Skocz do zawartości
Forum

Kontrola umysłu przez sąsiadów za pomocą broni psychotronicznej


Rekomendowane odpowiedzi

Też masz verichipa? To krajowa produkcja czy usa?

Gdyby ktoś, kiedyś na chwilę się zatrzymał być może wykwitłaby z tego minuta refleksji. Poszedł jednak zmierzch do poranka a temu wcale nie było do śmiechu, bo gdyby chcieć przeczytać własne wspomnienia można by je odnieść do teraźniejszości a przyszłość przestałaby być potrzebna.

Odnośnik do komentarza

Powyższego zdania nie rozumiem blokowany. Możesz przetłumaczyć?
Już chciałem sobie pooglądać, ale to pół godziny trwa. Zdecydowanie za długo i nie podoba mi się twarz mówiącego.

Gdyby ktoś, kiedyś na chwilę się zatrzymał być może wykwitłaby z tego minuta refleksji. Poszedł jednak zmierzch do poranka a temu wcale nie było do śmiechu, bo gdyby chcieć przeczytać własne wspomnienia można by je odnieść do teraźniejszości a przyszłość przestałaby być potrzebna.

Odnośnik do komentarza

Bo włączyłem, zobaczyłem, że pół godziny i zająłem się pisaniem. Do mnie i tak nie dotrze coś takiego. Za stary już jestem na takie pierdoły.

Gdyby ktoś, kiedyś na chwilę się zatrzymał być może wykwitłaby z tego minuta refleksji. Poszedł jednak zmierzch do poranka a temu wcale nie było do śmiechu, bo gdyby chcieć przeczytać własne wspomnienia można by je odnieść do teraźniejszości a przyszłość przestałaby być potrzebna.

Odnośnik do komentarza

Blokowany!!!

ZA SIANIE ZAMETU, i brak prob podjecia leczenia

WYROK:

Zakaz skladania prosb o POMOC z odgornie zaplanowanym zamiarem odrzucenia jej od kogokolwiek tej pomocy OFERUJACEGO.

Wyludzanie pieniedzy od ludzi pod pretekstem rzekomego umieszczenia przez panstwo chipa, jest SIANIEM PROPAGANDY, i na mocy ustawy o przeciwdzialaniu tego typu zachowaniom, kodeks karny RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
przewiduje surowa kare w postaci wszczepienia nowych implantow CALKOWICIE POZBAWIAJACYCH NIEPOSLUSZNYCH LAMIACYCH PRAWO POLSKIE ŚWIADOMOŚCI I WLASNEJ WOLI DZIALANIA.

W przypadku niezastosowania sie do przepisow prawa i natychmiastowego niezaniechania tego typu wypowiedzi celem wyłudzania, implanty zostana umieszczone po uprzednim zaaplikowaniu srodka wymazujacego pamiec przez specjalne sluzby.

WYROK ZAPADL

Odnośnik do komentarza
Gość wolny strzelec

Jeżeli nie wierzysz w kontrole umysłów zatrzymaj się podczas drapania i pomyśl. Dlaczego się drapiesz? wtedy uświadomisz sobie że coś jest nie tak, sam dojdziesz do wniosku. Nie chce pisać jakiego to będzie bardzo ciekawe. Lub drugi przykład spróbuj pomyśleć że zaraz coś zrobisz a potem tego nie rób i spróbuj wyłapać jakiś głos część wyrazu cokolwiek w twojej głowie. Spróbuj zawołać kogoś myślami i zauważ jak zmieni ci się sposób widzenia. Mógłbym przytoczyć wiele takich przykładów. Ja uważam że ludzie zatracają kontrole nad sobą po prostu przestaja myśleć i przestaja blokować umysł przed falami innych ludzi.

Najprostrzym rozwiązaniem ktore sam przypadkowo odkryłem jest po prostu najebanie sie tak że nie pamieta sie poprzedniego dnia, i tutaj jestem śmiertelnie szczery sam mialem problemy, wykryto u mnie schizofrenie. Brałęm leki "pomagały" ale nie do końca trwało to dosyć długo. Na sylwestra zrobilem tzw "twardy reset" kolejny dzień obudziłem sie jak nowo narodzony. Czym sie strułeś tym sie lecz. Jeżeli naprawde zależy ci na zdrowiu "napierdol się" na drugi dzień wstań nie zapalaj papierosa nie siegaj po używki typu marichuana białe. Ja na poczatku tego roku miałem twardy reset i dzisiaj mija 18 dzień szczęsliwego życia. Dodam że jeżeli chcesz być naprawde szczęśliwy NIE PAL PAPIEROSÓW i to nie sa żarty.

