Skocz do zawartości
Forum

Rozdrażnienie i niechęć do wychodzenia z domu


Gość gse

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mój problem polega na tym, że całe dnie spędzam w domu nie mam ochoty nigdzie wychodzić a gdy ktoś stara się mnie wyciągnąć z domu odmawiam. Dzień w dzień jestem rozdrażniona i wszystko mnie denerwuje. Przeraża mnie pójście gdziekolwiek i załatwienie czegoś samej :( W takich sytuacjach pocę się, wali mi serce, drżą ręcę, mam duszności boli mnie głowa i czerwienię się. Stresują mnie kontakty z ludźmi, unikam spotkań gdyż boję się że nie mam nic do powiedzenia a jak już się odezwę to palnę głupstwo. Coraz częściej zdarza mi się płakać i zaczynam czuć że jestem beznadziejna, nie mam na nic ochoty. Moje życie nie ma sensu. Nie mam pracy bo najzwyczajniej boję się wyjść do ludzi.. Studiuję zaocznie ale co z tego jak lęk który mnie ogarnia na zajęciach psuje wszystko, czasem czuję się jakbym była tam z przymusu :( Pomocy..

Odnośnik do komentarza

Witaj.
Powinnaś niezwłocznie umówić się na wizytę do poradni leczenia zdrowia psychicznego. Twoje objawy mogą wskazywać na chorobę psychiczną. Niechęć do kontaktów z otoczeniem a także apatia oraz lęk przed wyjściem z domu mogą świadczyć o początkach depresji. Nie można też wykluczyć innych przyczyn Twojego obecnego stanu. Nie lekceważ swojego problemu, gdyż z dużym prawdopodobieństwem będą się one z czasem pogłębiać. Specjalista psychiatra z pewnością udzieli Ci fachowej porady.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...