Skocz do zawartości
Forum

Brak akceptacji rodziców dziewczyny ze względu na różnicę wieku


Gość murzynio

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam 22 a ona 16 ... to w sumie 6 lat .... wiem ze to głupio brzmi ale ona jest dojrzała , inteligentna i wgl ... sama mówi że potrzebuje starszego chłopaka . Nam osobiście ta różnica nie przeszkadza , jesłi chodzi o wygląd to ta różnica też nie jest dostrzegalna .

Odnośnik do komentarza

6 lat to żadna różnica szczerze mówiąc. Problemem jest tylko to, że ona ma 16 lat, gdyby była po 20stce, to pewnie przymknęli by na to oko. Ona pewnie w ich mniemaniu jest cnotą, dzieckiem, które dopiero uczy się życia. Ty już jesteś za najgorszym okresem w życiu( dorastanie, bunt), a ona nie. Jest głupiutka i naiwna. I tego boją się jej rodzice, że ją wykorzystasz i zryjesz psychikę. Mało takich?

Co możesz zrobić? Pokazać jej rodzicom, że jesteś dorosłym, inteligentnym i opiekuńczym facetem , który nie bawi się w kotka i myszkę, tylko szuka poważnego związku. Pokazuj im się z jak najlepszej strony, a w końcu nabiorą do Ciebie zaufania. Jeżeli zawalisz będą mieli rację..
Tylko dziwię się Tobie, że się piszesz na związek z małolatą.

Odnośnik do komentarza

Reyka .... właśnie nie próbowałem nic zrobic bo nie miałem okazji , wgl mam strach z Nim rozmawiac . Bo jak się o mnie dowiedział , w jakim wieku jestem to powiedział mi kilka ostrych słów i na tym się skończyło . I właśnie teraz nie wiem co mam zrobic żeby pokazac się z dobrej strony , żeby mnie zaakceptował .

Odnośnik do komentarza

kwiatuszek2 ... tylko jak mam się im wykazac , skoro zabronili mi się z Nią spotykac .... chętni bym się wykazał tylko że nie mam takiej możliwości ... jestem w kropce , nie wiem co mam robic . Tylko jej matka wie że się z Nią spotykam , chociaż nie jest tym faktem zbyt zadowolona . A co do związku z małolatą to miłośc nie wybiera , zakochałem się po prostu a ona odwdzięczyła się tym samym i już tak zostało .

Odnośnik do komentarza

A wchodzi w gre np. zaproszenie calej rodziny na cos takiego jak wspolny obiad albo jakies wspolne wziecie udzialu w czymkolwiek? Jesli tak, to zaproszenie bezposrednio przez rodzicow, nie przez nia. Otwarte stawianie sprawy. Szanujesz ich zdanie, dlatego rozmawiasz bezposrednio z nimi. Chodzi o pokazanie sie, tak jak wszyscy trafnie pisza, z dobrej strony i zerwanie z stereotypowym mysleniem - to pewnie kolejny "zaliczacz" dziewczyn. Spotykanie sie potajemne lub na wpol jawne moze miec negatywne skutki. :(

Odnośnik do komentarza
Gość Przyszla..

Mialam to samo nie Zaakceptowali mnie nigdy rodzice meza bo jestem 3 lata starsza!!!! Debilizm I glupota do potegi! Ale my sie odcielismy od tych" cudownych" rodzicow.moja rada jest taka nie zabiegaj o ich wzgledy bo naprawde szkoda twojego zdrowia I nerwow a te zakute lby beda zawsze wiedzialy swoje.

Odnośnik do komentarza
Gość Daria to ja

o to ze to jest jedna i ta sama osoba z rozdwojeniem jazni pisze z 10 roznych kont i kloci sie sama ze soba, to nie jest user do dyskusji to troll pod roznymi nickami najbardziej znana jako kika. Ten smrod i styl pisania czuc na kilometr stali uzytkownicy dawno sie kapneli ze to ona wiem bo gadam na pw z niektorymi i mamy takie podejrzenia.

Odnośnik do komentarza

kwiatuszek2
~Lawendowa
to trzymaj się własnego wątku a nie wbijasz do innych. Masz własny wątek to się go trzymaj

To jest forum i zazwyczaj na tym to polega, wbijanie do innych wątków, rady, pisanie z własnego doświadczenia na dany temat, więc o co ci chodzi?

oto że problem tu wygląda inaczej, dotyczy innego tematu, oni nawet nie są małżeństwem... wiem jak wygląda forum i na czym polega pisanie na nim...

Odnośnik do komentarza

Poznałam mojego chłopaka w moje 18 urodziny. Myślałam, że on jest w podobnym wieku. Okazało się, że jest ode mnie 2 lata młodszy. Ile to ja się nasłuchałam, że głupia, że niepoważna, że to nie przetrwa. Jesteśmy ze sobą ponad 4 lata i jak na razie nie zamierzamy się rozstawać. Myślę, że Twój problem jest jednak troszkę cięższy. Mając 22 lata, czyli tyle, ile aktualnie mam lat, nie wyobrażam sobie spotykać się z osobą, która na dobrą sprawę jest jeszcze w gimnazjum (czy to już liceum?). Jednak jeżeli uczucie miedzy wami jest prawdziwe, przetrwa wszystko, nawet te niekorzystne zachowania i opinie. Postaraj się zrobić wszystko, by jej nie stracić, może wtedy Rodzice dostrzegą, że jesteś młodym, odpowiedzialnym partnerem dla ich córki.

Odnośnik do komentarza
Gość doświadczona

A ja uważam,że skoro chcecie się spotykać i żeby rodzice Cię choć trochę zaakceptowali to musisz im pokazać że jesteś odpowiedzialnym człowiekiem że ona nie zaniedba szkoły przecież to b młoda osoba w trudnym okresie która powinna skupić się na nauce i poznawaniu świata i ludzi a nie już stały partner.Ale jest to możliwe żeby Cię rodzice zaakceptowali rozmawiaj z nimi pokaż że jesteś wartościowym człowiekiem.Gdyby dziewczyna miała 20 lat to problemu by nie było trzeba rodziców zrozumieć mają trochę racji.Wszystko w Twoich rękach i dziewczyny.

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Murzynio, wiem, że boisz się rozmowy z rodzicami Twojej dziewczyny, ale mimo wszystko powinieneś ich odwiedzić i porozmawiać. W ten sposób pokarzesz im, że związek z ich córką nie jest dla Ciebie przygodą, że zależy Ci na niej i traktujesz ją poważnie. Możesz także zapytać ich, co możesz zrobić, aby nie byli przeciwni Waszemu związkowi.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...