Odnośnik do komentarza

~wolny strzelec
Jeżeli nie wierzysz w kontrole umysłów zatrzymaj się podczas drapania i pomyśl. Dlaczego się drapiesz? wtedy uświadomisz sobie że coś jest nie tak, sam dojdziesz do wniosku. Nie chce pisać jakiego to będzie bardzo ciekawe. Lub drugi przykład spróbuj pomyśleć że zaraz coś zrobisz a potem tego nie rób i spróbuj wyłapać jakiś głos część wyrazu cokolwiek w twojej głowie. Spróbuj zawołać kogoś myślami i zauważ jak zmieni ci się sposób widzenia. Mógłbym przytoczyć wiele takich przykładów. Ja uważam że ludzie zatracają kontrole nad sobą po prostu przestaja myśleć i przestaja blokować umysł przed falami innych ludzi.

Najprostrzym rozwiązaniem ktore sam przypadkowo odkryłem jest po prostu najebanie sie tak że nie pamieta sie poprzedniego dnia, i tutaj jestem śmiertelnie szczery sam mialem problemy, wykryto u mnie schizofrenie. Brałęm leki "pomagały" ale nie do końca trwało to dosyć długo. Na sylwestra zrobilem tzw "twardy reset" kolejny dzień obudziłem sie jak nowo narodzony. Czym sie strułeś tym sie lecz. Jeżeli naprawde zależy ci na zdrowiu "napierdol się" na drugi dzień wstań nie zapalaj papierosa nie siegaj po używki typu marichuana białe. Ja na poczatku tego roku miałem twardy reset i dzisiaj mija 18 dzień szczęsliwego życia. Dodam że jeżeli chcesz być naprawde szczęśliwy NIE PAL PAPIEROSÓW i to nie sa żarty.

Odnośnik do komentarza

~wolny strzelec
Jeżeli nie wierzysz w kontrole umysłów zatrzymaj się podczas drapania i pomyśl. Dlaczego się drapiesz? wtedy uświadomisz sobie że coś jest nie tak, sam dojdziesz do wniosku. Nie chce pisać jakiego to będzie bardzo ciekawe. Lub drugi przykład spróbuj pomyśleć że zaraz coś zrobisz a potem tego nie rób i spróbuj wyłapać jakiś głos część wyrazu cokolwiek w twojej głowie. Spróbuj zawołać kogoś myślami i zauważ jak zmieni ci się sposób widzenia. Mógłbym przytoczyć wiele takich przykładów. Ja uważam że ludzie zatracają kontrole nad sobą po prostu przestaja myśleć i przestaja blokować umysł przed falami innych ludzi.

Drapie się bo czuję świąd w tym miejscu, pełzające uczucie pod skórą, czasem nie musze się drapać, wystarczy że zbliżę rękę i przestają poruszać tym mikro robotem. Ale to się dzieje gdy jestem zamyślony i wolę się podrapać niż cały czas sobie przypominać że celowo mi to robią by odwrócić uwagę od prawdziwych myśli.

Już to próbowałem, myślałem i nie robiłem tego co myślałem, ale moja reakcja musi być szybsza od ich werbalnego skomentowania, wtedy mówią w czasie przeszłym, poza krótkim przebudzeniem z tej hipnozy znów mnie usypiają. Wcale nie muszę nasłuchiwać bo mówią wyraźnie i dosłownie cały czas. Jeśli obejrzałeś ostatni film to zwróć uwagę co Barrie mówi w 11:10 min o głosach w głowie. Oni powtarzają, komentują wszystkie myśli zaraz po tym jak je pomyśle że zapominam co pomyślałem i jestem skazany myśleć to co Oni mówią, komentują, zakłamują moje myśli, tworzą sztuczne przeżycia, symulacje, chore myśli obrzydliwe nie do opisania. Co z tego że próbuję z tym walczyć jeśli czas na moje namysły to zaledwie sekundy a oni mogą sprawić że w trakcie jakiejś myśli zatrzymują myśl, zawieszają i bez przerwy coś gadają że myśleć nie mogę, coś dławi mój umysł w tym czasie.

nie palę, nie piję

Odnośnik do komentarza

Wiesz ? Myślę że to wszystko jest prawdą .
Co dnia jesteśmy kontrolowani przez telewizje
przez radio przez internet . Powiem Ci że nie trzeba mieć wszczepionego żadnego implantu . Chociaż sa skrajne przypadki (takie jak Pan )
Zastanawiam się w jaki sposób chcesz byśmy Ci pomogli ?
Skoro niema lekarzy którzy zajmują się taką dziedziną to może Pan zacznie się tym interesować ?
Czy Pan nie chciał by czasami tego przygłuszyć w sobie ?
Wiem , to zabrzmi tak że uważam Pana za psychicznego ale wcale tak nie jest . Nie raz tabletki naprawdę mogą pomóc , jeżeli Panu nie będzie się to podobało to przecież może Pan przerwać ich branie .
Mam pytanie . Proszę Pana ? Pan się zastanawia czy wierze w Pana słowa ? No oczywiście że tak .
Ale czy Pan uwierzył w moje ???
No wie Pan to taka wymiana , trzeba jednoczyć siły i się zbuntować przeciwko takim nie ludzkim działaniom .
Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza

