Skocz do zawartości
Forum

Wypadanie włosów a stres


Gość Łysiejąca

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Łysiejąca

Witam.
Od 2 lat wypadają mi strasznie włosy, robiłam badania, w których okazało się ,że jest problem hormonalny. Niestety główną przyczyną podwyższonych hormonów jest właśnie stres- mam nerwicę lękową.
Chciałabym się dowiedzieć jakie są dobre leki ,które nie powodują dużo skutków ubocznych na receptę, którą może przepisać lekarz rodzinny.I czy takie leki trzeba zażywać już cały czas? Czy jest możliwość zażywania przez jakiś czas i odstawienia bez nawrotu nerwicy?
Na początku zaczęłam łykać tabletki ziołowe i pić herbatkę dla "nerwusów" niestety nie było żadnej poprawy.

Będę bardzo wdzięczna za odp.

Odnośnik do komentarza

Wiesz, lekarze beda dopatrywac sie nierownosci hormonalnych czy związków w organizmie i w zwiazku z tym przepisywac rozne leki i kazac robic rozne badania, a powodem tych zaburzen jest wlasnie stres, jak dlugo bedzie dzialac stres tak długo bedziesz zle sie czuła i skarzyła ze nawet boli to czy tamto. A jak sobie radzic ze stresem? trudne jest to bardzo, gdyż mnóstwo rzeczy istnieje w życiu które mogą zdenerwowac. Ja osobiscie wyłamałem sie z życia społecznego i żyje sam dla siebie, chce być czystym, chociaż czuje jakby otaczał mnie jakiś brud - pisze o życiu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...