Skocz do zawartości
Forum

Miłość z gry internetowej


Gość DziwnaDziewczyna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DziwnaDziewczyna

Witam. Gram w pewną grę, a dokładniej jest to czat 3D w którym ma się postać. Często przesiaduję w takim chłopakiem. Bardzo podoba mi się jego postać. Włożył w nią dużo pracy i pieniędzy.Mam wrażenie, że się w nim zauroczyłam. Jestem zazdrosna kiedy pisze z innymi dziewczynami. Ciągle myślę o tym chłopcu. Chcę przesiadywać na tej grze 24/24 h. nie wiem co mam robić. Pomóżcie mi.

Odnośnik do komentarza

Pani się zauroczyła w avatarze, czyli postaci wirtualnej. Zawsze lepiej się spotkać na żywo, wtedy będzie można "zweryfikować zauroczenie".
Jeśli chce Pani przesiadywać 24h na dobę, to znaczy, że ten czat jest dla Pani formą ucieczki od świata realnego. To jakby współczesny narkotyk. Pokazuje również, czego Pani brakuje w życiu. Podpowiedź użytkownika dadaaria jest naprawdę warty rozpatrzenia - bez zwłoki. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Nie obawiaj się otworzyć przed bliskimi, w realnym świecie, w takim jakim Ty żyjesz, ponieważ pod postacią wirtualną w której jesteś tak zafascynowana, może kryć się osoba, która niekoniecznie na żywo by Ci się spodobała... Zawsze jest ryzyko, że gdy dojdzie do spotkania na żywo z osobą poznaną na internecie, to można paść ofiarą człowieka, który niekoniecznie ma wobec Ciebie dobre zamiary... Pamietaj jedno : badz ostrozna, gdy zdobedziesz sie na taki krok, lecz przeciagajac kontakt przez internet dajesz mu mozliwosc poznania siebie, a nie mozesz byc w stu procentach pewna czy aby, on tez szczerze pokazuje ci swoj prawdziwy charakter, czy tylko zbiera informacje na Twoj temat i stara sie grac przed Toba takiego jakiego sobie wymarzylas... Wiec im dluzej bedziesz zwlekala ze spotkaniem w realnym swiecie, tym bardziej dzialasz na swoja niekorzysc... On z biegiem czasu bedzie mial coraz pelniejszy obraz Twojego charakteru, i zeby zrobic na Tobie jak najlepsze wrazenie podczas potencjalnego spotkania na zywo, bedzie staral sie ukryc swoje wady, tak bys nie odrzucila go w realnym swiecie.
Im dluzej bedziesz z nim utrzymywala kontakt przez ekran, tym mniejsze powodzenie na potencjalne ulozenie sobie zwiazku, bo przyzwyczaisz sie do rozmowy z komputerem, a przeciez chyba chcialabys sie kiedys moc do niego przytulic??! Cale zycie bedziecie ze soba zyli w ten sposob?? Jesli nie potrafisz zrozumiec ze internet to jedynie forma rozrywki i nazbyt powaznie podchodzisz do tego swiata, to oznacza tylko jedno : JESTES JESZCZE NIEDOJRZALA NA TYLE BY MOC SIE POSLUGIWAC KOMPUTEREM PODLACZONYM DO SIECI, bo nawet nie zdajesz sobue sprawy z tego jaka krzywde sobie wyrzadzasz, jak juz chcesz sie zatracic i siedziec przy kompie 24/24... Tak wyobrazalas sobie swoje zycie? Siedzac przy monitorze i zatracajac sie w nierealnym swiecie???
UWAZAJ :

Utrzymujesz z nim kontakt przez pare miesiecy, nie wychodzac z domu, JESTES W NIM ZAKOCHANA PO USZY, zasypiasz nawet
przy wlaczonym komputerze, i nagle. ?..

PRZERWA W DOSTAWIE ENERGII ELEKTRYCZNEJ.... Co sie wtedy dzieje? POPADASZ W PARANOJE, bo juz nie potrafisz nawet wyjsc z domu, bo tkwilas po uszy w swiecie ktory teraz nagle zniknął, nastapil koniec Twojego wirtualnego swiata, a wraz z nim, zginal Twoj mezczyna ktory tam istnial....
Chcesz sie z nim zwiazac? Proponuj spotkanie w bezpiecznym miejscu i zacznij go poznawac NA ZYWO, bo jak bedzie przerwa w dostawie energii elektrycznej, to bedziesz siedziala przy przyslowiowej swieczce w jego objeciach, i on wraz z prądem nie ZNIKNIE :-):-):-):-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...