A mnie niezmiernie ciekawi mały fakt.
Jeżeli Ty i tobie podobni jesteście pod aż tak ogromną presją ze strony kontrolerów, że nie potraficie zapanować nad własnymi myślami to jakim cudem możecie o tym w ogóle mówić i pisać? Przecież gdyby Twój umysł był aż tak zatruty to tutaj na forum wypisywałbyś słowa nie dające poukładać się w logiczną całość, zakładając, że potrafiłbyś w ogóle napisać jeden poprawny wyraz.
Jak to właściwie jest? Wtedy, kiedy opowiadacie o swoich przeżyciach to kontrolerzy dają wam wolną rękę? Pozwalają na takie wyznania? A może jesteście aż tak silni, że sami zagłuszacie tę kontrolę? A jeśli faktycznie tak jest to jakim cudem ktokolwiek może was jeszcze kontrolować?
A w ogóle to skąd mamy wiedzieć, że to o czym piszesz to Twoje myśli a nie głos kontrolerów. Przecież sam piszesz, że zatrzymują Twoje myśli, że każą Ci myśleć coś zupełnie innego?
I wyjaśnij mi jeszcze jedno. Skoro to swędzenie wywołane jest przez mikro roboty to dlaczego jest to tylko swędzenie a nie przeszywający ból? jeżeli te roboty sobie wędrują to ograniczają się tylko do warstwy skórnej? Nie wędrują przypadkiem po Twoich organach, mięśniach czy tkance gąbczastej? Jak na zaawansowaną technologię to jakieś ograniczone te roboty tym bardziej, że powinny być na tyle małe, że bez trudu przeciskały by się między ścianami komórek, co nie wywoływało by nawet swędzenia. Hmm, a może masz jakąś starszą wersję tych robotów?
Nie pytam, co one robią bo tego to na pewno nie wiesz.
Na razie.

Gdyby ktoś, kiedyś na chwilę się zatrzymał być może wykwitłaby z tego minuta refleksji. Poszedł jednak zmierzch do poranka a temu wcale nie było do śmiechu, bo gdyby chcieć przeczytać własne wspomnienia można by je odnieść do teraźniejszości a przyszłość przestałaby być potrzebna.

Odnośnik do komentarza

Innylnna, nie ma sensu ciągnąć tego wątku. :) Nie przekonasz go do tego, że jest chory. Analogiczny wątek prowadzi na jakiejś innej stronie... przez kilka miesięcy i jak widać nic to mu nie dało. Ta dyskusja również jest bezcelowa i nic nie zmieni.

Odnośnik do komentarza

Eminem, wierzę że tabletki mogłyby by pomóc gdybym na prawdę był chory, ale i tak zdecydował bym się na naturalne leczenie.

Innylnna, pisanie to coś zupełnie innego niż rozmawianie w prost, z którym mam problemy bo wpływają na mnie w czasie rzeczywstym, zmieniają wyrazy, zawieszają mowę, zacinają, dosłownie jak robotem. Mówią przeze mnie, sugerują pierwszą sylabą jaki wyraz powinienem powiedzieć itp Z pisaniem jest inaczej, mogę przeczytać kilka razy i pprawić błedy, albo z czym się nie zgadzam, bywa tak że wiem co chcę napisać, a okazuje się że wpisałem niechciane wyrazy jakby poza świadomością.. wiem że to jak absurd, ale jak gadają jednocześnie ze mną w tle, dyktują moje myśli to jestem wciąż uśpiony w hipnozie, podatny na wszelkie sugestie, najgorsze to co już wspomniałem że przemawiają przeze mnie i trudno moje myśli odróżnić od tych werbalnie zasugerowanych, odróżnić trudno, absolutnie żadnych myśli poza dyktowanymi wyrazami nie mam, są płytkie i sprecyzowane do konkretnej sugestii. W odróżnieniu do tego co ja i zapewne inni także mają w naturze czyli rozmyślanie, analizowanie wszystkiego Za i przeciw. Dlatego mimo upływu roku wciąż staram się dostrzegać tą różnicę. I tak każdy z nas, ofiar, jest bezradny bo ludzie BOJĄ nam się pomóc tak jak my im to sugerujemy. Co prawda wielu gubi się w zeznaniach, nie wie gdzie szukać, ale jak już sie trafi ktoś kto domyśla się wszystkiego to jest drwina i uprzedzenia słuchacza, lekarza, kogokolwiek do mnie. Wiem doskonale, że osoby z mojego otoczenia którzy mają lub będą miały ze mną kontakt są uprzedzane o założonych mi blokadach. Każdy wie co ma robić, oczywiście każdy kto ma telefony zainstalowane, ktoś taki jak ja do 22 roku dalej o niczym nie będzie wiedział, podejrzewam że nikt mu nic nie powie, nie uprzedzi go, ale jeszcze nie spotkałem osobiście takiej osoby. Z regóły najpierw zdalnie kontaktują się ze mną kontrolerzy dublujący na głos do "nosa" słysząc moje myśli, prowadzi kub raczej podtrzymuje dialog z moimi myślami bo ja jestem ich świadomy i unikam tej rozmowy. Dialog dla tego, że mam zainstalowane urządzenia które syntetyzują moje myśli na mowę moim głosem, które sam kilka razy słyszałem z lekkim opóźnieniem ale wciąż w czasie rzeczywistym. Opóźnienia jak przez łącze, telewizję satelitarną, może komuś to przybliży zaawansowanie technologiczne tych implantów.
Jeśli chodzi o implanty, mikro boty to zapraszam na Blog, wczoraj dodałem dwa wpisy na ten temat.

