Skocz do zawartości
Forum

Chęć popełnienia samobójstwa


Gość roqez

Rekomendowane odpowiedzi

gruszeczka
Chłopie weź się w garść! Jeśli nie jesteś w stanie znaleźć pracy, złóż wniosek o rentę. Wtedy będziesz mógł się ubiegać o zatrudnienie w zakładzie pracy chronionej. A na razie spróbuj zatrudnić się gdziekolwiek, choćbyś miał być nocnym stróżem. Ważne by mieć środki do życia.
Nie wierzę w to, że przez 6 lat żadna kobieta się Tobą nie zainteresowała... Wybacz, ale piszesz tak jakby spadły na Ciebie wszystkie nieszczęścia, a Ty byś wyglądał jak Quasimodo... Mogę wiedzieć ile masz lat?
Ty byś się zabił gdybyś stracił wzrok? A mój ojciec pojechał do Kliniki Okulistycznej w Katowicach na konsultację, czekał na operację i się jej poddał. Nauczył się na nowo funkcjonować, nawet wychodził z domu, co prawda z moją lub mamy asekuracją, ale wychodził, a mieszkamy na 4 piętrze, nie ma windy, więc sporo schodów miał do pokonania!
Dlaczego piszesz, że grozi Ci amputacja nóg? Rozwinęła się u Ciebie stopa cukrzycowa?
Masz profil na portalu randkowym. Spotkałeś się kiedykolwiek z kobietą tam poznaną? Może po prostu źle się za to zabierasz :)

Pracę mam, ale nie jest to praca moich marzeń. Renty nie dostałbym.
W tamtym okresie spadło na mnie wiele nieszczęść. Choroba, a z chorobą strata rodziny, znajomych, przyjaciół, znalazłem się na policji za co, za to że chciałem sobie zrobić zastrzyk, alimenty. 28 lat nie jest żadną tajemnicą.
Masz rację, tylko obok Twojego ojca była córka i żona, a ja nie miałbym nikogo kim można byłoby się asekurować.
O możliwości amputacji powiedział mi lekarz, który robił mi USG kończyn dolnych. Szczęście w nieszczęściu, że diagnoza się nie potwierdziła. Nogi mnie trochę bolą.
Tak miałem spotkanie i przyszedł na nie ... facet podający się za kobietę. Ktoś mi kiedyś powiedział, żebym nigdy w życiu nie zakładał konta na portalu randkowym, bo tam można trafić na przebierańców, osoby chętne tylko na jeden raz, wyśmiewaczy. Są tam także normalne osoby, które czegoś fajnego w życiu szukają. Ja jeszcze na normalną osobę nie trafiłem. Bardzo prawdopodobne, że wkrótce skasuje konto.

Odnośnik do komentarza

~ababcbd
:(
Przy Twojej sytuacji to ja wątpię, żeby jakiś sąd przyznał rodzicom alimenty od Ciebie.

Widzisz znalazł się takowy, który przyznał alimenty. Mam wrażenie, że moi rodzice, a właściwie Ci państwo oszukali sędziego na temat swojej sytuacji. Niestety nie mam jak tego sprawdzić.

Odnośnik do komentarza

wiesz co? Nie możesz tak bezwolnie iść na rzeź kurcze! Odwołuj się, załącz zaświadczenia od lekarza....
I zamiast rzęzić, szukaj pracy, bo może pomimo braku kwalifikacji będziesz mieć lepszą pracę niż ci z kwalifikacjami, bo nie jesteś zagrożeniem dla przyszłego szefa.
ps.nie dziękuj za radę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...