Skocz do zawartości
Forum

Nieszczęśliwie zakochana 30-latka


Gość Barbara B

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Barbara B

Jestem po dwóch nieudanych związkach. Małżeństwie, które zakończyłam sama, ponieważ mąż nie tylko mnie nie kochał, ale nawet przestał szanować. Później poznałam fantastycznego człowieka. Byliśmy razem 4 lata i z dnia na dzień powiedział, że poznał inną i on musi się zastanowić, czego chce od życia. Wiem, takich historii są tysiące, tylko, że dwa dni wcześniej snuliśmy plany, mówił jaka jestem wyjątkowa, rozumieliśmy się doskonale. On mówi teraz, że jego uczucie do mnie się nie zmieniło, spędziliśmy cudowny weekend, po którym nastąpiła cisza. Ja od miesiąca żyję w innej rzeczywistości, zastanawiam się po co dalej żyć. Wiem, że życie potrafi być piękne, ale nie dla mnie.

Odnośnik do komentarza

Jesteś jeszcze młoda i na pewno w końcu znajdziesz prawdziwą miłość, która się nie zakończy. Życie różnie się układa, jedni już w wieku 18 lat znajdują miłość swojego życia a inni dopiero, gdy mają 35 lat... Nie ma reguły, ale na pewno trzeba ciągle szukać i być optymistą. Przecież tu chodzi o Twoje szczęście. Chyba się nie poddasz, gdy stawka jest tak wysoka?

Odnośnik do komentarza

Niestety, ale trafiałas na niedojrzałych i nieodpowiedzialnych mężczyzn. Aby znaleźć prawdziwą miłość, potrzeba wiele czasu i szczęścia. U jednych jest to szybkie, u innych trudniejsze, wymaga wielu nieudanych związków, zanim stworzą rodzinne gniazdko. Nie poddawaj się, jesteś młodą osobą, jeszcze wielu mężczyzn spotkasz na swojej drodze w życiu. Pomysl sobie, że człowiek uczy się na błędach i po to spotkałaś tych ludzi, aby w przyszłości uniknąć innych rozczarowań. Nie rezygnuj i nie poddawaj się. Teraz czujesz sieę zawiedziona tymi sytuacjami, ale zdarzyły się one po to, aby prowadzić Cię dalej wprost w ramiona tego jedynego na zawsze. Uwierz w siebie i uwierz, że gdzieś czeka na Ciebie Twój mężczyzna. Może jest bliżej niż myślisz, tylko nie rezygnuj z poszukiwań, bo nigdy nie wiesz, kiedy może się pojawić. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...