malinkaa, mam przynajmniej satysfakcję że uświadamiam ludzi, którzy na pewno znajdują się w podobnej sytuacji.
W bezsensie sens jest jedynym awansem. Bezcelowa jest walka z prawdą, tkwienie w kłamliwych przekonaniach. Nie zaprzeczam istnienia chorób, ale pomyśl czasem o przyczynach, jeśli możesz.

Odnośnik do komentarza

sprawdź ten link, http://www.gangstalkingwiki.com/

w zakładce Voice to Skull (głosy w głowie) na samym dole jest plik PDF do pobrana ("Download"), a w nim schemat jak działa przesyłanie głosów do głowy, dwie metody: mikrofalowo i cichymi dźwiękami. Tzn ucho słyszy szum,pisk, a umysł słyszy głosy. Dodatkowo co potwierdza się u mnie, gdy wysyłają głosy na odpowiedniej czestotliwości wprowadzają werbalnie w autohipnozę. Polecam podpunkt w PDF: 2.2. Hypnosis Vel. Voices-RF i 3.1.

U mnie cały czas w uszach piszczy, ten plik PDF tylko potwierdza to o czym wiem od dawna. Pewnie stali komentatorzy wszystkiemu zaprzeczą, "skąd mam ta pewność" "czemu właśnie Ja" i tak dalej, nikt nie przyzna się do błędu, nie napisze jak jest na prawdę. Jest tam także podpunkt o psychiatrii, warto sobie przetłumaczyć.

Odnośnik do komentarza

Film o tzw głosie od Boga, że ludzie myla zaawansowaną technologię z głosem od Boga, bo głos się za niego podaje..
Mowa o Target Individual, ofiarach kontroli umysłu, ale to totalnej kontroli, mogą sprawić że ludzie z okna wyskoczą.. osób pokrzywdzonych tą bronią w rękach psychopatów, chorych ludzi którzy nie mają oporów w torturowaniu zdalnym.

Odnośnik do komentarza
Gość bum-bum-bec

blokowany, ja się starałam Ciebie zrozumieć. Na prawdę. Od dłuższego czasu przyglądam się temu wątkowi. Nie uczestnicząc w nim aktywnie. Jedynie czekając na coś sensowego.

Oglądnęłam prawie cały ten ostatni i zaczęłam się śmiać.

Nie wiem czemu, ale jakoś mi się przypomniało. Wiele lat temu, jak byłam nastolatką istniała gazeta Faktor X i opisywała różne paranormalne zjawiska. Byłam strasznie w to wkręcona. Do momentu kiedy sami sobie w kolano strzelili. Gazeta opisująca UFO opublikowała artykuł w którym udowodniła, że wszelkie dowody istnienia UFO są stworzone przez ludzi chcących sobie dorobić. Był przykład zdjęcia z kilkoma płaskimi statkami. Zdjęcie to było badane przez rzesze specjalistów i każdy stwierdził, że jest prawdziwe. Autor dostał kupę kasy. Odczekał kilka lat i powiedział jak było naprawdę. Do obiektywu przyłożył szybkę na której były czarnym mazakiem namalowane kreski. Ot, UFO.

Podobnie jest z Twoimi filmami. Są to wymyślone na poczekaniu teorie. W żaden sposób nie poparte naukowo. Nie ma faktów. Jedynie są ogólnikowe teorie. Na mój gust wszystko po to, by zarobić na naiwnych.

Nie Ty pierwszy i nie Ty ostatni na to się nabrałeś.

Tylko ciekawi mnie coś zupełnie innego. Skoro całymi dniami siedzisz i przeglądasz net za 'nowostkami' to z czego Ty żyjesz? Ktoś za ten internet musi zapłacić? Jeść też musisz.

