Skocz do zawartości
Forum

Jak powiedzieć rodzicom o stulejce?


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gość Zoro

Słuchajcie mam 14 lat i też miałem stulejkę i rozmawiałem z tatą w ten sposób:

Tato bo mam sprawę

Wiesz co to stulejka co nie?

Bo wiesz mam ją i niewiem co zrobić

Coś takiego i trochę opisz jaka ona jest czy mocna czy taka mała a tato napewno będzie wiedział co zrobić :)

nie ma czego się wstydzić!!!

Odnośnik do komentarza
Gość Incognito gość

Cześć mam 13lat też mam stulejke częściową (niską)  mój kolega wie bo tez miał i powiedział że sama mu sie usunęła rozmawiałem z tatą 2lata temu powiedział ze pójdziemy do lekarza ale nie poszliśmy nie umiem zacząć tematu stulejkę mam od ok.6lat i nic sie nie zmienia lekarza się boję bo zostaje operacja albo plastyka co mam zrobić pomóżciee

Odnośnik do komentarza
Gość nie mam pomysłu

ogólnie to sam z siebie się bardzo wstydze o stulejce mówić ale czuje że i tak to wypluj mój problem jest taki że mama sobie pomyśli że ja jakiś filmy dla dorosłych oglądam a mam 12 lat a z tatom nie porozmawiam problemy rodzine spokojnie nie trzeba się martwic ale nie wiem jak jej to powiedziec najlepiej wysłać sms moim zdaniem ale jak mówiłem co se mama pomyśli bo mi o stulejce powiedziała jak miałem 5 lat żebym spróbował ale nie chciał bo się wstydziłem jeżeli ktoś sie zna na temacie to proszę napisać na maila : ziutunio3000@onet.pl mesenger ; Damian jędrachwoicz profilowe to ja XD wsęsie doslownie i discord ; SZCZUREK WODNY #0066

dziękuję jeżeli ktoś się odezwie przepraszam za wszelkie błendy ortografincze i literówki

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...