Skocz do zawartości
Forum

Nerwica lękowa a wypadanie włosów


Gość Beksaa19

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz co Beksaa, bardzo chętnie bym Ci coś odpisała. Ale ponieważ moje ostatnie 6 postów zostało usunięte bez żadnego powodu, to po co mam się w tym i jakimkolwiek innym wątku wysilać, skoro pewnie i tak to wykasują? Odechciewa się po prostu, po co w ogóle tu pisać, jak człowiek ciągle ma się pie#$czyć z takimi problemami, pisać po to, żeby to co napisał znikało. Chyba mam dosyć, podzękuj administratorom. :///

Odnośnik do komentarza

Chyba nieźle przegięłam z tym ostatnim postem, tym bardziej, że bardzo szybko zareagowali na moje, powiedzmy, "uwagi"(z braku lepszego określenia), i odzyskali wszystkie moje posty.
Beksaa, jak leki na nerwicę nie pomagają na Twoje włosy, to podejrzewam, że powodem ich wypadania może być niestety to, o czym tu wcześniej pisałam. A przy tym wyniki badań tarczycy, hormonów mogą być jak najbardziej OK. Ja bym Ci radziła kontynuować leczenie nerwicy, i jednocześnie szukać pomocy u dobrego trychologa, w związku z tymi włosami.

Odnośnik do komentarza

Ja na początek proponuję jednak perukę nie przeszczep. Jeśli dziewczyna bierze leki to tak inwazyjny zabieg może nie być wskazany. A włosy potrzebne są "na już", bo od tego zależy także jej samopoczucie. Złe samopoczucie może tylko pogłębiać chorobę. Dlatego jeśli chodzi o peruki to warto tutaj spojrzeć https://peruki-sklep.pl/peruki-radom

Spory wybór naturalnych i syntetycznych modeli.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...