Odnośnik do komentarza
Gość bum-bum-bec

oglądnęłam cały - za 40 min mam autobus i nie mam co ze sobą zbytnio zrobić.

Na amatorskim kołku filmowym znajomi lepsze jakościowo filmy robili niż to co proponujesz. Powycinane fragmenty, które są w totalnie innej kolorystyce niż całość filmu. Kamera z ręki - ktoś chyba popił jak to kręcił. Na końcu najlepsze: ilustracje satelit z kosmosu i tablica z falami elektromagnetycznymi :)

Odnośnik do komentarza

Warto szukać pomocy jeśli nie radzimy sobie z przetwarzaniem informacji, zwłaszcza jeśli nastąpi moment w którym się uświadomi, że zbyt wiele się poświęciło w pogoni za (wiatrakami).
O ile można czemuś poświęcać uwagę, to nie pozwalając na uwolnienie się tych informacji, pozwalając zatrzeć się dystansowi w ich natłoku jedynie sobie człowiek szkodzi. Taki dystans jest trochę jak program antywirusowy dla komputera, bez niego łatwo o następstwa a licząc na ostrożność z góry się ogranicza co tez nie jest zaletą. Szukanie odpowiedzi dokładając dodatkowe informacje w zamyśle mające poprzeć słuszność w swym nadmiarze jedynie jeszcze bardziej staną się nieczytelne.
Tak jak zauważyła poprzedniczka jakoś tych treści powinna być sama w sobie ostrzeżeniem, które ignorując sami sobie szkodzimy. Lżej pisząc jeden z przyjaciół zafascynowany pogonią za teoriami wzbudził najbardziej moją ciekawość teorią tzw. efektu żarówki. Czasem o czegoś słuszności nie świadczą dowody, niekiedy to blokada w postaci następstw które mogą wystąpić jeśli czemuś zbyt ulegamy. Przed oczami mam starszą, schorowaną kobietę którą opuściła cała rodzina. Można powiedzieć tylko dlatego że całe mieszkanie ma wyłożone folią aluminiową mając utrudnić wyżej wymienioną kontrolę. Pytanie tylko czy aż? I czy warto trwać przy swoim, wyrzekając się pomocy bardziej już opierając się na unikatowości swej przypadłości, bo tak łatwiej niż patrząc na to od strony słuszności?

Odnośnik do komentarza

Macie film wywiad, bez efektów specjalnych niestety, ale Kobieta z tytułem Doktora wam powie co jest grane, czemu psychiatrzy nie uczą się jak odróżnić ofiary broni psychotronicznej...
Nie chce mi się powtarzać tego co już zostało przeze mnie tutaj powiedziane..
Krzysztofie nie chodzi o przetwarzanie informacji, a świadomość wszystkich którzy jak wiedzą to zaprzeczają, jak nie wiedzą to nie potrafią uwierzyć, mają ograniczenia ale nikt się nie przyzna..

I słusznie że wyłożyła mieszkanie folią, jakoś samemu musimy sobie radzić bo system jest chory, ludzie tą "poprawnością" zarażeni, naśmiewa się z tego że w ogóle próbuję z Nimi walczyć, oni wszyscy posłuszni dobrowolnie, psychiczni zwyrodnialcy się dziwią, że nie chcę zostać przez nich diagnozowany, jeśli oni (lekarze) boją się mi pomóc, zweryfikować czy mam rację.. Ci którzy wiedzą o tym procederze BOJĄ się walczyć o moje życie, a ja jako ofiara nic nie mogę bo kiedy chcą włączają silny strach, bóle, dławią myśli...
Po co to piszę? bo ktoś musi to w końcu powiedzieć! tchórzycie, wolicie nazwać mnie chorym i czepiać się jakości nagrania w którym przekaz się liczy... obrazki by chciała pooglądać, to takie słabe... szkoda że nie w Full HD

Te zmyślone teorie mają swoich twórców, a szukałaś na YT wpisując chociażby Target Individual?
Oni wszyscy o tym samym mówią, ktoś ich do tego zmusza?
Wszyscy urojeni a oprawcy są cacy bo nic na nich nie ma?
Fakty są ale gdzie chciałabyś aby był odnośnik, w ABW czy WSI? Gdzie było by wiarogodne dla Ciebie?

