teraźniejszości a przyszłość przestałaby być potrzebna.

Odnośnik do komentarza

Zacznij stopniowo przełamywać tą barierę. Takie krótkie słówko - dziękuję- przydaje się w życiu.

Może na początek ogólnie pochwal pokój, powiedz że jest piękny i dobrze w nim się czujesz.
Nie będzie tu słowa dziękuję i przytulania się, ale jakoś okażesz to, że doceniasz ich starania.

Odnośnik do komentarza

unna ma rację zacznij od docenienia ich pracy. Nie musi to być słowo dziękuję za właśnie pochwalenie pokoju... Metoda małych kroczków jest najlepsza, może zacznij dziękować np w sklepie, krótkie dziękuje nie powinno powodować stresu ani nie powinno Cię blokować.

Somewhere over the rainbow
Skies are blue
And the dreams that you dare to dream
Really do come true

Odnośnik do komentarza

WYROK:

Przywrocenie pokoju do dawnego wygladu, w przypadku niezebrania sie na odwage i wypowiedzenia jakze raniacych krtań słów ktore ponizaja w formie wdziecznosci.

Czas wytyczony na wykonanie ponizajacego aktu wynosi 10 minut od momentu oddania w rece nowego uzytkownika prezentu.

W razie braku wykonania zarzadzam dodatkowo umieszczenie w rodzinie zastepczej, ktorej wdziecznosc bedzie latwiej okazywac.

WYROK PRAWOMOCNY

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...