Skocz do zawartości
Forum

Zaczepki na facebooku


Gość kikaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,mam pytanie dotyczące jednego chłopaka,albo raczej tego o co z nim chodzi.Zacznę od początku, ponad miesiąc temu zaczepił mnie na fb jeden chłopak ze szkoły,który nie ukrywam,że mi się podobał od dłuższego czasu.Tak więc odczepiłam go,on napisał i przez pierwsze 3 dni,ciągle pisaliśmy.Potem przestał pisać,ale cały czas mnie zaczepiał.No więc ja napisałam do niego pierwsza,on stwierdził,że bardzo się cieszy ze napisałam pogadalismy troche i potem juz znowu nie pisał pierwszy,no ale zaczepki cały czas...no jakiś dwóch tygodniach było mi żal że się nie odzywa,więc zaczęłam od tego "co to za zaczepki" coś tam odpisał w stylu,że znowu się cieszy ze do niego się odezwałam,a jak go zapytalam o powod czemu on nie pisze,stwierdzil ze sie nie chce narzucać,powiedziałam mu ze wcale sie nie narzuca,ale to chyba nie pomogło.No i nie wiem co o tym myslec,bo z tego co wiem nikogo nie zaczepia,tylko mnie wiec co to moze oznaczać,a dodam jeszcze ze tak samo jest z lajkowaniem zdjęć. Lubi tylko moje zdjęcia,żadnych innych dziewczyn nie...

Jest naprawdę fajny i miałam nadzieję,że coś z tego wyjdzie,ale ja nie będę pisała pierwsza już,bo dziwnie się wtedy czuję.Mam nadzieje,że są tu osoby ktore wypowiedzą się coś na ten temat,moze miały podobna sytuacje..? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Po prostu biedny nie śmiały chłopak, masz do wyboru
1. złapać go za jaja i pokazać mu co chcesz! może się rozkręci i bedziesz miała fainego chopka
2. w kącu będzie lipa i nici z was będzie

Po prostu chłopak nie smiały niewie jak z dziewczyną kręcić, prawiczek no.... :D

Odnośnik do komentarza

Ale nie mam pewności,że lubi "nachalne" dziewczyny,tzn chodzi mi oto,ze jesli zaczne ja do niego pierwsza pisac,to co on sobie pomysli? Z jednej strony wiem,ze sie cieszy i wiem,ze mu sie podobam ale chcialabym,zeby to on sie o mnie staral a nie odwrotnie..nie wiem co o tym myslec,wiec w sumie licze na jakas odpowiedz panów,bo ich myslenie jest w miare podobne i to 'zinterpretuja' :D

Odnośnik do komentarza
Gość kajarzafula

powiedz faciowi tak, idziemy na materac i po krzyku. pózniej napiszesz ze następnego zaczepilas i znowu poszlas na materac i sprawa załatwiona. im więcej tym lepiej. Trzeba byc śmiałym i już. A facio jest kombinatorem, jak coś nie pójdzie to na ciebie zwali.

Odnośnik do komentarza

Jak rozmawiacie w szkole to powiedz mu, że teraz czekasz, by on pierwszy napisał. /lub mu to napisz/
Ale bądź konsekwentna, chce pisać, to napisze. Czekaj. W każdym razie jasno postaw sprawę.
Jak cię znowu zaczepi, to zaproponuj mu jakiś spacer albo coś podobnego.
Po jego reakcji poznasz, czy go to ucieszyło.
Może jest nieśmiały, może tylko się bawi, ale mamy XXI wiek i dziewczyna ma prawo wystąpić z inicjatywą, bo warto wyjaśnić, co jest grane.

Odnośnik do komentarza

Widze tutaj podzielne zdania,a ja sama nie wiem co robić.Bo kurde..fajny koleś,wiem że mu się podobam on mi też,ale jak będę tak cały czas ja do niego pisala pierwsza to nie wiem czy to dobry pomysł,chyba ze napisać cos co bedzie dotyczyło np.zaczepki bo jak jest online,to caly czas mnie zaczepia..niby takie nic,a jednak jakbym byla mu obojetna to by tego nie robił..{?}

Odnośnik do komentarza

moim zdaniem napisz jakiś zabawny sposób że czekasz na jakiś odzew i że pierwsza już nie napiszesz i zobacz co się stanie, czy się odezwie czy też nie. Tylko bądź konsekwentna, jak w szkole do ciebie podjedzie to ok,pogadajcie, może w koncu zaproponuje CI spotkanie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...