Odnośnik do komentarza

tekst Rauni-Leena Luukanen-Kilde, doktora medycyny, byłego pracownika medycznego w Finlandii - grudzień 2000

W 1948 roku Norbert Weiner opublikował książkę pod tytułem "Cybernetics", która definiuje komunikacje neurologiczną, oraz teorie kontroli, istniejące w tamtych czasach w użyciu w małych kręgach.Yoneji Masudu, ojciec "Information Society", przedstawił w 1980 roku swój pogląd na temat do jakiego stopnia niszczona jest nasza wolność w Orwellowski sposób przez technologie cybernetyczne, o czym większość ludzi nie ma zielonego pojęcia. Owe technologie pozwalają łączyć przy pomocy wszczepianych implantów mikroczipowych i satelitów, mózgi ludzi z super komputerami.
Pierwsze mózgowe implanty zostały chirurgicznie wszczepione w 1974 roku w stanie Ohio, USA oraz w Sztokholmie w Szwecji. Zaś mózgowe elektrody zostały zainstalowane w czaszce dziecka już w 1946 roku bez wiedzy rodziców. W latach 50-tych i 60-tych elektroniczne implanty wszczepiane były do mózgów zwierząt i ludzi, zwłaszcza w USA podczas prowadzonych badań nad modyfikacja zachowań, oraz funkcjonowania mózgu i ciała.Metody Kontroli umysłu (Mind Control - MD) stosowane były dla uzyskania zmiany ludzkich zachowań i przekonań. Wpływanie na funkcjonowanie mózgu stało się ważnym celem w działaniach militarnych iwywiadowczych.

30 lat temu implanty mózgowe widoczne na zdjęciach rentgenowskich miały wielkość 1-go centymetra. Po latach ich rozmiar zmniejszył się do wielkości ziarenka ryżu, wykonywane z silikonu czy innych materiałów. Obecnie są wystarczająco małe aby wszczepić je w jakiekolwiek miejsce naszego ciała podczas zwykłej operacji lub zabiegu, z wiedza lub bez wiedzy pacjenta. W dzisiejszych czasach jest praktycznie niemożliwością wykrycie takich implantow.

Obecna technologia pozwala na wszczepianie każdemu noworodkowi takich mikroczipow, które pozwalają identyfikować daną osobę przez okres całego życia. Plany takich operacji dyskutowane były i są od lat w Stanach bez informowania o tym opinii publicznej. Szwedzki premier Olaf Palme wydal zezwolenie w 1973 roku na wszczepianie implantów więźniom, a były generał Jan Freese z Data Inspection wykrył wykonanie podobnej operacji w 1980 roku wśród pacjentów domu starców.

Zaimplantowany człowiek może być namierzony gdziekolwiek przebywa.Funkcjonowanie jego mózgu może być zdalnie kontrolowane i wyświetlane na monitorach super komputera. Elitarne kregi eksperymentatorów namierzają tzw. "margines społeczny" jako pierwsza linia ich projektów i działań.

Dzisiejsze mikroczipy działają na zasadach fal radiowych o niskich frekwencjach. Za pomocą satelity, zaimplantowany człowiek może być zlokalizowany w każdym punkcie naszej ziemi. Techniki te wykorzystywane były w Iraku. Doktor Carl Senders opracowal Intelligence-manned Interface (IMI), którywstrzykiwany jest do ciała człowieka. Wcześniej, podczas wojny w Wietnamie wstrzykiwano żołnierzom tzw. "Rambo Czip" odpowiedzialny za wzrost adrenaliny we krwi. 20 miliardów bitów na sekundę super komputery w Amerykańskiej (NSA) National Security Agency są w stanie "widzieć i słyszeć" każdego żołnierza na polu walki z wykorzystaniem Remote Monitoring System (RMS).

Kiedy 5-cio mikronowy mikroczip, gdzie średnica ludzkiego włosa wynosi 50 mikronów, zostanie umieszczony w gałce ocznej pozwoli to na ściąganie neuroimpulsow mózgowych odpowiedzialnychza węch, dotyk, mówienie, widzenie danej osoby. Raz tylko ściągnięte do pamięci komputera poddawane są przeprogramowaniu i retransmitowane są do mózgu poprzez ten sam czip.

Używając RSM, operator takiego super komputera jest w stanie wysłać elektromagnetyczne instrukcje do dowolnie wybranego zaimplantowanego mózgu. Dla przykładu, zupełnie zdrowy człowiek może nagle zacząć słyszeć "wewnętrzny" glos w swojej głowie.

Każda myśl, reakcja, sygnał dźwiękowy czy obraz wywołuje specyficzne sygnały neurologiczne. Elektromagnetyczne zdalne stymulacje są wstanie zmienić prądy mózgowe i spowodować wykonywanie konkretnych, komputerowo zaprogramowanych działań, czy nawet odczuwać niedowytrzymania ból zadawany podczas fizycznych tortur.

Elektroniczny system NSA jest w stanie na okrągło śledzić miliony ludzi w tym samym czasie. Każdy z nas posiada unikalne bioelektryczne frekfencje w mózgu dokładnie tak samo jak odciski palców. Używając Electromagnetic Frequency (EMF) jest możliwe stymulować prace mózgu 24 godziny na dobę. W ten sposóbśledzone są myśli i poczynania amerykańskich astronautów.

