Skocz do zawartości
Forum

W przyszłości chcę zostać psychologiem


Gość leonetta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Jeśli psychologia, jest dziedziną, która Cię interesuje, chciałabyś wykonywać zawód "pomocowy", to myślę, że studia psychologiczne są odpowiednim wyborem. Warto, żebyś już teraz zastanowiła się w jakiej pomocy czułabyś się najlepiej (dzieciom, dorosłym, terapia, doradztwo, szkolenia itp.), by odpowiednio wybrać specjalizację.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Również dołączam się do wątku.Mam wrażenie że pomaganie ludziom to coś co chcę robić w przyszłości.Słucham problemy ludzi,lub tak jak Tu czytam je i staram się udzielać jak najlepsze rady.Mam jeszcze rok do matury,bardzo chciałabym dostać sie na psychologię stosowaną na UJ.Jestem dobrej mysli,ze mi się uda,gdyz chcialabym studiowac cos co mnie naprawde interesuje i rozwijac swoje pasje.Patrzac na specjalizacje chcialabym byc psychologiem dla osob w szpitalach chodizi glownie o przygotowanie do choroby po chorobie itp. Pozdrawiam i mysle że zostanie psychologiem tak jak w Twoim przypadku to jak najlepszy pomysł :) Rob to co lubisz!

Odnośnik do komentarza

Tak tutaj się zgodzę. Kurs psychoterapii jest jak najbardziej rekomendowany, jednakże to 4-letnie szkolenie. W międzyczasie można podnosić kwalifikacje poprzez różnego rodzaju kursy które są oferowane dla psychologów i terapeutów, np. dotyczące "neuropsychologii klinicznej dorosłego". Jest to cały czas rozwijająca się dziedzina, która pozwala nie tylko uzupełnić wiedzę o człowieku, ale przede wszystkim umożliwia lepsze jego rozumienie dzięki integracji tego, co w nim „biologiczne” i „psychiczne. Jeśli jesteście zainteresowani to szkolenie z tego tematu odbędzie się 28.04 w warszawskim Centrum CBT

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...