Washington Post pisal w 1995 roku o ksieciu Williamsie z Wielkiej Brytanii. Williams żyje z implantem od 12-go roku życia. W przypadku porwania czy innej tragedii, książę będzie namierzony w ciągu sekund.

Masowe media zupełnie pomijają fakt naruszania prywatności danej osoby do końca jej życia. Może byćtaka osoba manipulowana w różnoraki sposób. Może stać się agresywna lub anemiczna. Nawet aspekt seksualny może być manipulowany. Sygnały myślowe mogą być czytane i rejestrowane i to wszystko bez wiedzy delikwenta.

Perfekt cyber żołnierz może być stworzony. Ta tajna technologia używana jest przez NATO od 1980 roku bez cywilnej czy akademickiej świadomości. Tylko szczątkowe informacje o tej technologii dostępne są w elitarnych profesionalnych i akademickich pismach.

Kontrola umysłem może być użyta w celach politycznych.Jest bardzo łatwo zaprogramować człowieka tak aby stal się zabójcą lub nawet samobójcą-bombą. Alarmowe przykłady tego fenomenu można znaleźć w Ameryce. Potem bardzo łatwo rozpocząć kampanie przeciwko takim indywidualistom.

Ta "cicha wojna" prowadzona jest przeciwko cywilom i żołnierzom przez wojskowe i wywiadowcze służby. Od roku 1980-tego Electroniczne Stymulacje Mózgu (ESB) stosowane są potajemnie do kontroli ludzi.

Z inicjatywy amerykańskiego senatora Johna Glenna w styczniu 1997 roku, rozpoczęła się dyskusja nad groźbą radiacji cywilnej populacji. Radiacja emitowana jest przez helikoptery i samoloty w powietrzu, satelity, zaparkowane samochody, mieszkalne domy, telefony komórkowe, telewizory i radioodbiorniki.Również chemiczne i bakteriologiczne metody kontroli umysłu są używane na świecie.

Dzisiejsza super technologia używana w Stanach, Izraelu, czy innych krajach zagraża ludzkiej rasie. Obecne super komputery są wstanie śledzić i kontrolować życie populacji całej ziemi.Obecnie jest bardzo łatwo zasugerować społeczeństwu zachodniemu potrzebę zaistnienia implantowjako perfekcyjne narzędzie identyfikujące poszczególnego człowieka, zwłaszcza w dobie tzw. "walki z terroryzmem".

Czy jesteśmy gotowi na robotyzacje ludzkości wraz z totalna eliminacja prywatności, włączając w to wolność myślenia?Kto z nas ludzi dobrowolnie zgodzi się na filtrowanie naszych najskrytszych myśli przez "Wielkiego Brata"?

Na świecie istnieje technologia do stworzenia totalitarnego "Nowego Porządku Świata".Powstała neurologiczna komunikacja do kontrolowania niezależnego myślenia oraz socjalnej i politycznej aktywności ludzi na rzecz prywatnych i militarnych interesów.

Kiedy nasze mózgi zostaną globalnie podłączone do super komputera będzie za późno na jakiekolwiek protesty. Teraz jest czas na edukacje społeczeństwa przez dostępną literaturę oraz inne środki wymiany informacji.

Nie bez powodu Amerykańskie Stowarzyszenie Psychiatryczne wydało Diagnostic Statistical Manual IV, przetłumaczone na 18 języków. Psychiatrzy pracują dla amerykańskich służb specjalnych. Ta psychiatryczna "biblia" doskonale ukrywa tajne badania i wdrażania w życie Mind Control technologii.
Powszechne są twierdzenia o paranoi i schizofrenii, a nie o rzeczywistych skutkach stosowania tajnych technik kontroli umysłu.Ofiary takich praktyk rutynowo oceniane są jako umysłowo chore. Lekarze nie są szkoleni na uniwersytetach, że pacjent może mówić prawdę opowiadając o słyszanych glosach w swej głowie. Często taki pacjent używany jest jako "świnka doświadczalna" w psychologicznej wojnie.

Czas bezlitośnie ucieka i w końcu może być za późno na zmianę lub zatrzymanie kierunku militarnej medycyny. Taka akcja potrzebna jest kiedy mamy na myśli przyszłość wolności człowieka.

Odnośnik do komentarza

Co nie zmienia faktu, że powinieneś udać się do lekarza psychiatry, wyleczyć się i ustosunkować do własnych wypowiedzi.
Masz rację, że czas ucieka. W końcu sam wyskoczysz z okna.
Pozdrawiam.

Gdyby ktoś, kiedyś na chwilę się zatrzymał być może wykwitłaby z tego minuta refleksji. Poszedł jednak zmierzch do poranka a temu wcale nie było do śmiechu, bo gdyby chcieć przeczytać własne wspomnienia można by je odnieść do teraźniejszości a przyszłość przestałaby być potrzebna.

Odnośnik do komentarza

InnyInna
Co nie zmienia faktu, że powinieneś udać się do lekarza psychiatry, wyleczyć się i ustosunkować do własnych wypowiedzi.
Masz rację, że czas ucieka. W końcu sam wyskoczysz z okna.
Pozdrawiam.

Wszędzie z moimi objawami spychają mnie do psychiatry, ale co ma psychiatra do implantów ?
Będzie na mnie patrzał, diagnozował przez pryzmat objaw, a nie przyczyn, o których wiem i mówię. W jaki sposób psychiatra mógłby pomóc zlokalizować implanty które wiem gdzie są, czy ma obowiązek rozwiać moje wątpliwości ?

Właśnie zadałem ważne pytanie w temacie, na które odpowiedź to psychiatra i syntetyczne leki co potwierdza ogólnie znaną wśród ofiar tendencję, dziękuję za zbawienie sam bym na to nie wpadł, implanty na pewno znikną po tabletkach! a psychopaci żyjący wśród mnie zostaną? Wszyscy którzy zdalnie swoim bardzo wyraźnym głosem się przyczyniali do terroryzowania mnie w głowie zostaną?!

Jak już nie wyskoczyłem to nie wyskoczę, martwcie się o siebie, wasze dzieci i wnuki, jaki im świat zgotowaliście ignorancją, że wszystkich się implantuje, dzieli na ofiary i stada zdziczałych psychopatów torturujących na oczach i uszach pozostałych, rzucając na pożarcie.

Odnośnik do komentarza

A to i tak nie zmienia tego, że do psychiatry powinieneś wybrać się, żeby to co Cie dotyka w końcu się skończyło.
Nie dziękuj za zbawienie bo akurat nie tego oczekujesz.
Jedyne co chcesz usłyszeć to, że masz rację i że wszelkie służby będą szukać nie istniejących sprawców domniemanej kontroli.
Jeśli jest Ci wygodniej żyć w takim stanie i oszukiwać się do końca życia to trudno. I tak będę Cię namawiał na rozpoczęcie leczenia.
Z okna nie wyskoczysz bo pewnie za nisko mieszkasz.

Nawet jeśli przekonałbyś lekarzy, że masz implanty to i tak by Ci nie pomogli ponieważ:
1. Są wykonane z materiałów nie dających się wykryć. Przy okazji dodam, że w języku angielskim "Silicon" oznacza "Krzem" a nie silikon i na dodatek oba materiały są wykrywalne.
2. Implantów i robotów w Twoim ciele jest na tyle dużo, że operacji byś nie przeżył a zapewne są zabezpieczone przed impulsem elektromagnetycznym, czyli ustawienie Cię w pobliżu wybuchu jądrowego nic nie da.
3. Nie jest możliwe w praktyce wyszukiwanie za pomocą mikroskopów implantów i robotów mogących się przemieszczać i rozmieszczonych nie wiadomo gdzie.
4.Byłoby możliwe wycięcie czegoś co wyczuwasz pod skórą palcem, ale wtedy oznaczało by to, że technologicznie podpowiada to ludzkości pięćdziesiąt lat temu, co oznacza także , że nie ma to związku z zaawansowaną technologią kontroli i UFO, czyli jest bzdurą.
5. Nawet gdyby Ci wycięto wszystkie implanty i roboty to, i tak zaraz po zabiegu odczuwałbyś to samo co i teraz.
6. Ujawnienie opinii publicznej takiej operacji i takich konspiracji byłoby niedopuszczalne dla konspirantów, i Ufo, co oznacza, że prędzej by Cię spopielono niż dopuszczono do zlokalizowania chociaż tej sondy w nosie.
7. Nikt nie zrobi Ci nic złego jeśli pójdziesz do psychiatry i rozpoczniesz leczenie. Jedyną przeszkodą jesteś Ty sam i na pewno nie dopuścisz do tego, że się wyleczyć bo wolisz wierzyć "Rauni-Leena Luukanen-Kilde" (już sama pompatyczna nazwa tej kobiety odstrasza) niż całej reszcie świata.
Podsumowując.
Nie masz żadnych szans na wyleczenie się w sposób taki jakiego oczekujesz.
Prędzej zostaniesz spopielony niż przekonasz choćby jedną osobę do swoich teorii.
A na koniec i tak skoczysz z okna bo tak się to kończy.
Daj namiary to kiedyś Ci świeczkę zapalę.

Gdyby ktoś, kiedyś na chwilę się zatrzymał być może wykwitłaby z tego minuta refleksji. Poszedł jednak zmierzch do poranka a temu wcale nie było do śmiechu, bo gdyby chcieć przeczytać własne wspomnienia można by je odnieść do teraźniejszości a przyszłość przestałaby być potrzebna.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...